Xariiqyada Badeecada
| Magaca Porduct-ka | Warshadda Wire-ka Albaabka ee Dhalaalaya ee Tidcan |
| Qalabka Dahaarka | Cinjir silikoon ah |
| Dhexroorka siliggu | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, iwm. |
| Dhererka kulaylka | habaysan |
| Dhererka siligga rasaasta | 1000mm, ama gaar ah |
| Midab | caddaan, cawl, casaan, buluug, iwm. |
| MOQ | 100 xabbo |
| Danab iska caabiya biyaha | 2,000V/daqiiqo (heerkulka biyaha caadiga ah) |
| Iska caabinta dahaaran ee biyaha | 750MOhm |
| Isticmaal | silig kuleyliye dhalaali |
| Shahaadada | CE |
| Xirmo | hal kuleyliye oo leh hal bac |
| TheWire kululeeyaha albaabka dhalaaliyadhererka, danabyada iyo awoodda waxaa loo habeyn karaa sida loogu baahdo. Dhexroorka siligga waxaa laga dooran karaa 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, iyo 4.0mm. Dusha sare ee siligga waxaa lagu tidci karaa muraayadda firber, aluminium ama bir aan miridh lahayn. Thekululeeyaha siligga dhalaaliyaqaybta kululaynta oo leh isku xidhka siligga rasaasta waxaa lagu shaabadeyn karaa madaxa caagga ah ama tuubo laba-geesood ah oo la gooyn karo, waxaad dooran kartaa sida waafaqsan baahiyahaaga isticmaalka. | |
Habaynta Badeecada
Kuleyliyaha siligga albaabka dhalaaliwuxuu isticmaalaa walxo iska caabin ah sida sunta kulaylka, oo ah walxo dahaarka jilicsan ee dibadda, waxaana loo isticmaali karaa habab badan oo kuleylinta qalabka elektaroonigga ah ee guryaha. Iyada oo la siinayo danab la qiimeeyay, fiilada kuleylintu waxay soo saari doontaa tamar kulayl. Iyada oo ay saameynayso deegaanka dibadda, heerkulka fiilada kuleylinta waxaa lagu hayn doonaa heer gaar ah. Waxaa loo samayn karaa qaabab kala duwan oo ah walxaha kuleylinta elektaroonigga ah, oo si weyn loogu isticmaalo qaboojiyeyaasha, qaboojiyeyaasha, qaboojiyaha hawada iyo kuwa biyaha lagu qaybiyo, makiinadaha karinta bariiska iyo qalabka kale ee guriga.
Tilmaamaha Badeecada
(1) Kuleyli degdeg ah, siman, hufnaan kuleyl oo sare leh, wareejin kuleyl oo wanaagsan;
(2) Hanti aad u fiican oo u adkaysata kulaylka; Codsi ballaaran;
(3) Badbaadada iyo waqtiga adeegga oo la isku halleyn karo; Fudud, rakibid fudud;
(4) Waxaa loo samayn karaa iyadoo loo eegayo dhexroorka fiilada, iska caabbinta, danabka iyo awoodda.
Sawirka Warshadda
Habka Wax Soo Saarka
Adeegga
Horumari
waxay heshay faahfaahinta badeecadaha, sawirka, iyo sawirka
Oraahyo
maamulaha ayaa ka jawaab celinaya su'aasha 1-2 saacadood gudahood oo soo dir qiimaha
Muunado
Shaybaarro bilaash ah ayaa loo diri doonaa si loo hubiyo tayada alaabta ka hor soo saarista bluk
Soo saarista
mar kale xaqiiji qeexitaanka badeecadaha, ka dibna diyaari wax soo saarka
Dalbo
Dalbo marka aad xaqiijiso muunadaha
Tijaabinta
Kooxdayada QC waxaa la hubin doonaa tayada alaabta ka hor inta aan la keenin
Baakad
Baakadaha baakadaha sida loogu baahdo
Soo raraya
Ku rarista alaabada diyaarsan weelka macmiilka
Helitaan
Dalabkaaga ayaan helay
Maxaad U Doorataa
•25 sano oo dhoofin ah iyo 20 sano oo waayo-aragnimo wax soo saar ah
•Warshadu waxay daboolaysaa dhul dhan 8000m²
•Sannadkii 2021, dhammaan noocyada qalabka wax soo saarka ee horumarsan ayaa la beddelay, oo ay ku jiraan mashiinka buuxinta budada, mashiinka yaraynta tuubooyinka, qalabka foorarsiga tuubooyinka, iwm.
•celceliska wax soo saarka maalinlaha ah waa qiyaastii 15000pcs
• Macaamiil Iskaashi oo kala duwan
•Habayntu waxay ku xiran tahay baahidaada
Shahaadada
Badeecadaha La Xiriira
Sawirka Warshadda
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













