Xariiqyada Badeecada
| Magaca Porduct-ka | 24-66605-00 Kuleyliyaha Weelka Qaboojiyaha ah |
| Iska caabinta Xaaladda Qoyaanka | ≥200MΩ |
| Ka dib markii la tijaabiyay heerkul qoyan oo dahaarka ah | ≥30MΩ |
| Daadinta Xaaladda Qoyaanka | ≤0.1mA |
| Rarka Dusha Sare | ≤3.5W/cm2 |
| Dhexroorka tuubada | 10.7mm |
| Qaab | toosan, qaabka U, qaabka W, iwm. |
| Danab iska caabiya biyaha | 2,000V/daqiiqo (heerkulka biyaha caadiga ah) |
| Iska caabinta dahaaran ee biyaha | 750MOhm |
| Isticmaal | Cunsurka Kululaynta Dhalaalaya |
| Dhererka tuubada | 300-7500mm |
| Dhererka siligga rasaasta | 700-1000mm (gaar ahaan) |
| Ansixinta | CE/ CQC |
| Nooca Terminalka | La habeeyey |
| Qaybta Kuleyliyaha 24-66605-00Kuleyliyaha Weelka Qaboojiyaha460V 450W Shaygani waa shaygayaga diyaarka ah, haddii aad wax xiiso leh qabtid fadlan xor u noqo inaad la xiriirto oo aad weydiisato muunad si aad u tijaabiso. Qalabka: SS304 + MgO + Fiilooyinka Lead-ka ee Silikoon | |
Habaynta Badeecada
Thewalxaha kuleyliyaha dhalaaliya weelkaasal ahaan waa tuubo kuleyliye ah oo bir aan miridh lahayn oo ku salaysan silig koronto ku shaqeeya. Biyaha ku jira qaboojiyaha ayaa ugu dambeyntii isu soo ururi doona lakab qaro weyn oo baraf ah oo saaran dusha sare ee uumi-bixiyaha inta uu shaqeynayo. Sababtoo ah heerkulka aadka u hooseeya ee barafku, waxtarka qaboojiyaha ee qaboojiyaha ayaa si weyn hoos ugu dhici doona. Natiijo ahaan, qaybta kuleyliyaha dhalaalka ee qaboojiyaha waxay u baahan tahay inay dhalaaliso waqtigii loogu talagalay.
Kuleyliyaha Dhalaalaya ee Nooca Qaboojiyaha Hawada
Faa'iidooyinka Badeecada
1. Saamayn wanaagsan oo dhalaalin iyo kuleylin
2. Iska caabbinta daxalka iyo ka hortagga gabowga,
3. Cimri dheer Waqtiga shaqada,
4. Heerka sarrifka kulaylka oo degdeg ah
5. Xasilloonida iyo isku halaynta
Habka Wax Soo Saarka
Adeegga
Horumari
waxay heshay faahfaahinta badeecadaha, sawirka, iyo sawirka
Oraahyo
maamulaha ayaa ka jawaab celinaya su'aasha 1-2 saacadood gudahood oo soo dir qiimaha
Muunado
Shaybaarro bilaash ah ayaa loo diri doonaa si loo hubiyo tayada alaabta ka hor soo saarista bluk
Soo saarista
mar kale xaqiiji qeexitaanka badeecadaha, ka dibna diyaari wax soo saarka
Dalbo
Dalbo marka aad xaqiijiso muunadaha
Tijaabinta
Kooxdayada QC waxaa la hubin doonaa tayada alaabta ka hor inta aan la keenin
Baakad
Baakadaha baakadaha sida loogu baahdo
Soo raraya
Ku rarista alaabada diyaarsan weelka macmiilka
Helitaan
Dalabkaaga ayaan helay
Maxaad U Doorataa
•25 sano oo dhoofin ah iyo 20 sano oo waayo-aragnimo wax soo saar ah
•Warshadu waxay daboolaysaa dhul dhan 8000m²
•Sannadkii 2021, dhammaan noocyada qalabka wax soo saarka ee horumarsan ayaa la beddelay, oo ay ku jiraan mashiinka buuxinta budada, mashiinka yaraynta tuubooyinka, qalabka foorarsiga tuubooyinka, iwm.
•celceliska wax soo saarka maalinlaha ah waa qiyaastii 15000pcs
• Macaamiil Iskaashi oo kala duwan
•Habayntu waxay ku xiran tahay baahidaada
Shahaadada
Badeecadaha La Xiriira
Sawirka Warshadda
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














