Xariiqyada Badeecada
| Magaca Porduct-ka | Guddi Kululeeyaha Dhoobada Infrared-ka ah oo 245X60mm ah |
| Alaab | Dhoobada |
| Danab | 12V-480V, waa la habeyn karaa |
| Wattage-ka | 125-1500W ama la habeeyey |
| Qaab | Fidsan/Qaloocan/Gabdho |
| Walax silig ah oo iska caabiya | Ni-Cr ama FeCr |
| Kala duwanaansho hirarka oo waxtar leh | 2 ilaa 10 um |
| Celceliska cimriga hawlgalka | Ilaa 20,000 saacadood iyadoo ku xiran xaaladaha |
| Heerkulka gudaha | Nooca K ama J |
| Isticmaal | Kuleyliyaha Dhoobada Infrared |
| Meelaha qabow | Waxay kuxirantahay dhererka iyo dhexroorka 5-25mm |
| Masaafada shucaaca ee lagu taliyay | 100mm ilaa 200mm |
| Xirmo | hal kuleyliye oo leh hal sanduuq |
| Midab | madow, caddaan, jaalle |
| Cabbirka caadiga ah ee Kuleyliyaha Ceramic-ga Infrared-ka 1. 60*60mm2. 120mmx60mm3. 122mmx60mm 4. 120mm*120mm5. 122mm*122mm6. 240mm*60mm 7. 245mm*60mm Iyada oo leh nooca K ama J ee Thermocouple | |
Habaynta Badeecada
Saxanka kuleylka infrared-ka dhoobada ahHiitarka waxaa lagu shubaa habka sameynta godadka dhoobada ah, hawadana waxaa loo isticmaalaa sidii walxaha dahaarka kulaylka u dhexeeya dusha sare ee qiiqa iyo gadaasha. Marka la barbardhigo hiitarka adag, waqtiga kahoreynta kuleylinta waa mid gaaban.Guddi Kululeeyaha Dhoobada InfraredHeerkulka ugu badan ee hawlgalka waa 630 ° C, celceliska cufnaanta awoodda korontada ee dusha sare waa ilaa 38.4KW/m², heerka awoodda kuleylintuna waa laga bilaabo 60W ilaa 600W.
Astaanta Alaabta
1. Naqshad caadi ah: Danabka hawlgalka 230 volts, habka shubka godka dhoobada ah, dhererka siligga 85 mm.
2. Heerkulbeeye ku dhex jira: Nooca Heerkulbeeye ee K (NiCr-Ni) ee ku dhex jira T-HFS,T-HFS/1,T-HFS/2,T-HFS/4, dhererka siligga isku xirka thermocouple waa 100 mm.
3. La habeeyey: Koronto gaar ah, danab hawlgal gaar ah, silig la dheereeyey, isku xiraha siligga nooca "O"
Codsiyada Badeecada
1. Kuleylinta jawiga aashitada iyo alkali (tusaale ahaan, habaynta kabaha, cajaladda, kululaynta alwaaxda).
2. Gariir ama saameyn ku timaadda jirka foornada weyn (tusaale ahaan: mashiinka balaastikada faakiyuumka, mashiinka sameeya cadaadiska kulul)
3. Kuleyl degdeg ah oo masaafad gaaban ah (tusaale: foornada qalajinta khad ee daabacaadda, miiska dayactirka looxa wareegga, miiska kuleylinta korontada). Iyo warshado kale oo kuleylinta shucaaca infrared-ka ah
Habka Wax Soo Saarka
Adeegga
Horumari
waxay heshay faahfaahinta badeecadaha, sawirka, iyo sawirka
Oraahyo
maamulaha ayaa ka jawaab celinaya su'aasha 1-2 saacadood gudahood oo soo dir qiimaha
Muunado
Shaybaarro bilaash ah ayaa loo diri doonaa si loo hubiyo tayada alaabta ka hor soo saarista bluk
Soo saarista
mar kale xaqiiji qeexitaanka badeecadaha, ka dibna diyaari wax soo saarka
Dalbo
Dalbo marka aad xaqiijiso muunadaha
Tijaabinta
Kooxdayada QC waxaa la hubin doonaa tayada alaabta ka hor inta aan la keenin
Baakad
Baakadaha baakadaha sida loogu baahdo
Soo raraya
Ku rarista alaabada diyaarsan weelka macmiilka
Helitaan
Dalabkaaga ayaan helay
Maxaad U Doorataa
•25 sano oo dhoofin ah iyo 20 sano oo waayo-aragnimo wax soo saar ah
•Warshadu waxay daboolaysaa dhul dhan 8000m²
•Sannadkii 2021, dhammaan noocyada qalabka wax soo saarka ee horumarsan ayaa la beddelay, oo ay ku jiraan mashiinka buuxinta budada, mashiinka yaraynta tuubooyinka, qalabka foorarsiga tuubooyinka, iwm.
•celceliska wax soo saarka maalinlaha ah waa qiyaastii 15000pcs
• Macaamiil Iskaashi oo kala duwan
•Habayntu waxay ku xiran tahay baahidaada
Shahaadada
Badeecadaha La Xiriira
Sawirka Warshadda
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314












