| Magaca Porduct-ka | Kuleyliyaha Kicinta ee Kaarboorka Silikoonka 120V ee loogu talagalay Xaaladda Hawada |
| Alaab | cinjir silikoon ah |
| Danab | 110V-240V |
| Awood | habaysan |
| Ballaca suunka | 14mm ama 20mm |
| Dhererka suunka | habaysan |
| Dhererka siligga rasaasta | dhererka caadiga ah waa 1000mm, ama loo habeeyey |
| Nooca Terminalka | habaysan |
| Habka isku xidhka | gu' |
| Xirmo | hal kuleyliye oo leh hal bac |
| Kuleyliyaha Jingwei waa warshad, in ka badan 25 sano oo uu ku shaqeynayay kuleyliyaha caagga ah ee silicone, ballaca kuleyliyaha silicon-ka ee aan haysanno wuxuu leeyahay 14mm ama 20mm, inta badan shaqsiga ayaa doorta suunka kululaynta ee 14mm ee kombaresarada, haddii awoodda suunka ay aad u weyn tahay, ballaca suunka 20mm ayaa ka fiicnaan doona. Sababtoo ah heerkulka aad u sarreeya ayaa la dedejin doonaa xawaaraha gabowga silicone. *** Faallo *** 1. Ballaca suunka kululaynta ee 2-core waa 14mm, awoodda ugu badanina waa 100W/Mitir 2. Ballaca suunka kuleylinta ee 4-core waa 20mm, 25mm iyo 30mm, awoodda ugu badanna waa 150W/Mitir. | |
Shaqada kuleyliyeyaasha qalabka lagu xiro ee caagga ah ee silikoonku waa in la baabi'iyo shirkadaha cusub iyadoo la isticmaalayo saliid qabow oo la kordhiyo cimriga kombaresarada.
Kuleyliyaha Jingwei wuxuu leeyahay noocyo kuleyliyayaal caadi ah oo loogu talagalay kombaresarada iyo qolofta, tusaale ahaan bambooyinka kulaylka labadaba qaabaysan oo leh fiilo kuleylin ah oo ku taal qayb aluminium ah, iyo sidoo kale suunka kuleyliyaha silicon. Waxaan sidoo kale ku siin karnaa dherer iyo wattajo kale.
Waxay u adkaysataa heerkulka deegaanka laga bilaabo -50°C ilaa 200°C. Kuleyliyeyaasha waxaa la socda guluub duuban oo loogu talagalay in lagu dhejiyo meel ku wareegsan qalabka kombaresarada.
Haddii aad u baahan tahay kuleyliyaha kombaresarada ee crankcase-ka, nala soo xiriir si aad u hesho xal gaar ah.
1. Laab oo si xor ah u dabeyli iyadoo loo eegayo baahiyaha kuleyliyaha, booskana waa yar yahay.
2. Rakibaad fudud oo degdeg ah
3. Jidhka kuleyliyaha waxaa lagu daboolay dahaar silikoon ah
4. Tidcan naxaasta ah wuxuu leeyahay saameyn ka hortagta waxyeelada farsamada wuxuuna sidoo kale koronto u gudbin karaa dhulka
5. Ka fogow qoyaanka gebi ahaanba
6. Waxaa loo samayn karaa iyadoo loo eegayo dhererka loo baahan yahay.
7. Dhamaadka qabow ee ugu muhiimsan
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.














