| Magaca Porduct-ka | Qalabka Kuleyliyaha Qaboojiyaha ee Qaboojiyaha |
| Alaab | Cinjir silikoon ah |
| Ballaca | 14mm, 20mm, 25mm, iwm. |
| Dhererka suunka | La habeeyey |
| Dhererka siligga rasaasta | 1000mm, ama gaar ah. |
| Danab | 12V-230V |
| Awood | La habeeyey |
| Danab iska caabiya biyaha | 2,000V/daqiiqo (heerkulka biyaha caadiga ah) |
| Iska caabinta dahaaran ee biyaha | 750MOhm |
| Isticmaal | Kuleyliyaha Crankcase |
| Qaabka Terminalka | La habeeyey |
| Shahaadada | CE |
| Xirmo | hal kuleyliye oo leh hal bac |
| TheSuunka Kuleylka KombaresaradaWaxaa loo isticmaalaa qaboojiyaha qaboojiyaha, suunka kuleyliyaha ee kiiska waxaan leenahay 14mm iyo 20mm, dhererka suunka waxaa la samayn karaa iyadoo la raacayo wareeggaaga Crankcase. Waxaad raaci kartaa dhererka suunkaaga iyo awooddaada dooro ballaca kuleyliyaha kiiska ee ku habboon. | |
Kuleyliyaha crankcase-ka ee caagga ah ee silikoonWaa nooc ka mid ah suunka kululaynta ee jilicsan, waxa uu ka samaysan yahay silig bir ah oo nickel-chromium ah iyo walxo dahaadh ah, waxa uu leeyahay astaamo cufnaan awoodeed oo heer sare ah, kuleyl degdeg ah, hufnaan kuleyl oo sare iyo cimri dheer.Suunka kululaynta kombaresaradawuxuu ku habboon yahay kululaynta iyo haynta qasacadaha, tuubooyinka, haamaha iyo weelasha kale ee qalabka warshadaha kala duwan.Kuleyliyaha kiristaalo ee kombaresaradaQalabka kuleylinta korontada waa xarig dahaarka nickel-chromium ah, qalabka dahaarka waa fiber galaas oo lakab badan leh oo aan alkali lahayn, wuxuu leeyahay iska caabin heerkul wanaagsan iyo waxqabad dahaar oo la isku halleyn karo.Suunka kululaynta caagga ah ee silikoonkasi toos ah ayaa loogu dhejin karaa dusha sare ee qaybta kulul, si loo gaaro kuleyl isku mid ah, iyo rakibid fudud, isticmaal ku habboon, ammaan ah oo la isku halleyn karo.kuleyliyaha qaboojiyaha ee loogu talagalay qaboojiyaha hawadawuxuu leeyahay qeexitaanno kala duwan, dhererka waxaa laga dooran karaa 100cm ilaa 600cm, ballacuna wuxuu leeyahay ikhtiyaarro kala duwan sida 14mm, 20mm, 25mm, si loo daboolo baahiyaha xaaladaha kala duwan ee codsiga.?
Adeegsiga suunka kululaynta caagga ah ee silikoon ee gudahasuunka kululaynta ee kiiska crankcaseKombaresarada qaboojiyaha hawada ayaa si gaar ah u muuqata.Suunka kululeeyaha kombaresaradawaxaa inta badan loo isticmaalaa in lagu caawiyo kululaynta saliidda gudbinta ee jirka qaboojiyaha hawada marka ay qabowdo, si loo hubiyo bilowga caadiga ah ee cutubka, isla markaana si loo ilaaliyo kombaresarada xilliga qaboobaha iyada oo aan waxyeello soo gaarin, si loo dheereeyo cimriga adeegga. Noocan oo kale ahSuunka kuleylka crankasewaxaa loo isticmaalay codsiyo kala duwan, oo ay ku jiraan qaboojiyaha armaajada, qaboojiyaha gidaarka ee laalaada, qaboojiyaha daaqadaha, iwm. waxay muujinaysaa doorkeeda muhiimka ah ee ilaalinta shaqada caadiga ah iyo dheereynta cimriga qalabka.
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













