Xariiqyada Badeecada
| Magaca Porduct-ka | Kuleyliyaha Hawada ee 2500W Fin Kuleyliyaha |
| Iska caabinta Xaaladda Qoyaanka | ≥200MΩ |
| Ka dib markii la tijaabiyay heerkul qoyan oo dahaarka ah | ≥30MΩ |
| Daadinta Xaaladda Qoyaanka | ≤0.1mA |
| Rarka Dusha Sare | ≤3.5W/cm2 |
| Dhexroorka tuubada | 6.5mm, 8.0mm, iwm. |
| Qaab | Qaab toosan, qaab U, qaab W, ama qaab gaar ah |
| Danab iska caabiya | 2,000V/daqiiqo |
| Iska caabin dahaaran | 750MOhm |
| Isticmaal | Cunsurka Kululaynta Finned |
| Terminal | Madaxa caagga ah, flange |
| Dhererka | La habeeyey |
| Ansixinta | CE, CQC |
| Qaabka qalabka kululaynta hawada ee finned-ka ah ee aan badanaa ku samayno qaabka toosan, qaabka U, qaabka W, waxaan sidoo kale u habayn karnaa qaabab gaar ah sida loogu baahdo. Macaamiisha badankood waxaa loo doortaa madaxa tuubada iyadoo la adeegsanayo flange, haddii aad isticmaashay walxaha kululeeyaha hawada ee finned-ka ah ee qaboojiyaha cutubka ama qalabka kale ee dhalaaliya, waxaa laga yaabaa inaad dooran karto shaabadda madaxa iyadoo la adeegsanayo caag silikoon ah, habkan shaabadda ah wuxuu leeyahay biyaha ugu fiican. | |
Habaynta Badeecada
Kuleyliyaha Hawada ee Kuleyliyaha Fin wuxuu gaaraa kala firdhinta kulaylka isagoo ku daraya baalal wareegsan oo joogto ah oo lagu dhejiyay dusha sare ee tuubooyinka kululaynta caadiga ah. Kuleyliyaha wuxuu si weyn u kordhiyaa aagga dusha sare wuxuuna u oggolaanayaa in si dhakhso leh loogu wareejiyo hawada, taasoo yareyneysa heerkulka walxaha dusha sare. Kuleyliyeyaasha tuubada ee fin-ka ah waxaa loo habeyn karaa qaabab kala duwan waxaana si toos ah loogu dhex gelin karaa dareereyaal sida biyaha, saliidda, dareerayaasha iyo xalalka habka, walxaha dhalaalay, hawada iyo gaasaska. Qaybta kululeeyaha hawada ee fin-ka ah waxay ka samaysan tahay walxo bir ah oo aan miridh lahayn, kuwaas oo loo isticmaali karo in lagu kululeeyo walax kasta ama walax kasta, sida saliidda, hawada ama sonkorta.
Dooro Qaabka
Faa'iidooyinka Badeecada
1: Bir la xushay, 201 bir aan miridh lahayn, 304 bir aan miridh lahayn, waara, iska caabin heerkul sare leh
2: Budada Magnesium oxide waxay u adkaysataa gubashada, waxay leedahay waxqabad dahaadh oo heer sare ah iyo kuleyl degdeg ah
3: Saxanka kulaylka saxda ah, naqshadaynta koodhaynta, farsamaynta farsamada iyo rogrogmada, kuleyl isku mid ah
4: Silig kuleyliyaha korantada oo noocaan ah, iska caabin heerkul sare, iska caabin oksaydh, waara
Habka Wax Soo Saarka
Adeegga
Horumari
waxay heshay faahfaahinta badeecadaha, sawirka, iyo sawirka
Oraahyo
maamulaha ayaa ka jawaab celinaya su'aasha 1-2 saacadood gudahood oo soo dir qiimaha
Muunado
Shaybaarro bilaash ah ayaa loo diri doonaa si loo hubiyo tayada alaabta ka hor soo saarista bluk
Soo saarista
mar kale xaqiiji qeexitaanka badeecadaha, ka dibna diyaari wax soo saarka
Dalbo
Dalbo marka aad xaqiijiso muunadaha
Tijaabinta
Kooxdayada QC waxaa la hubin doonaa tayada alaabta ka hor inta aan la keenin
Baakad
Baakadaha baakadaha sida loogu baahdo
Soo raraya
Ku rarista alaabada diyaarsan weelka macmiilka
Helitaan
Dalabkaaga ayaan helay
Maxaad U Doorataa
•25 sano oo dhoofin ah iyo 20 sano oo waayo-aragnimo wax soo saar ah
•Warshadu waxay daboolaysaa dhul dhan 8000m²
•Sannadkii 2021, dhammaan noocyada qalabka wax soo saarka ee horumarsan ayaa la beddelay, oo ay ku jiraan mashiinka buuxinta budada, mashiinka yaraynta tuubooyinka, qalabka foorarsiga tuubooyinka, iwm.
•celceliska wax soo saarka maalinlaha ah waa qiyaastii 15000pcs
• Macaamiil Iskaashi oo kala duwan
•Habayntu waxay ku xiran tahay baahidaada
Shahaadada
Badeecadaha La Xiriira
Sawirka Warshadda
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














