Xariiqyada Badeecada
| Magaca Porduct-ka | Kuleyliyaha Kuleyliyaha ee Jaban ee Qalabka Kuleyliyaha |
| Iska caabinta Xaaladda Qoyaanka | ≥200MΩ |
| Ka dib markii la tijaabiyay heerkul qoyan oo dahaarka ah | ≥30MΩ |
| Daadinta Xaaladda Qoyaanka | ≤0.1mA |
| Alaab | cinjir silikoon ah |
| Ballaca suunka | 14mm, 20mm, 25mm, iwm. |
| Dhererka suunka | La habeeyey |
| Danab iska caabiya | 2,000V/daqiiqo |
| Iska caabinta dahaaran ee biyaha | 750MOhm |
| Isticmaal | Suunka kuleyliyaha ee crankcase |
| Dhererka siligga rasaasta | 1000mm, ama gaar ah |
| Xirmo | hal kuleyliye oo leh hal bac |
| Ansixinta | CE |
| Nooca Terminalka | La habeeyey |
| TheKuleyliyaha kiiska Shiinahaballaca waxaa laga samayn karaa 14mm, 20mm, 25mm, 30mm, iwm.Suunka kuleylka silikoonkawaxaa loo isticmaali karaa kombaresarada qaboojiyaha hawada ama dhululubada taageeraha qaboojiyaha.suunka kuleyliyaha ee crankcasedhererka waxaa loo habeyn karaa sida shuruudaha macmiilka. | |
Habaynta Badeecada
Heerkulka jawiga shaqada ee kombaresarada qaboojiyaha hawada ee loogu talagalay waa qiyaastii 4℃ halka heerkulka deegaanka ku wareegsan uu ka hooseeyo eber. Qaboojiyaha hawada way adag tahay in la sameeyo kuleyliyaha waxaa loo isticmaalaa dhammaadka qaboojiyaha hawada dhexe si loo sameeyo kulaylka dheeraadka ah. Taxanaha kuleyliyaha korontada ee hoos yimaada waa isha ugu habboon uguna habboon ee loogu talagalay loona sameeyay codsigan. Intaa waxaa dheer, taxanaha kuleyliyaha hoos yimaada uma baahna qalab kale oo hoos yimaada. Waxay leeyihiin faa'iidooyin badan oo muuqda sida inay fududahay in la rakibo, ammaan ah hawlgalka iyo walxaha kuleyliyaha korontada ee PTC.
Marka qaboojiyaha hawada la isticmaalo marka qabow daran jiro, saliidda matoorka ee gudaha ku jirta ayaa isku ururi karta, waxayna saameyn kartaa bilowga caadiga ah ee cutubka. Suunka kululaynta ee kiiska ayaa kor u qaadi kara kuleylka saliidda matoorka, wuxuuna ka caawin karaa cutubka inuu si caadi ah u bilaabo.
Waxay ka ilaalin kartaa kombaresarada inay waxyeello gaarto marka la bilaabayo jiilaalka qabow, waxayna dheereyneysaa cimriga adeegga. (Xilliga jiilaalka qabow, saliidda matoorku way isku ururtaa, isjiidjiid adag ayaa dhici kara marka la bilaabayo, waxayna sababi kartaa waxyeello kombaresarada.)
Tilmaamaha Badeecada
1. Dibadda u adkaysta daxalka
2. Fiilooyinka caagga silikoonka heerkulka sare leh iyo fiilooyinka rasaasta ee VW-1 ee dahaaran oo lagu qiimeeyay 150°C
3. Tilmaamaha gaarka ah iyo joojinta ayaa la heli karaa
4. Danabyada ilaa 600vac
5. Wat-ka nooc kasta wuxuu la mid yahay shuruudaha kombaresarada. Si buuxda uma qoyaan karo.
6. Rakibaad degdeg ah oo fudud
7. Isticmaalka korontada ee caadiga ah sababtoo ah gudbinta kulaylka oo aad waxtar u leh iyo watt yar
Habka Wax Soo Saarka
Adeegga
Horumari
waxay heshay faahfaahinta badeecadaha, sawirka, iyo sawirka
Oraahyo
maamulaha ayaa ka jawaab celinaya su'aasha 1-2 saacadood gudahood oo soo dir qiimaha
Muunado
Shaybaarro bilaash ah ayaa loo diri doonaa si loo hubiyo tayada alaabta ka hor soo saarista bluk
Soo saarista
mar kale xaqiiji qeexitaanka badeecadaha, ka dibna diyaari wax soo saarka
Dalbo
Dalbo marka aad xaqiijiso muunadaha
Tijaabinta
Kooxdayada QC waxaa la hubin doonaa tayada alaabta ka hor inta aan la keenin
Baakad
Baakadaha baakadaha sida loogu baahdo
Soo raraya
Ku rarista alaabada diyaarsan weelka macmiilka
Helitaan
Dalabkaaga ayaan helay
Maxaad U Doorataa
•25 sano oo dhoofin ah iyo 20 sano oo waayo-aragnimo wax soo saar ah
•Warshadu waxay daboolaysaa dhul dhan 8000m²
•Sannadkii 2021, dhammaan noocyada qalabka wax soo saarka ee horumarsan ayaa la beddelay, oo ay ku jiraan mashiinka buuxinta budada, mashiinka yaraynta tuubooyinka, qalabka foorarsiga tuubooyinka, iwm.
•celceliska wax soo saarka maalinlaha ah waa qiyaastii 15000pcs
• Macaamiil Iskaashi oo kala duwan
•Habayntu waxay ku xiran tahay baahidaada
Shahaadada
Badeecadaha La Xiriira
Sawirka Warshadda
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














