Xariiqyada Badeecada
| Magaca Porduct-ka | Tube-ga Kuleyliyaha ee Aluminium-ka Dhalaalaya |
| Iska caabinta Xaaladda Qoyaanka | ≥200MΩ |
| Ka dib markii la tijaabiyay heerkul qoyan oo dahaarka ah | ≥30MΩ |
| Daadinta Xaaladda Qoyaanka | ≤0.1mA |
| Rarka Dusha Sare | ≤3.5W/cm2 |
| Dhexroorka tuubada | 4.5mm, 6.5mm |
| Qaab | habaysan |
| Danab iska caabiya | 2,000V/daqiiqo |
| Iska caabin dahaaran | 750MOhm |
| Isticmaal | Kuleyliyaha Dhalaalaya ee Aluminium |
| Dhererka tuubada | 300-7500mm |
| Dhererka siligga rasaasta | 700-1000mm (gaar ahaan) |
| Ansixinta | CE/ CQC |
| Nooca Terminalka | La habeeyey |
| Kululeeyaha Jingwei waaKuleyliyaha dhalaalinta tuubada aluminiumka ShiinahaWarshadda, qeexitaanka tuubada kuleylka aluminiumka waxaa loo habeyn karaa sawir ahaan ama muunado ahaan macaamiisha. Waqtigan xaadirka ah, waxaan soo saarnay dhowrkululeeyaha dhalaalka aluminiumkainta badan waxaa loo dhoofiyaa Masar iyo wadamada kale ee Bariga Dhexe, haddii aad u baahato inaad nala soo xiriirto. | |
Habaynta Badeecada
Tuubada kululaynta aluminiumka dhalaalisawaa nooc ka mid ah qalabka kuleyliyaha korontada ee loo isticmaalo dhalaalinta iyo dhalaalinta qaboojiyaha, qaboojiyaha iyo qalabka kale.kululeeyaha dhalaalka aluminiumkainta badan waxay isticmaashaa tuubo aluminium ah sida qaade iyo khad kuleyliye oo ku dhex jira, waxayna ku heli kartaa kuleyl degdeg ah, isku mid ah oo ammaan ah khadka kululaynta ee caagga ah ee silikoonka lagu dahaadhay.tuubo kululaynta aluminium ahWaxay tixgelisaa arrimo ay ka mid yihiin cufnaanta awoodda, dahaarka, badhanka heerkulka iyo xaaladaha kala-baxa kulaylka si loo hubiyo in xakamaynta heerkulka la rabo la bixin karo. Danabka shaqada ee tuubada kululaynta aluminiumka dhalaalisa badanaa waa 220V, dhexroorka tuubooyinka guud ahaan waa 4.5mm, cimriga adeegguna waa ilaa 100,000 saacadood.tuubooyinka kululeeyaha dhalaalka aluminiumkakuma habboona oo keliya dhalaalinta iyo dhalaalinta qaboojiyeyaasha, qaboojiyaha iyo qalabka kale, laakiin sidoo kale si weyn ayaa loogu isticmaalaa qalabka kale ee u baahan ilaalinta kulaylka korontada.
Tilmaamaha Alaabta
Tuubada kuleylka aluminiumka dhalaaliwaxaa sidoo kale loo isticmaalaa noocyo kala duwan oo qalabka kuleylinta korontada ah, oo ay ku jiraan qaboojiyeyaasha, qaboojiyeyaasha, si loo muujiyo ku habboonaantiisa ballaaran ee codsiyada guryaha iyo warshadaha.
Suuqa dhexdiisa, tuubada kululeeyaha aluminiumka ee dhalaalisa barafka waxaa doorbida macaamiisha sababtoo ah waxtarkeeda sare iyo astaamaha badbaadada. Naqshaduhu waxay tixgeliyaan cufnaanta awoodda, walxaha dahaarka, badhanka heerkulka iyo xaaladaha kala-baxa kulaylka, si loo hubiyo in badeecadu ay bixin karto xakamaynta heerkulka saxda ah, si loo daboolo baahiyaha xaaladaha kala duwan ee codsiyada. Intaa waxaa dheer, tuubooyinka kululaynta aluminiumka ayaa sidoo kale maray xakameyn tayo adag, si loo hubiyo hawlgalkooda muddada dheer ee deggan iyo cimriga adeegga.
Habka Wax Soo Saarka
Adeegga
Horumari
waxay heshay faahfaahinta badeecadaha, sawirka, iyo sawirka
Oraahyo
maamulaha ayaa ka jawaab celinaya su'aasha 1-2 saacadood gudahood oo soo dir qiimaha
Muunado
Shaybaarro bilaash ah ayaa loo diri doonaa si loo hubiyo tayada alaabta ka hor soo saarista bluk
Soo saarista
mar kale xaqiiji qeexitaanka badeecadaha, ka dibna diyaari wax soo saarka
Dalbo
Dalbo marka aad xaqiijiso muunadaha
Tijaabinta
Kooxdayada QC waxaa la hubin doonaa tayada alaabta ka hor inta aan la keenin
Baakad
Baakadaha baakadaha sida loogu baahdo
Soo raraya
Ku rarista alaabada diyaarsan weelka macmiilka
Helitaan
Dalabkaaga ayaan helay
Maxaad U Doorataa
•25 sano oo dhoofin ah iyo 20 sano oo waayo-aragnimo wax soo saar ah
•Warshadu waxay daboolaysaa dhul dhan 8000m²
•Sannadkii 2021, dhammaan noocyada qalabka wax soo saarka ee horumarsan ayaa la beddelay, oo ay ku jiraan mashiinka buuxinta budada, mashiinka yaraynta tuubooyinka, qalabka foorarsiga tuubooyinka, iwm.
•celceliska wax soo saarka maalinlaha ah waa qiyaastii 15000pcs
• Macaamiil Iskaashi oo kala duwan
•Habayntu waxay ku xiran tahay baahidaada
Shahaadada
Badeecadaha La Xiriira
Sawirka Warshadda
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














