Xariiqyada Badeecada
| Magaca Porduct-ka | 24-00006-20 Kuleyliyaha Dhalaalaya ee Weelka Qaboojiyaha |
| Iska caabinta Xaaladda Qoyaanka | ≥200MΩ |
| Ka dib markii la tijaabiyay heerkul qoyan oo dahaarka ah | ≥30MΩ |
| Daadinta Xaaladda Qoyaanka | ≤0.1mA |
| Rarka Dusha Sare | ≤3.5W/cm2 |
| Dhexroorka tuubada | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, iwm. |
| Qaab | toosan, qaabka U, qaabka W, iwm. |
| Danab iska caabiya biyaha | 2,000V/daqiiqo (heerkulka biyaha caadiga ah) |
| Iska caabinta dahaaran ee biyaha | 750MOhm |
| Isticmaal | Cunsurka Kululaynta Dhalaalaya |
| Dhererka tuubada | 300-7500mm |
| Dhererka siligga rasaasta | 700-1000mm (gaar ahaan) |
| Ansixinta | CE/ CQC |
| Nooca Terminalka | La habeeyey |
| 24-00006-20 Kuleyliyaha Qaboojiyaha ee Dhalaalaya, Qaybta Kuleyliyaha 230V 750W waxaa inta badan loo isticmaalaa weelasha rarista ee qaboojiyaha leh. Qalabka Sheet: SS304L Dhexroorka Tuubada Kululaynta: 10.7mm Saamaynta Muuqaalka: waxaan ka samayn karnaa midab madow-cagaar ama cawl khafiif ah ama madow. | |
Habaynta Badeecada
Qaybta kuleyliyaha korontada ee loo yaqaan qaboojiyahakuleyliyaha dhalaalka birta aan miridhku lahaynwaxaa si gaar ah loogu sameeyay qalabka qaboojinta dhalaalinta, sida armaajooyinka jasiiradda, bandhigyada, iyo guryaha qaboojinta ee kala duwan. Si loo dhammeeyo hawsha dhalaalinta, si fudud ayaa loogu gelin karaa shasigga ururinta biyaha, baalasha kondenserka, iyo qaboojiyaha hawada. Awoodaha dhalaalinta iyo kuleylinta ee aadka u fiican, sifooyinka korontada ee deggan, iska caabinta dahaarka sare, iska caabinta daxalka, ka hortagga gabowga, awoodda xad-dhaafka ah ee badan, qulqulka daadashada yar, xasilloonida, ku tiirsanaanta, iyo cimri dheer oo adeeg ah ayaa dhammaantood ah astaamaha qaybta kululaynta qolka qabow.
Alaabada dahaarka aluminiumka, Incoloy840, 800, birta aan daxalka lahayn 304, 321, iyo 310S ayaa loo isticmaalaa wax soo saarkaKuleyliyeyaasha Dhalaalaya ee WeelkaIntaa waxaa dheer, noocyo badan oo kala duwan oo ah qaababka joojinta ayaa la bixiyaa.
Kuleyliyaha Dhalaalaya ee Nooca Qaboojiyaha Hawada
Faa'iidooyinka Badeecada
1. Kuleyliyeyaasha dhalaalinta qolka qabow ee dhalaaliya waxaa inta badan loo isticmaalaa qalabka qaboojinta sida qaboojiyaha hawada, qaboojiyaha, qaboojiyaha, iwm.
2. Waxay leedahay dahaadh wanaagsan iyo biyo celin.
3. Soo saarista tuubada kululeeyaha dhalaalaysa guud ahaan waxay isticmaashaa bir aan miridh lahayn 304, oo leh daxal wanaagsan.
4. Tilmaamaha kululeeyaha dhalaalinta qaboojiyaha (dhexroorka tuubada, qaabka, dhererka, awoodda iyo danabka) waxaa loo habeyn karaa sida uu macmiilku u baahan yahay.
Habka Wax Soo Saarka
Adeegga
Horumari
waxay heshay faahfaahinta badeecadaha, sawirka, iyo sawirka
Oraahyo
maamulaha ayaa ka jawaab celinaya su'aasha 1-2 saacadood gudahood oo soo dir qiimaha
Muunado
Shaybaarro bilaash ah ayaa loo diri doonaa si loo hubiyo tayada alaabta ka hor soo saarista bluk
Soo saarista
mar kale xaqiiji qeexitaanka badeecadaha, ka dibna diyaari wax soo saarka
Dalbo
Dalbo marka aad xaqiijiso muunadaha
Tijaabinta
Kooxdayada QC waxaa la hubin doonaa tayada alaabta ka hor inta aan la keenin
Baakad
Baakadaha baakadaha sida loogu baahdo
Soo raraya
Ku rarista alaabada diyaarsan weelka macmiilka
Helitaan
Dalabkaaga ayaan helay
Maxaad U Doorataa
•25 sano oo dhoofin ah iyo 20 sano oo waayo-aragnimo wax soo saar ah
•Warshadu waxay daboolaysaa dhul dhan 8000m²
•Sannadkii 2021, dhammaan noocyada qalabka wax soo saarka ee horumarsan ayaa la beddelay, oo ay ku jiraan mashiinka buuxinta budada, mashiinka yaraynta tuubooyinka, qalabka foorarsiga tuubooyinka, iwm.
•celceliska wax soo saarka maalinlaha ah waa qiyaastii 15000pcs
• Macaamiil Iskaashi oo kala duwan
•Habayntu waxay ku xiran tahay baahidaada
Shahaadada
Badeecadaha La Xiriira
Sawirka Warshadda
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














