| Magaca Porduct-ka | Saxanka Kulayliyaha ee Aluminium-ka ah ee 38 * 38CM |
| Iska caabinta Xaaladda Qoyaanka | ≥200MΩ |
| Ka dib markii la tijaabiyay heerkul qoyan oo dahaarka ah | ≥30MΩ |
| Daadinta Xaaladda Qoyaanka | ≤0.1mA |
| Rarka Dusha Sare | ≤3.5W/cm2 |
| Cabbirka | 380 * 380mm |
| Danab | 110-230V |
| Danab iska caabiya biyaha | 2,000V/daqiiqo (heerkulka biyaha caadiga ah) |
| Iska caabinta dahaaran ee biyaha | 750MOhm |
| Isticmaal | saxan kulul oo aluminium ah |
| Cabbirka kale ee saxanka | 290 * 380mm, 400 * 500mm, 400 * 600mm, iwm. |
| Kuleyliyeyaasha aluminiumka ah ee lagu shubo waxaa lagu sameeyaa iyadoo la isticmaalayo walxo aluminium ah oo lagu shubo qaab dhismeed leh tuubooyin kuleyl ah oo lagu dhejiyay mashiinka, waxaan haynaa cabbirro kayd ah, sida 290*380,380*380,400*500,400*600,500*700,600*800mm, iwm. Intaa waxaa dheer, waxaan sidoo kale haysannaa saxan kuleyl oo aluminium ah oo cabbir weyn leh, 1000*1200mm, 1000*1500mm, 600*1200mm. Saxanka kululeeyaha aluminiumka waxaa badanaa lagu dabaqaa mashiinka cadaadiska kulaylka, mashiinnada haydarooliga iyo mashiinnada wax lagu dhejiyo. | |
Saxanka kululeeyaha ee aluminiumka lagu shubo ayaa si siman waxtar ugu leh gudbinta kulaylka. Heerkulka shaqadu guud ahaan waa 400-500 C, haddii lagu rakibo qalabka heerkulka sare iyo cadaadiska kulaylka infrared-ka gudaha, isticmaalka korontada wuxuu noqon karaa 30% ka hooseeya sidii hore.
1. Waxay u qaadataa walxaha kuleyliyaha korontada ee tuubada ah inay yihiin walxo kuleylin iyo dahaar, ka dib marka loo farsameeyo qaabka loo baahan yahay, waxaa lagu geliyay qaabab ka dibna si sax ah ayaa loogu farsameeyay mashiin si uu u noqdo kuleyliyaha aluminiumka caadiga ah.
2. si dhow ayuu ugu xidhmi karaa walxaha kulul, sidaa darteed sifooyinka saxanka kululaynta aluminiumku si dhakhso ah ayay u kululaanayaan ilaa heerkulka loo baahan yahay. Koronto-qaadis heer sare ah, si siman u kululayn, gariir iyo ilaalin xoqid u adkaysta maskaxda, cimri dheer, ammaan ah oo la aamini karo.
Saxanka kululaynta aluminiumku wuxuu leeyahay codsi ballaaran oo laga sameeyo warshadaha mashiinnada kala duwan. Heerkulka hawlgalka wuxuu gaari karaa ilaa 350'C (Aluminium). Si kulaylka loogu soo ururiyo hal jiho wejiga duritaanka, dhinacyada kale ee badeecadda waxaa daboolaya walxaha haynta kulaylka iyo dahaarka kulaylka. Markaa waxay leedahay faa'iidooyin sida tignoolajiyada horumarsan, haynta kulaylka sare, cimri dheer, iwm. Saxanka kulul ee aluminiumka waxaa si weyn loogu isticmaalaa balaastikada, fiilooyinka kiimikada, iyo mashiinnada wax lagu sameeyo ee afuufaya.
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















