| Magaca Porduct-ka | Kuleyliyaha Tube-ga Hawada ee 220V SS304 |
| Danab | 110V 220V 380V |
| Awood | habaysan |
| Alaab | bir aan daxal lahayn 304 |
| Qaab | toosan, U, W, ama qaab kale |
| Cabbirka | habaysan |
| Dhexroorka tuubada | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm |
| Shahaadada | CE, CQC |
| 1. Tilmaamaha Kululeeyaha Tuubada Fined waxaa loo habeyn karaa shuruudaha macmiilka, Qaabka waxaan leenahay qaab toosan, qaab U, qaab M iyo qaabab kale oo gaar ah. Cabbirka / awoodda / danabka waa la naqshadeyn karaa, fadlan noo soo dir cabbirka, muunadaha asalka ah ama sawirka ka hor intaadan weydiin. 2. Kululeeyaha JINWEI waa warshad kuleyliye xirfad leh, waxaan haysanaa in ka badan 25 sano oo loogu talagalay kululeeyaha, inta badan alaabtayadu waa kuleyliyaha deforst, kuleyliyaha foornada, tuubada kuleyliyaha korontada, kuleyliyaha aluminiumka, kuleyliyaha daadinta, kuleyliyaha crankcase, suunka kululaynta silikoonka iyo wixii la mid ah. Haddii aad shaki ka qabtid kuleyliyaha, waad nala soo xiriiri kartaa wakhti kasta. | |
Qaybaha ka samaysan tuubo kuleyliye koronto oo fidsan waa tuubooyin bir ah (birta ama birta aan miridhku lahayn) oo loogu talagalay qolofka, qalabka kulaylka ee budada oksaydhka magnesium ee heerkulka sare leh, fiilada iska caabbinta ee xudunta kuleyliyaha, iyo xargaha birta birta ah ee loogu talagalay saxanka kulaylka ee ku duuban jirka tuubada. Dhammaan qaybahan si sax ah ayaa loo farsameeyaa waxaana lagu sameeyaa hubinta xakamaynta tayada oo adag.
Kuleyliyaha tuubada finned waa nooc ka mid ah tuubooyinka kuleylinta korontada ee qalalan. Waxaa jira laba nooc oo waaweyn oo tuubooyinka kuleylinta korontada ee qalalan ee gubanaya: kuleylinta caaryada iyo gubashada hawada ee qalalan. Nooca gubashada hawada ee kululeeyaha tuubada finned wuxuu dhacaa marka hawada laga xannibo gudbinta kulaylka, taas oo saameysa awoodda tuubada ay ku kala diri karto kulaylka, isla markaana gaabinaysa cimrigeeda adeegga. Sidaa darteed, si kor loogu qaado awoodda gaariga korontada ku shaqeeya ee uu ku kala diri karo kulaylka,
Kuleylinta hawada aan joogtada ahayn iyo tan socota, sida foornooyinka, rarka armaajooyinka korontada, foornada, dahaarka foornada, qalabka qaboojiyaha hawada, kuleyliyeyaasha, kulaylinta tunnelka, baabuurta, dharka, aqalka dhirta lagu koriyo, cuntada, kuleyliyeyaasha afuufa, qalabka qalajinta beeraha, kuleyliyeyaasha tuubooyinka hawada, iwm.
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.














