| Magaca Porduct-ka | Kuleyliyaha Guddiyada Dhoobada ee Infrared-ka ah ee 122mm X 60mm |
| Alaab | Dhoobada |
| Danab | 12V-480V, waa la habeyn karaa |
| Wattage-ka | 125-1500W ama la habeeyey |
| Qaab | Fidsan/Qaloocan/Gabdho |
| Walax silig ah oo iska caabiya | Ni-Cr ama FeCr |
| Kala duwanaansho hirarka oo waxtar leh | 2 ilaa 10 um |
| Celceliska cimriga hawlgalka | Ilaa 20,000 saacadood iyadoo ku xiran xaaladaha |
| Heerkulka gudaha | Nooca K ama J |
| Isticmaal | Kuleyliyaha Dhoobada Infrared |
| Meelaha qabow | Waxay kuxirantahay dhererka iyo dhexroorka 5-25mm |
| Masaafada shucaaca ee lagu taliyay | 100mm ilaa 200mm |
| Xirmo | hal kuleyliye oo leh hal sanduuq |
| Midab | madow, caddaan, jaalle |
| Cabbirka caadiga ah ee Kuleyliyaha Ceramic-ga Infrared-ka 1. 60*60mm2. 120mmx60mm3. 122mmx60mm 4. 120mm*120mm5. 122mm*122mm6. 240mm*60mm 7. 245mm*60mm Iyada oo leh nooca K ama J ee Thermocouple | |
Kontaroolayaasha kulaylka iska caabiya ayaa si buuxda ugu dhex milmay walxaha dhoobada ah ee ku habboonKulayliyaha infrared dhoobadaCimriga adeegga ee qalabka kuleyliyaha kulaylka waa la dheereeyaa waxaana laga ilaaliyaa kulaylka sababtoo ah wuxuu si buuxda ugu dhex jiraa dhoobada, taasoo u oggolaanaysa tamarta qalabka kuleyliyaha kulaylka in loo wareejiyo walxaha ku xeeran. Iyada oo loo eegayo heerka shucaaca infrared ee la go'aamiyay, walxaha loo isticmaalo in lagu dhejiyo qalabka kuleyliyaha kulaylka waa inay ahaadaan kuwo firfircoon oo shucaac leh, dahaaran, oo leh nuugid wanaagsan. Kulayliyaha infrared-ka dhoobada ah waxaa lagu soo saari karaa qaabab joomatari oo kala duwan si loo daboolo baahidan.
Thesuufka kululeeyaha infrared dhoobadaJirka ugu weyn wuxuu ku daraa gariirad kuleyliye ah wuxuuna u adeegsadaa qayb ka mid ah dusha sare sidii dusha sare oo dhalaalaysa. Ikhtiyaar kale waa in la hagaajiyo kuleyliyahasaxanka kululeeyaha infrared dhoobada.
1. Xariiqda korontada oo la aasay, oksaydh la'aan, iska caabin saameyn, nolol joogto ah, waxay xakamayn kartaa heerkulka monomer-ka, sidoo kale waa la diyaarin karaa oo la kululayn karaa, hagad cufan, kor iyo hoos bidix iyo midig, waxay heli kartaa heerkul isku mid ah oo ku habboon, heerkul isku mid ah, dhalaal midab la'aan ah.
2. TheKuleyliyaha Guddiyada Dhoobada Infraredwaxay leedahay cabbirka caadiga ah ee warshadaha, fiilada kuleylinta ee dusha sare ee kuleylintana waxay la jaanqaadaysaa fiilooyinka moodooyinka kale.
3. Iska caabbinta kulaylka oo sareysa, heerkulka sare ma qarxo, waa ammaan waana la isku halleyn karaa. Dahaarka kulaylka oo godan, dardargelinta kulaylka.
4. Heerka naqshadaynta wuxuu u dhexeeyaa 650W ilaa 1600W, heerkulka hawlgalka oo sarreeya waa 900℃, cufnaanta awoodda kulaylka oo sarreysana waa 68KW/m²
5. Naqshadeynta dusha sare ee qaloocan waxay kordhisaa masaafada u dhaxaysa gadaasha kuleyliyaha iyo booska rakibidda, waxayna sidoo kale sahlaysaa rakibidda nidaamyada kuleylinta wareegsan ama qaloocan.Kuleyliyaha Dhoobada Infraredwaxay leedahay taariikh dheer oo ku saabsan kuleyliyeyaasha infrared-ka dhoobada ah, waxqabadkeeduna aad buu u deggan yahay.
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314











