Xariiqyada Badeecada
| Magaca Porduct-ka | Kuleyliyaha Crankcase Ballaca Shiinaha 30mm |
| Iska caabinta Xaaladda Qoyaanka | ≥200MΩ |
| Ka dib markii la tijaabiyay heerkul qoyan oo dahaarka ah | ≥30MΩ |
| Daadinta Xaaladda Qoyaanka | ≤0.1mA |
| Alaab | cinjir silikoon ah |
| Ballaca suunka | 14mm, 20mm, 25mm, iwm. |
| Dhererka suunka | La habeeyey |
| Danab iska caabiya | 2,000V/daqiiqo |
| Iska caabinta dahaaran ee biyaha | 750MOhm |
| Isticmaal | Suunka kuleyliyaha ee crankcase |
| Dhererka siligga rasaasta | 1000mm, ama gaar ah |
| Xirmo | hal kuleyliye oo leh hal bac |
| Ansixinta | CE |
| Nooca Terminalka | La habeeyey |
| TheKuleyliyaha kiiska Shiinahaballaca waxaa laga samayn karaa 14mm, 20mm, 25mm, 30mm, iwm.Suunka kuleylka silikoonkawaxaa loo isticmaali karaa kombaresarada qaboojiyaha hawada ama dhululubada taageeraha qaboojiyaha.suunka kuleyliyaha ee crankcasedhererka waxaa loo habeyn karaa sida shuruudaha macmiilka. | |
Habaynta Badeecada
Kuleyliyeyaasha qaboojinta ee ballaca 30mm ah ayaa lagu rakibay kombaresarada qaboojiyaha si looga hortago in qaboojiyaha uu nuugo saliiddu.Heerkulka oo hooseeya, ayaa nuugista si dhakhso leh oo dhammaystiran u sii kordheysa, taasoo si xun u dhaawici karta kombaresarada, gaar ahaan marka la bilaabayo, iyadoo aan la helin saliid. Heerkulbeegga isku dhafan ee ku jira kuleyliyaha kinkcase-ka ayaa ka dhigaya mid iskiis u madax bannaan.
• Degdeg ah, ammaan ah oo si fudud loo rakibi karo.
• Shaabadaysan, oo silikoon ku dahaaran.
• caag silikoon ah.
• Danabka waxaa laga beddeli karaa 12-230V.
Tilmaamaha Badeecada
1. Kululeeyaha 30mm ee ballaciisu yahay wuxuu leeyahay xoog jireed oo aad u fiican iyo sifooyin jilicsan; Ku dhejinta xoog dibadeed kuleyliyaha korontada waxay samayn kartaa xiriir wanaagsan oo u dhexeeya curiyaha kuleyliyaha korontada iyo shayga kulul.
2. Kuleyliyaha mashiinka kombaresarada waxaa laga samayn karaa qaab kasta, oo ay ku jiraan qaab saddex-geesood ah, waxayna sidoo kale hayn kartaa furitaanno kala duwan si loogu rakibo si fudud;
3. Cinjirka silikoonku wuxuu leeyahay iska caabin wanaagsan oo cimilada ah iyo iska caabin gabowga ah. Maadaama uu yahay qalabka dahaarka dusha sare ee kuleyliyaha korontada, wuxuu si wax ku ool ah uga hortagi karaa dillaaca dusha sare ee badeecada, wuxuu hagaajin karaa xoogga farsamada, wuxuuna si weyn u dheereyn karaa cimriga adeegga badeecada;
4. Suunka kuleyliyaha korontada ku shaqeeya ee silikoonku wuxuu leeyahay iska caabin kiimiko oo wanaagsan waxaana loo isticmaali karaa jawi adag, sida gaasaska qoyan iyo kuwa daxalka leh. Suunka kuleyliyaha silikoonku wuxuu inta badan ka kooban yahay silikoon kuleyliyaha ah oo nickel chromium ah iyo maro dahaar heerkul sare leh oo caag ah. Waxay leedahay kuleyl degdeg ah, heerkul isku mid ah, hufnaan kuleyl oo sare, xoog sare, fududahay in la isticmaalo, in ka badan shan sano oo nolol ammaan ah, mana fududa in la gaboobo.
Habka Wax Soo Saarka
Adeegga
Horumari
waxay heshay faahfaahinta badeecadaha, sawirka, iyo sawirka
Oraahyo
maamulaha ayaa ka jawaab celinaya su'aasha 1-2 saacadood gudahood oo soo dir qiimaha
Muunado
Shaybaarro bilaash ah ayaa loo diri doonaa si loo hubiyo tayada alaabta ka hor soo saarista bluk
Soo saarista
mar kale xaqiiji qeexitaanka badeecadaha, ka dibna diyaari wax soo saarka
Dalbo
Dalbo marka aad xaqiijiso muunadaha
Tijaabinta
Kooxdayada QC waxaa la hubin doonaa tayada alaabta ka hor inta aan la keenin
Baakad
Baakadaha baakadaha sida loogu baahdo
Soo raraya
Ku rarista alaabada diyaarsan weelka macmiilka
Helitaan
Dalabkaaga ayaan helay
Maxaad U Doorataa
•25 sano oo dhoofin ah iyo 20 sano oo waayo-aragnimo wax soo saar ah
•Warshadu waxay daboolaysaa dhul dhan 8000m²
•Sannadkii 2021, dhammaan noocyada qalabka wax soo saarka ee horumarsan ayaa la beddelay, oo ay ku jiraan mashiinka buuxinta budada, mashiinka yaraynta tuubooyinka, qalabka foorarsiga tuubooyinka, iwm.
•celceliska wax soo saarka maalinlaha ah waa qiyaastii 15000pcs
• Macaamiil Iskaashi oo kala duwan
•Habayntu waxay ku xiran tahay baahidaada
Shahaadada
Badeecadaha La Xiriira
Sawirka Warshadda
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314












