Xariiqyada Badeecada
| Magaca Porduct-ka | Saxanka Kululaynta Aluminiumka 40*50cm |
| Qaybta Kululaynta | Tuubada kuleylka korontada |
| Danab | 110V-230V |
| Awood | La habeeyey |
| Hal qaybood | Saxanka kuleylka sare + salka hoose |
| Dahaarka Teflon | Waa lagu dari karaa |
| Cabbirka | 290 * 380mm, 380 * 380mm, iwm. |
| MOQ | 10 qaybood |
| Xirmo | Waxaa lagu buuxiyey kiis alwaax ah ama baaldi |
| Isticmaal | Saxanka kuleylka aluminiumka |
| TheSaxanka Kululaynta Aluminium-ka ee Mashiinka Riixista Kulaylkacabbirka sida hoos ku qoran: 100*100mm, 200*200mm, 290*380mm380*380mm, 400*500mm, 400*600mm, 500*600mm, 600*800mm, iwm. Waxaan sidoo kale leenahay cabbir weynsaxanka saxaafadda kulaylka aluminium, sida 1000*1200mm, 1000*1500mm, iwm. Kuwaassaxamada kulul ee aluminiumka ahWaxaan haynaa caaryada, haddii aad u baahan tahay inaad noqoto caaryo gaar ah, fadlan noo soo dir sawirrada saxanka kuleylka aluminiumka (kharashka caaryada waa inaad adigu iska bixisaa.) | |
400 * 500mm
380 * 380mm
130 * 130mm
Habaynta Badeecada
Saxanka Kuleylka Aluminium-ka ee Tuurista waa qayb muhiim u ah dhammaan mashiinnada soo saarista balaastikada. Saxanka Kuleylka ee Tuurista waxaa laga sameeyay aluminium ama naxaas. Dulqaad adag oo ku saabsan mashiinka shaqada gudaha iyo dhismaha walxaha kululaynta tayada sare leh waxay dammaanad qaadayaan waxqabad sare.
Codsiga
Kuleyliyaha aluminiumka ee qaboojinta hawada ee loogu talagalay mashiinnada wax soo saara - Kuleyliyaha aluminiumka iyo naxaasta ah ee lagu shubay kuwaas oo buuxiya caqabadaha shuruudaha ugu adag ee warshadaha farsamaynta Semiconductor. Iyadoo lagu sameeyay heerarka tayada ugu adag, kuleyliyeyaashan waxaa loogu talagalay inay bixiyaan waxqabadka ay warshaduhu filayaan oo ay dalbadaan.
* Kulayliyaha Saxanka Dub
* Kuleyliyaha Lugaha lagu dubo/qaboojiyo
* Kulayliyaha Saxanka Duba/Qalabka Qabooji
* Ku shub Kulayliyaha Kulul ee Kulul
* Kulayliyaha Taarikada Heerkulka Sare
* Kulayliyaha Caadiga ah ee Lugaha lagu Dhaqo
Habka Wax Soo Saarka
Adeegga
Horumari
waxay heshay faahfaahinta badeecadaha, sawirka, iyo sawirka
Oraahyo
maamulaha ayaa ka jawaab celinaya su'aasha 1-2 saacadood gudahood oo soo dir qiimaha
Muunado
Shaybaarro bilaash ah ayaa loo diri doonaa si loo hubiyo tayada alaabta ka hor soo saarista bluk
Soo saarista
mar kale xaqiiji qeexitaanka badeecadaha, ka dibna diyaari wax soo saarka
Dalbo
Dalbo marka aad xaqiijiso muunadaha
Tijaabinta
Kooxdayada QC waxaa la hubin doonaa tayada alaabta ka hor inta aan la keenin
Baakad
Baakadaha baakadaha sida loogu baahdo
Soo raraya
Ku rarista alaabada diyaarsan weelka macmiilka
Helitaan
Dalabkaaga ayaan helay
Maxaad U Doorataa
•25 sano oo dhoofin ah iyo 20 sano oo waayo-aragnimo wax soo saar ah
•Warshadu waxay daboolaysaa dhul dhan 8000m²
•Sannadkii 2021, dhammaan noocyada qalabka wax soo saarka ee horumarsan ayaa la beddelay, oo ay ku jiraan mashiinka buuxinta budada, mashiinka yaraynta tuubooyinka, qalabka foorarsiga tuubooyinka, iwm.
•celceliska wax soo saarka maalinlaha ah waa qiyaastii 15000pcs
• Macaamiil Iskaashi oo kala duwan
•Habayntu waxay ku xiran tahay baahidaada
Shahaadada
Badeecadaha La Xiriira
Sawirka Warshadda
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















