Xariiqyada Badeecada
| Magaca Porduct-ka | Shiinaha 50 * 60cm Saxan kulul oo loogu talagalay Kuleylka Saxaafadda |
| Qaybta Kululaynta | Tuubada kuleylka korontada |
| Danab | 110V-230V |
| Awood | La habeeyey |
| Hal qaybood | Saxanka kuleylka sare + salka hoose |
| Dahaarka Teflon | Waa lagu dari karaa |
| Cabbirka | 290 * 380mm, 380 * 380mm, iwm. |
| MOQ | 10 qaybood |
| Xirmo | Waxaa lagu buuxiyey kiis alwaax ah ama baaldi |
| Isticmaal | Saxanka kuleylka aluminiumka |
| TheSaxanka Kululaynta Aluminium-ka ee Mashiinka Riixista Kulaylkacabbirka sida hoos ku qoran: 100*100mm, 200*200mm, 290*380mm380*380mm, 400*500mm, 400*600mm, 500*600mm, 600*800mm, iwm. Waxaan sidoo kale leenahay cabbir weynsaxanka saxaafadda kulaylka aluminium, sida 1000*1200mm, 1000*1500mm, iwm. Kuwaassaxamada kulul ee aluminiumka ahWaxaan haynaa caaryada, haddii aad u baahan tahay inaad noqoto caaryo gaar ah, fadlan noo soo dir sawirrada saxanka kuleylka aluminiumka (kharashka caaryada waa inaad adigu iska bixisaa.) | |
400 * 500mm
380 * 380mm
400 * 400mm
Habaynta Badeecada
Saxanka Kulul ee la shubay ee loogu talagalay Kuleylka Riixista - Isticmaalka caadiga ah ee kuleyliyeyaasha saxanka waa makiinadaha wareejinta kulaylka, qalabka adeegga cuntada, kuleyliyeyaasha qiiqa, qalabka baakadaha, iyo kuleyliyeyaasha ganacsiga ee hore loo sii kululeeyay. Kuleyliyaha saxanka waxaa laga sameeyay aluminium ama naxaas, waxaana uu ka kooban yahay walxo kuleyliye tuubo ah oo loogu talagalay loona sameeyay si loo bixiyo hufnaan ugu badan iyo isku mid ahaanshaha heerkulka dusha sare ee shaqada ee shubka.
Saxan gaar ah oo lagu shubay kuleylka aluminiumka - qaybo gaar ah oo lagu shubay aluminiumka kululaynta waxaa loogu talagalay in lagu baabi'iyo baahida loo qabo in qaybo badan la soo ururiyo oo la isugu keeno, iyo sidoo kale in la siiyo hab kuleyl oo isku mid ah codsigaaga.
Astaamaha
Waxaan bixinaa naqshad sax ah iyo wax soo saar saxanka kululaynta aluminiumka ee Casting Aluminium si loo daboolo shuruudaha farsamada, heerkulka iyo isku halaynta ee macaamiisheenna. Saxanka kululaynta ee Casting waxaa lagu samayn karaa hal ama dhowr walxood oo kuleyliye koronto ah oo leh koronto-qaadis heer sare ah, si loo daboolo baahiyahaaga gaarka ah ee naqshadeynta iyo waxqabadka kulaylka. Awoodahayagu waxay u dhexeeyaan tiro badan oo ah saxanno fudud oo laga helo warshadaha cuntada ama semiconductor ilaa joomatari adag oo u baahan mishiin labaad si loo daboolo baahiyaha qaybahaaga saxda ah.
Habka Wax Soo Saarka
Adeegga
Horumari
waxay heshay faahfaahinta badeecadaha, sawirka, iyo sawirka
Oraahyo
maamulaha ayaa ka jawaab celinaya su'aasha 1-2 saacadood gudahood oo soo dir qiimaha
Muunado
Shaybaarro bilaash ah ayaa loo diri doonaa si loo hubiyo tayada alaabta ka hor soo saarista bluk
Soo saarista
mar kale xaqiiji qeexitaanka badeecadaha, ka dibna diyaari wax soo saarka
Dalbo
Dalbo marka aad xaqiijiso muunadaha
Tijaabinta
Kooxdayada QC waxaa la hubin doonaa tayada alaabta ka hor inta aan la keenin
Baakad
Baakadaha baakadaha sida loogu baahdo
Soo raraya
Ku rarista alaabada diyaarsan weelka macmiilka
Helitaan
Dalabkaaga ayaan helay
Maxaad U Doorataa
•25 sano oo dhoofin ah iyo 20 sano oo waayo-aragnimo wax soo saar ah
•Warshadu waxay daboolaysaa dhul dhan 8000m²
•Sannadkii 2021, dhammaan noocyada qalabka wax soo saarka ee horumarsan ayaa la beddelay, oo ay ku jiraan mashiinka buuxinta budada, mashiinka yaraynta tuubooyinka, qalabka foorarsiga tuubooyinka, iwm.
•celceliska wax soo saarka maalinlaha ah waa qiyaastii 15000pcs
• Macaamiil Iskaashi oo kala duwan
•Habayntu waxay ku xiran tahay baahidaada
Shahaadada
Badeecadaha La Xiriira
Sawirka Warshadda
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















