| Magaca Porduct-ka | 242044113 Qaboojiyaha Qaboojiyaha Qaboojiyaha Cunsurka |
| Iska caabinta Xaaladda Qoyaanka | ≥500MΩ |
| Ka dib markii la tijaabiyay heerkul qoyan oo dahaarka ah | ≥30MΩ |
| Daadinta Xaaladda Qoyaanka | ≤0.1mA |
| Rarka Dusha Sare | ≤3.5W/cm2 |
| Dhexroorka tuubada | 8.0mm |
| Qaybta Lambarka. | 242044113 |
| Danab iska caabiya biyaha | 2,000V/daqiiqo (heerkulka biyaha caadiga ah) |
| Awood | 450W |
| Danab | 115V |
| Qaabka Terminalka | sawirka lagu muujiyay |
| Xirmo | hal kuleyliye oo sanduuqa saaran |
| Tirada kartoonka | 100 xabbo |
| Shahaadada | CQC/CE |
| Qaybta Kululaynta Qaboojiyaha ee Dhalaalaysa; lambarka qaybta 242044113. Waxaa loogu talagalay inuu ku habboonaado noocyada qaboojiyaha ee Electrolux ee gaarka ah oo ay ku jiraan Crosley, Frigidaire, Gibson, iyo Kelvinator. | |
Qaybta kululeeyaha dhalaalisa waxay ka samaysan tahay tuubo bir ah oo tayo sare leh oo tayo sare leh oo 304 ah iyo walxo budada magnesium oxide oo tayo sare leh oo wax laga beddelay, oo tuubbo u rogaysa cabbirka moodeelka; Si buuxda ayaa loogu tijaabiyay warshadda waxayna u hoggaansan tahay heerarka OEM si loo hubiyo waxqabad waara oo wax ku ool ah.
Kuleyliyaha dhalaalka waxaa lagu shubay sanduuqa, 100 xabbo kartoonkiiba.
Wareegga kuleylinta dhalaalinta qaboojiyaha waxaa lagu bilaabaa saacad ama nidaam xakameyn la qabsan kara. Waqti ka dib, marka qaboojiyaha shaqeynayo, dhaxan iyo baraf ayaa ku urura gariiradaha uumiga, taasoo yareyneysa waxtarkooda. Marka wareegga dhalaalinta bilaabato, calaamad ayaa loo diraa kuleyliyaha dhalaalinta, kaas oo badanaa ku yaal gariiradda uumiga. Kuleyliyaha dhalaalinta waxaa laga sameeyaa walxo gudbiya oo dhaliya kuleyl marka koronto ay dhex marto. Marka la bilaabo, kuleyliyaha dhalaalinta wuxuu bilaabaa inuu kululaado. Kulaylka uu dhaliyo kuleyliyaha dhalaalinta wuxuu kululeeyaa dusha sare ee gariiradda uumiga, isagoo dhalaalinaya dhaxanta iyo barafka la ururiyay. Marka barafku dhalaalo, wuxuu isu beddelaa biyo ka da'a godka ama digsiga dhalaalinta oo ugu dambeyntii uumi baxa. Habkani wuxuu ka saaraa dhaxanta gariiradaha wuxuuna hubiyaa inay si wax ku ool ah u qaboojin karaan qaboojiyaha.
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













