Xariiqyada Badeecada
| Magaca Porduct-ka | Suunka Kululaynta Tuubada Biyaha |
| Alaab | Cinjir silikoon ah |
| Cabbirka | 5 * 7mm |
| Dhererka kulaylka | 0.5M-20M |
| Dhererka siligga rasaasta | 1000mm, ama gaar ah |
| Midab | caddaan, cawl, casaan, buluug, iwm. |
| MOQ | 100 xabbo |
| Danab iska caabiya biyaha | 2,000V/daqiiqo (heerkulka biyaha caadiga ah) |
| Iska caabinta dahaaran ee biyaha | 750MOhm |
| Isticmaal | Kuleyliyaha tuubada daadi |
| Shahaadada | CE |
| Xirmo | hal kuleyliye oo leh hal bac |
| Awooddasuunka kululaynta dhuumaha daadigawaa 40W/M, waxaa sidoo kale naloo samayn karaa awoodo kale, sida 20W/M, 50W/M, iwm. Iyo dhererkakululeeyaha tuubada daadiwaxay leeyihiin 0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, iwm. Kuwa ugu dheer waxaa laga dhigi karaa 20M. Xirmadakululeeyaha khadka daadintaWaa hal kuleyliye oo leh hal bac oo tallaal ah, tirada bacaha ee la habeeyey ee liiska ku jira waxay ka badan tahay 500 xabbo dherer kasta. | |
Habaynta Badeecada
Xaaladaha qolka qabow, fiilooyinka kululeeyaha tuubada dahaaran ee silikoonka ah ayaa loogu talagalay in lagu rakibo tuubooyinka gudaha si ay uga caawiyaan daadinta biyaha ka soo baxaya qaybaha qaboojiyaha ee dhalaalaya. Waxay ku yimaadaan oo keliya xilliyada dhalaalka. Isticmaalka qalabka xakamaynta ayaa lagula talinayaa si loo kordhiyo cimrigooda. Waxaa xusid mudan, inkastoo tuubooyinka balaastikada ah ay caadi ahaan leeyihiin awood koronto oo ah 50 W/m, waxaa aad loogu talinayaa inaad doorato heerka 40 W/m.
Kuleyliyeyaasha khadadka daadinta waxay leeyihiin fiilooyin koronto qabow dhinac, dhinaca kalena waxaa ku yaal walxo kuleyliya. Kuleyliyeyaashan, kuwaas oo si weyn loogu isticmaalo warshadaha qaboojiyaha, waxay ka ilaaliyaan tuubooyinka daadinta ee barafoobaya waxayna joojiyaan ururinta isku-ururinta ee digsiyada daadinta. Fiilooyinkan kululaynta daadinta ayaa aad u dabacsan waxayna bixiyaan rakibid degdeg ah, ammaan ah, iyo fudud. Fiilooyinkan kululeeyaha daadinta, kuwaas oo ku yimaada cabbirro caadi ah ama naqshado la habeyn karo, waxay xalliyaan arrimo kala duwan oo la xiriira rakibidda.
Codsiyada Badeecada
1. U oggolow biyaha ka imanaya wareegyada dhalaalka inay ku socdaan uumi-bixiyayaashu iyagoo adeegsanaya fiilooyin kuleyliya.
2. U ogolow biyaha ka imanaya wareegyada dhalaalka inay socdaan iyagoo isticmaalaya fiilooyinka kuleylinta.
3. Ka ilaali dareerayaasha barafka nidaamyada qaboojiyaha iyadoo la adeegsanayo fiilooyinka kululaynta.
4. Ka hortag barafka inuu ka sameysmo digsiga daadinta iyadoo la adeegsanayo fiilo kuleylin.
Sawirka Warshadda
Habka Wax Soo Saarka
Adeegga
Horumari
waxay heshay faahfaahinta badeecadaha, sawirka, iyo sawirka
Oraahyo
maamulaha ayaa ka jawaab celinaya su'aasha 1-2 saacadood gudahood oo soo dir qiimaha
Muunado
Shaybaarro bilaash ah ayaa loo diri doonaa si loo hubiyo tayada alaabta ka hor soo saarista bluk
Soo saarista
mar kale xaqiiji qeexitaanka badeecadaha, ka dibna diyaari wax soo saarka
Dalbo
Dalbo marka aad xaqiijiso muunadaha
Tijaabinta
Kooxdayada QC waxaa la hubin doonaa tayada alaabta ka hor inta aan la keenin
Baakad
Baakadaha baakadaha sida loogu baahdo
Soo raraya
Ku rarista alaabada diyaarsan weelka macmiilka
Helitaan
Dalabkaaga ayaan helay
Maxaad U Doorataa
•25 sano oo dhoofin ah iyo 20 sano oo waayo-aragnimo wax soo saar ah
•Warshadu waxay daboolaysaa dhul dhan 8000m²
•Sannadkii 2021, dhammaan noocyada qalabka wax soo saarka ee horumarsan ayaa la beddelay, oo ay ku jiraan mashiinka buuxinta budada, mashiinka yaraynta tuubooyinka, qalabka foorarsiga tuubooyinka, iwm.
•celceliska wax soo saarka maalinlaha ah waa qiyaastii 15000pcs
• Macaamiil Iskaashi oo kala duwan
•Habayntu waxay ku xiran tahay baahidaada
Shahaadada
Badeecadaha La Xiriira
Sawirka Warshadda
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














