| Magaca Porduct-ka | 220V/230V Qalabka Kululaynta ee Infrared-ka ah |
| Alaab | Dhoobada |
| Danab | 12V-480V, waa la habeyn karaa |
| Wattage-ka | 125-1500W ama la habeeyey |
| Qaab | Fidsan/Qaloocan/Gabdho |
| Walax silig ah oo iska caabiya | Ni-Cr ama FeCr |
| Kala duwanaansho hirarka oo waxtar leh | 2 ilaa 10 um |
| Celceliska cimriga hawlgalka | Ilaa 20,000 saacadood iyadoo ku xiran xaaladaha |
| Heerkulka gudaha | Nooca K ama J |
| Isticmaal | Kuleyliyaha Dhoobada Infrared |
| Meelaha qabow | Waxay kuxirantahay dhererka iyo dhexroorka 5-25mm |
| Masaafada shucaaca ee lagu taliyay | 100mm ilaa 200mm |
| Xirmo | hal kuleyliye oo leh hal sanduuq |
| Midab | madow, caddaan, jaalle |
| Kululeeyaha Jingwei waa soo saaraha qalabka kuleylinta xirfadleyda ah, dhammaan kuleyliyayaashayada waxaa loo habeyn karaa sida aad u baahan tahay. Qaybta Kuleylka Ceramic-ka ee Infrared-ka, waxaan haynaa cabbir kayd ah sida shaxda hoose, haddii aad u baahan tahay in cabbirkaaga la habeeyo, waxaad noo soo diri kartaa emayl adiga oo wata faahfaahinta kuleyliyahaaga waxaanan kuu soo sheegi doonnaa qiimaha ugu fiican ka dib su'aashaada. Kuleyliyaha dhoobada infrared-ka waxaa lagu dari karaa nooca K ama J ee Thermocouple, xirmada caadiga ah waa hal kuleyliye oo leh hal sanduuq. | |
1. Xariiqda korontada oo la aasay, oksaydh la'aan, iska caabin saameyn, nolol joogto ah, waxay xakamayn kartaa heerkulka monomer-ka, sidoo kale waa la diyaarin karaa oo la kululayn karaa, hagad cufan, kor iyo hoos bidix iyo midig, waxay heli kartaa heerkul isku mid ah oo ku habboon, heerkul isku mid ah, dhalaal midab la'aan ah.
2. Kuleyliyaha dhoobada ee infrared-ka oo leh cabbir warshadeed oo caadi ah, silig kululeyn dusha sare ah iyo noocyo kale oo isku mid ah oo fiilooyin shabag ah
3. Iska caabbinta kulaylka aadka u sarreeya, heerkulka sare ma qarxo, waa ammaan oo la isku halleyn karo.
4. Heerka naqshadaynta wuxuu u dhexeeyaa 125W ilaa 500W, heerkulka hawlgalka oo sarreeya waa 800℃, cufnaanta awoodda kulaylka oo sarreysana waa 66KW/m²
5. Naqshadeynta dusha sare ee qaloocan waxay kordhisaa masaafada u dhaxaysa dhabarka Kuleyliyaha Ceramic-ga Infrared-ka iyo booska rakibidda, waxayna sidoo kale ku habboon tahay rakibidda nidaamka kuleylinta wareegsan ama qaansada. Kuleyliyahani wuxuu leeyahay taariikh dheer oo ku saabsan kuleyliyaha infrared-ka dhoobada ah waxqabadkiisuna aad ayuu u deggan yahay.
1. Kuleyliyaha dhoobada ee infrared-ka waxaa lagu dooran karaa thermocouple, thermocouple waxaa loo dooran karaa nooca K, nooca J
2. Suufka kululeeyaha dhoobada ee Infrared-ka ayaa bixin kara terminaal koronto oo tayo sare leh oo shirkaddayada ah iyo terminaal bir ah oo dhumuc weyn leh.
3. Cabbirka gaarka ah ee kululeeyaha dhoobada ee infrared-ka iyo qeexitaannada korontada waxaa loo habeyn karaa iyadoo loo eegayo shuruudaha macaamiisha.
1. Kuleylinta jawiga aashitada iyo alkali (tusaale ahaan, habaynta kabaha, cajaladda, kululaynta alwaaxda).
2. Gariir ama saameyn ku timaadda jirka foornada weyn (tusaale ahaan: mashiinka balaastikada faakiyuumka, mashiinka sameeya cadaadiska kulul);
3. Kuleyl degdeg ah oo masaafad gaaban ah (tusaale: foornada qalajinta khad ee daabacaadda, miiska dayactirka looxa wareegga, miiska kuleylinta korontada). Iyo warshado kale oo kuleylinta shucaaca infrared-ka ah.
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314











