Xariiqyada Badeecada
| Magaca Porduct-ka | Qalabka Kululaynta Tube-ga ee Aluminium-ka ah |
| Iska caabinta Xaaladda Qoyaanka | ≥200MΩ |
| Ka dib markii la tijaabiyay heerkul qoyan oo dahaarka ah | ≥30MΩ |
| Daadinta Xaaladda Qoyaanka | ≤0.1mA |
| Rarka Dusha Sare | ≤3.5W/cm2 |
| Dhexroorka tuubada | 4.5mm, 6.5mm, iwm. |
| Qaab | habaysan |
| Danab iska caabiya | 2,000V/daqiiqo |
| Iska caabin dahaaran | 750MOhm |
| Isticmaal | Kuleyliyaha Dhalaalaya ee Aluminium |
| Dhererka tuubada | 300-7500mm |
| Dhererka siligga rasaasta | 700-1000mm (gaar ahaan) |
| Ansixinta | CE/ CQC |
| Nooca Terminalka | La habeeyey |
| Kululeeyaha Jingwei waa warshadda Aluminium Defrost Tube Heating Element, qeexitaanka tuubada kululaynta aluminiumka waxaa loo habeyn karaa sawir ahaan ama muunado ahaan macmiilka. Waqtigan xaadirka ah, waxaan soo saarnay dhowrkululeeyaha dhalaalka aluminiumkainta badan waxaa loo dhoofiyaa Masar iyo wadamada kale ee Bariga Dhexe, haddii aad u baahato inaad nala soo xiriirto. | |
Habaynta Badeecada
Walxaha kululaynta tuubada aluminiumka way fududahay in loo isticmaalo meel cidhiidhi ah, tuubada aluminiumku waxay leedahay awood isbeddel wanaagsan, waxaa loo rogi karaa qaabab adag, waxay khuseysaa dhammaan noocyada booska, marka lagu daro tuubooyinka leh waxqabadka gudbinta kulaylka wanaagsan, waxay hagaajisaa dhalaalinta iyo saameynta kuleylka.
Kuleyliyaha dhalaalinta aluminiumka waxaa si weyn loogu isticmaalaa dhalaalinta iyo ilaalinta kulaylka qaboojiyaha iyo qaboojiyaha iyo sidoo kale qalabka kale ee korontada. Waa xawaare degdeg ah oo ku saabsan kulaylka iyo sinnaan, amniga, iyada oo loo marayo heerkulbeegga, cufnaanta awoodda, walxaha dahaarka, badhanka heerkulka, xaaladaha kala firdhinta kulaylka ayaa loo baahan karaa heerkulka, inta badan si looga saaro barafka qaboojiyaha, ka saarista barafaysan iyo qalabka kale ee kulaylka korontada.
Codsiga Alaabta
Habka Wax Soo Saarka
Adeegga
Horumari
waxay heshay faahfaahinta badeecadaha, sawirka, iyo sawirka
Oraahyo
maamulaha ayaa ka jawaab celinaya su'aasha 1-2 saacadood gudahood oo soo dir qiimaha
Muunado
Shaybaarro bilaash ah ayaa loo diri doonaa si loo hubiyo tayada alaabta ka hor soo saarista bluk
Soo saarista
mar kale xaqiiji qeexitaanka badeecadaha, ka dibna diyaari wax soo saarka
Dalbo
Dalbo marka aad xaqiijiso muunadaha
Tijaabinta
Kooxdayada QC waxaa la hubin doonaa tayada alaabta ka hor inta aan la keenin
Baakad
Baakadaha baakadaha sida loogu baahdo
Soo raraya
Ku rarista alaabada diyaarsan weelka macmiilka
Helitaan
Dalabkaaga ayaan helay
Maxaad U Doorataa
•25 sano oo dhoofin ah iyo 20 sano oo waayo-aragnimo wax soo saar ah
•Warshadu waxay daboolaysaa dhul dhan 8000m²
•Sannadkii 2021, dhammaan noocyada qalabka wax soo saarka ee horumarsan ayaa la beddelay, oo ay ku jiraan mashiinka buuxinta budada, mashiinka yaraynta tuubooyinka, qalabka foorarsiga tuubooyinka, iwm.
•celceliska wax soo saarka maalinlaha ah waa qiyaastii 15000pcs
• Macaamiil Iskaashi oo kala duwan
•Habayntu waxay ku xiran tahay baahidaada
Shahaadada
Badeecadaha La Xiriira
Sawirka Warshadda
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














