Xariiqyada Badeecada
| Magaca Porduct-ka | Kuleyliyaha Xarigga ee Hawada Tubular Finned |
| Iska caabinta Xaaladda Qoyaanka | ≥200MΩ |
| Ka dib markii la tijaabiyay heerkul qoyan oo dahaarka ah | ≥30MΩ |
| Daadinta Xaaladda Qoyaanka | ≤0.1mA |
| Rarka Dusha Sare | ≤3.5W/cm2 |
| Dhexroorka tuubada | 6.5mm, 8.0mm, iwm. |
| Qaab | Qaab toosan, qaab U, qaab W, ama qaab gaar ah |
| Danab iska caabiya | 2,000V/daqiiqo |
| Iska caabin dahaaran | 750MOhm |
| Isticmaal | Cunsurka Kululaynta Finned |
| Terminal | Madaxa caagga ah, flange |
| Dhererka | La habeeyey |
| Ansixinta | CE, CQC |
| Qaabka Kuleyliyaha Hawada Tubula ee aan badanaa ku sameyno qaab toosan, qaab U ah, qaab W ah, waxaan sidoo kale u habeyn karnaa qaabab gaar ah sida loogu baahdo. Macaamiisha badankood waxaa loo doortaa madaxa tuubada iyadoo la adeegsanayo flange, haddii aad isticmaashay walxaha kululaynta ee fin-ka ah ee qaboojiyaha cutubka ama qalabka kale ee dhalaaliya, waxaa laga yaabaa inaad dooran karto shaabadda madaxa iyadoo la adeegsanayo caag silikoon ah, habkan shaabadda wuxuu leeyahay biyaha ugu fiican. | |
Habaynta Badeecada
Qalabka kuleyliyaha ee tuubada hawada ku shaqeeya ee fin-fin-ka leh waa saxan kuleyl bir ah oo ku duuban dusha sare ee curiyaha kuleyliyaha asalka ah, kaas oo ballaariya aagga kala-baxa kulaylka 2-3 jeer marka la barbar dhigo curiyayaasha caadiga ah, tusaale ahaan culayska korontada ee dusha sare ee uu oggol yahay curiyaha saxanka kulaylka fin-ka waa 3-4 jeer ka badan curiyayaasha caadiga ah. Maadaama dhererka kuleyliyaha xariiqda fin-ka leh la gaabiyo, luminta kulaylka laftiisu way yaraataa. Isla xaaladdaas korontada, waxay leedahay faa'iidooyinka kor u kaca heerkulka degdega ah, soo saarista kulaylka isku midka ah, waxqabadka kala-baxa kulaylka wanaagsan, hufnaanta kulaylka sare, cimriga adeegga dheer, cabbirka yar ee qalabka kuleyliyaha iyo kharash yar.
Dooro Qaabka
Codsiyada Badeecada
Waxaan samayn karnaa habayn gaar ah iyadoo loo eegayo baahiyahaaga si loo fududeeyo rakibiddaada iyo isticmaalkaaga. Qaybaha kululaynta ee fin-ka leh waxaa si weyn loogu isticmaalaa foornada, kuleylinta foornada, wax soo saarka mashiinnada, baabuurta, dharka, cuntada, qalabka guryaha iyo warshadaha kale, gaar ahaan warshadaha daahyada hawada ee qaboojiyaha hawada.
Habka Wax Soo Saarka
Adeegga
Horumari
waxay heshay faahfaahinta badeecadaha, sawirka, iyo sawirka
Oraahyo
maamulaha ayaa ka jawaab celinaya su'aasha 1-2 saacadood gudahood oo soo dir qiimaha
Muunado
Shaybaarro bilaash ah ayaa loo diri doonaa si loo hubiyo tayada alaabta ka hor soo saarista bluk
Soo saarista
mar kale xaqiiji qeexitaanka badeecadaha, ka dibna diyaari wax soo saarka
Dalbo
Dalbo marka aad xaqiijiso muunadaha
Tijaabinta
Kooxdayada QC waxaa la hubin doonaa tayada alaabta ka hor inta aan la keenin
Baakad
Baakadaha baakadaha sida loogu baahdo
Soo raraya
Ku rarista alaabada diyaarsan weelka macmiilka
Helitaan
Dalabkaaga ayaan helay
Maxaad U Doorataa
•25 sano oo dhoofin ah iyo 20 sano oo waayo-aragnimo wax soo saar ah
•Warshadu waxay daboolaysaa dhul dhan 8000m²
•Sannadkii 2021, dhammaan noocyada qalabka wax soo saarka ee horumarsan ayaa la beddelay, oo ay ku jiraan mashiinka buuxinta budada, mashiinka yaraynta tuubooyinka, qalabka foorarsiga tuubooyinka, iwm.
•celceliska wax soo saarka maalinlaha ah waa qiyaastii 15000pcs
• Macaamiil Iskaashi oo kala duwan
•Habayntu waxay ku xiran tahay baahidaada
Shahaadada
Badeecadaha La Xiriira
Sawirka Warshadda
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














