Xariiqyada Badeecada
| Magaca Porduct-ka | Kuleyliyaha Foornada Aluminiumka 356 * 410mm ee Qaboojiyaha |
| Alaab | silig kululayn + cajalad bir ah oo aluminium ah |
| Danab | 220V |
| Awood | 60W |
| Qaab | La habeeyey |
| Dhererka siligga rasaasta | La habeeyey |
| Qaabka Terminalka | La habeeyey |
| Danab iska caabiya | 2,000V/daqiiqo |
| MOQ | 120 xabbo |
| Isticmaal | Kululeeyaha aluminiumka |
| Xirmo | 100 xabbo hal kartoon |
| Cabbirka iyo qaabka iyo awoodda/danab eeSaxanka kululeeyaha aluminiumka Shiinahawaxaa loo habeyn karaa sida looga baahan yahay macmiilka, waxaa naloo samayn karaa iyadoo la raacayo sawirrada kuleyliyaha, qaab gaar ahna waxaa loo baahan yahay sawirka ama muunadaha. | |
Habaynta Badeecada
Kuleyliyeyaasha aluminiumka ee qaboojiyaha waxaa loo isticmaalaa sidii walxo kuleyliya nidaamka dhalaalinta, kaas oo loogu talagalay in lagu baabi'iyo barafka ku ururay gariiradaha uumiga waqti ka dib. Kuleyliyeyaasha aluminiumka ee qaboojiyaha waxaa la dhigaa gadaasha gariiradaha uumiga waxaana lagu xiraa heerkulbeeg ku jira nidaamka dhalaalinta. Heerkulbeegga ayaa xakameeya marka kuleyliyaha la shido oo la damiyo. Marka heerkulka gariiradaha uu ka hooseeyo heer cayiman, heerkulbeegga ayaa calaamad u ah kuleyliyaha inuu shido, isagoo kululeynaya gariiradaha, dhalaalinaya barafka, oo u oggolaanaya inuu ka daadiyo qaboojiyaha.
Kuleyliyeyaasha aluminiumka ah ee qaybaha qaboojiyaha ayaa loo door bidaa shaqadan sababtoo ah hufnaantooda sare iyo awooddooda kuleylinta oo isku mid ah, taasoo ka dhigaysa kuwo ku habboon meelaha xaddidan ee gudaha qaboojiyaha. Intaa waxaa dheer, waxaa loo habeyn karaa si ay ugu habboonaadaan qaabab iyo cabbirro gaar ah.
Tilmaamaha Badeecada
1. Kulayl hufan oo siman
2. Kuleylin degdeg ah iyo qaboojin
3. Naqshad fudud oo muuqaal hoose leh
4. Waxaa loo habeyn karaa si loogu habeeyo qaabab iyo cabbirro gaar ah
5. U adkaysta qoyaanka iyo kiimikooyinka
6. Waara oo waara
Codsiyada Badeecada
Habka Wax Soo Saarka
Adeegga
Horumari
waxay heshay faahfaahinta badeecadaha, sawirka, iyo sawirka
Oraahyo
maamulaha ayaa ka jawaab celinaya su'aasha 1-2 saacadood gudahood oo soo dir qiimaha
Muunado
Shaybaarro bilaash ah ayaa loo diri doonaa si loo hubiyo tayada alaabta ka hor soo saarista bluk
Soo saarista
mar kale xaqiiji qeexitaanka badeecadaha, ka dibna diyaari wax soo saarka
Dalbo
Dalbo marka aad xaqiijiso muunadaha
Tijaabinta
Kooxdayada QC waxaa la hubin doonaa tayada alaabta ka hor inta aan la keenin
Baakad
Baakadaha baakadaha sida loogu baahdo
Soo raraya
Ku rarista alaabada diyaarsan weelka macmiilka
Helitaan
Dalabkaaga ayaan helay
Maxaad U Doorataa
•25 sano oo dhoofin ah iyo 20 sano oo waayo-aragnimo wax soo saar ah
•Warshadu waxay daboolaysaa dhul dhan 8000m²
•Sannadkii 2021, dhammaan noocyada qalabka wax soo saarka ee horumarsan ayaa la beddelay, oo ay ku jiraan mashiinka buuxinta budada, mashiinka yaraynta tuubooyinka, qalabka foorarsiga tuubooyinka, iwm.
•celceliska wax soo saarka maalinlaha ah waa qiyaastii 15000pcs
• Macaamiil Iskaashi oo kala duwan
•Habayntu waxay ku xiran tahay baahidaada
Shahaadada
Badeecadaha La Xiriira
Sawirka Warshadda
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














