Xariiqyada Badeecada
| Magaca Porduct-ka | Suufka Kulul ee Biirka |
| Iska caabinta Xaaladda Qoyaanka | ≥200MΩ |
| Awood | 20-25W |
| Danab | 110-230V |
| Alaab | PVC |
| Cabbirka suufka | 30cm |
| Midab | buluug ama madow |
| Danab iska caabiya | 2,000V/daqiiqo |
| Iska caabin dahaaran | 750MOhm |
| Isticmaal | kululeeyaha guriga lagu sameeyo |
| Dhererka siligga rasaasta | habaysan |
| Xirmo | hal kuleyliye oo leh hal bac |
| Ansixinta | CE |
| Furaha | Mareykanka, Yuuro, UK, Australia, iwm. |
| Dhexroorka kuleylka ee biirka lagu sameeyo waa 30cm, awoodduna waa 25-30W. Fiilada waxaa laga dooran karaa USA, UK, Euro, Australia, iwm. TheSuunka kululeeyaha biirka gurigawaxaa lagu dari karaa heerkulbeegga dimmer-ka ama heerkulka heerkulka, qof ayaa sidoo kale lagu dari karaa xariijinta heerkulka marka la isticmaalayo. | |
Habaynta Badeecada
Barkinta kuleylka ee kululayn karta fermenter/baaldi. Kaliya ku xidh oo saar fermenter-ka dusha sare ku dheji ferment-ka heerkulka dhinaca fermenter-kaaga oo nidaami heerkulka adoo isticmaalaya xakamaynta heerkulka.
Derinka Kuleylka ee biirka waxaa si fudud loogu xiraa meesha ugu weyn waxaana la dhigaa dabaq ama dusha sare. Dabadeedna waxaa la saari karaa kuleyliyaha dushiisa. Kulaylku wuxuu ka kici doonaa saxaaradda iyada oo loo marayo qalabka wax lagu qaso oo bixiya diirimaad jilicsan si loo dhiirrigeliyo halsano guul leh. Dabadeed waxaad ku dhejin kartaa qalabka heerkulka iyo xariijinta heerkulbeegga LCD mashiinkaaga wax lagu qaso, oo aad la socon kartaa oo aad u habayn kartaa heerkulka adoo isticmaalaya qalabka xakamaynta heerkulka dibadda. Tani waxay bixisaa kulayl yar oo yar, si dareeruhu uusan u kululaan. Suufkan kulaylka lagu qaso waxaa loogu talagalay halsano khamriga, biirka iyo khamriga.
Tilmaamaha
1. Ka fur xargaha korontada iyo qalabka heerkulka sameeya oo fur fiilooyinka.
2. Ku xidh qalabka kulaylka ee la shido iyo korontada korontada oo shid korontada.
3. Ku dheji qalabka baaritaanka dusha sare ee dibadda ee khamiiriyaha xargo ama cajalad.
4. Riix badhanka korontada ee sare ee ku yaal kontaroolaha si aad u shido baarka.
5. Isticmaal fallaadhaha kor iyo hoos si aad u gaarto heerkulka la rabo ee shaashadda.
6. Marka heerkulka saxda ah la gaaro, riix badhanka SET-ka ee ku yaal xagga hoose ee kontaroolaha - shaashadu waxay saddex jeer iftiimin doontaa si ay u muujiso in heerkulka la dejiyay.
7. Marka baaruhu gaaro heerkulka la rabo, baarka kululaynta ee la shido wuu dami doonaa. Haddii heerkulku hoos u dhaco, baarka kuleylintu wuu shidan doonaa mar kale.
Habka Wax Soo Saarka
Adeegga
Horumari
waxay heshay faahfaahinta badeecadaha, sawirka, iyo sawirka
Oraahyo
maamulaha ayaa ka jawaab celinaya su'aasha 1-2 saacadood gudahood oo soo dir qiimaha
Muunado
Shaybaarro bilaash ah ayaa loo diri doonaa si loo hubiyo tayada alaabta ka hor soo saarista bluk
Soo saarista
mar kale xaqiiji qeexitaanka badeecadaha, ka dibna diyaari wax soo saarka
Dalbo
Dalbo marka aad xaqiijiso muunadaha
Tijaabinta
Kooxdayada QC waxaa la hubin doonaa tayada alaabta ka hor inta aan la keenin
Baakad
Baakadaha baakadaha sida loogu baahdo
Soo raraya
Ku rarista alaabada diyaarsan weelka macmiilka
Helitaan
Dalabkaaga ayaan helay
Maxaad U Doorataa
•25 sano oo dhoofin ah iyo 20 sano oo waayo-aragnimo wax soo saar ah
•Warshadu waxay daboolaysaa dhul dhan 8000m²
•Sannadkii 2021, dhammaan noocyada qalabka wax soo saarka ee horumarsan ayaa la beddelay, oo ay ku jiraan mashiinka buuxinta budada, mashiinka yaraynta tuubooyinka, qalabka foorarsiga tuubooyinka, iwm.
•celceliska wax soo saarka maalinlaha ah waa qiyaastii 15000pcs
• Macaamiil Iskaashi oo kala duwan
•Habayntu waxay ku xiran tahay baahidaada
Shahaadada
Badeecadaha La Xiriira
Sawirka Warshadda
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314












