Xariiqyada Badeecada
| Magaca Porduct-ka | Tube Kululaynta Aluminium Dhalaali |
| Iska caabinta Xaaladda Qoyaanka | ≥200MΩ |
| Ka dib markii la tijaabiyay heerkul qoyan oo dahaarka ah | ≥30MΩ |
| Daadinta Xaaladda Qoyaanka | ≤0.1mA |
| Rarka Dusha Sare | ≤3.5W/cm2 |
| Dhexroorka tuubada | 4.5mm, 6.5mm, iwm. |
| Qaab | habaysan |
| Danab iska caabiya | 2,000V/daqiiqo |
| Iska caabin dahaaran | 750MOhm |
| Isticmaal | Kuleyliyaha Dhalaalaya ee Aluminium |
| Dhererka tuubada | 300-7500mm |
| Dhererka siligga rasaasta | 700-1000mm (gaar ahaan) |
| Ansixinta | CE/ CQC |
| Nooca Terminalka | La habeeyey |
| Kululeeyaha Jingwei waaTube Kululaynta Aluminium Dhalaali Warshadda, qeexitaanka tuubada kuleylka aluminiumka waxaa loo habeyn karaa sawir ahaan ama muunado ahaan macaamiisha. Waqtigan xaadirka ah, waxaan soo saarnay dhowrkululeeyaha dhalaalka aluminiumkainta badan waxaa loo dhoofiyaa Masar iyo wadamada kale ee Bariga Dhexe, haddii aad u baahato inaad nala soo xiriirto. | |
Habaynta Badeecada
Tuubada kululaynta dhalaalaysa ee aluminiumka waxaa loo isticmaalaa tuubo aluminium ah oo ilaalin ah, fiilada kululaynta caagga ah ee siliconka (iska caabbinta heerkulka 200 ℃) ama fiilada kululaynta PVC (iska caabbinta heerkulka 105 ℃) waxaa la dhigayaa gudaha tuubada aluminiumka. Qaybaha kuleylinta korontada ee qaabab kala duwan ayaa loo qaybin karaa iyadoo loo eegayo dhexroorka dibadda ee tuubada aluminiumka. Dhexroorku waa 4.5mm iyo 6.5mm. Waxay leedahay waxqabad shaabad wanaagsan, wareejinta kulaylka degdega ah iyo farsamayn fudud.
Halbeegyada Farsamada
1. Iska caabbinta dahaarka: Ka dib 24 saacadood oo biyo lagu dhex geliyo guud ahaan, iska caabbinta dahaarka ≥100MΩ, iyo ka dib 30 daqiiqo oo tamar la geliyo, iska caabbinta dahaarka kulaylka ≥20MΩ;
2. Danabka u adkaysta: AC2000V, hadda dejinta waa 10MA. Ka dib tijaabada danabka u adkaysta 2S, ma jiro wax flashover ah oo burburaya;
3. Daadinta qulqulka: Daadinta qulqulka oo ah 1.15 jeer awoodda la qiimeeyay waa inay noqotaa ≤0.5MA;
4. Kala leexashada awoodda: awoodda deggan ee hoos timaada danabka la qiimeeyay waa -5%-10% qiimaha la qiimeeyay;
5. Xoogga Rasaasta: Ka dib marka la tijaabiyo 100N oo ah qaybta rasaasta, waa inaysan jirin wax barokac ama cillad jab ah.
Codsiga Alaabta
Tuubada kululaynta ee aluminiumka ah ee dhalaalisa waxay khuseysaa danabka la qiimeeyay ee ka hooseeya 250V, 50-60Hz, qoyaan qaraabo ah 90%, heerkulka deegaanka waa -30℃-+100℃, si dhakhso ah ayaa loo kululeeyaa, si siman, ammaan ah, si ballaaran ayaa loogu isticmaalaa qaboojiyaha, qaboojiyaha iyo qalabka kale ee qaboojinta. Badeecadan waxaa sidoo kale si weyn loogu isticmaalaa daboolka kala-soocidda, shooladaha isku dhafan iyo qalabka kale ee kululaynta nadiifinta iyo dahaarka.
Habka Wax Soo Saarka
Adeegga
Horumari
waxay heshay faahfaahinta badeecadaha, sawirka, iyo sawirka
Oraahyo
maamulaha ayaa ka jawaab celinaya su'aasha 1-2 saacadood gudahood oo soo dir qiimaha
Muunado
Shaybaarro bilaash ah ayaa loo diri doonaa si loo hubiyo tayada alaabta ka hor soo saarista bluk
Soo saarista
mar kale xaqiiji qeexitaanka badeecadaha, ka dibna diyaari wax soo saarka
Dalbo
Dalbo marka aad xaqiijiso muunadaha
Tijaabinta
Kooxdayada QC waxaa la hubin doonaa tayada alaabta ka hor inta aan la keenin
Baakad
Baakadaha baakadaha sida loogu baahdo
Soo raraya
Ku rarista alaabada diyaarsan weelka macmiilka
Helitaan
Dalabkaaga ayaan helay
Maxaad U Doorataa
•25 sano oo dhoofin ah iyo 20 sano oo waayo-aragnimo wax soo saar ah
•Warshadu waxay daboolaysaa dhul dhan 8000m²
•Sannadkii 2021, dhammaan noocyada qalabka wax soo saarka ee horumarsan ayaa la beddelay, oo ay ku jiraan mashiinka buuxinta budada, mashiinka yaraynta tuubooyinka, qalabka foorarsiga tuubooyinka, iwm.
•celceliska wax soo saarka maalinlaha ah waa qiyaastii 15000pcs
• Macaamiil Iskaashi oo kala duwan
•Habayntu waxay ku xiran tahay baahidaada
Shahaadada
Badeecadaha La Xiriira
Sawirka Warshadda
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















