| Magaca Porduct-ka | Kuleyliyaha Dhalaalaya Tuubada Aluminium ee Shiinaha |
| Iska caabinta Xaaladda Qoyaanka | ≥200MΩ |
| Ka dib markii la tijaabiyay heerkul qoyan oo dahaarka ah | ≥30MΩ |
| Daadinta Xaaladda Qoyaanka | ≤0.1mA |
| Rarka Dusha Sare | ≤3.5W/cm2 |
| Dhexroorka tuubada | 4.5mm, 6.5mm, iwm. |
| Qaab | habaysan |
| Danab iska caabiya | 2,000V/daqiiqo |
| Iska caabin dahaaran | 750MOhm |
| Isticmaal | Kuleyliyaha Dhalaalaya ee Aluminium |
| Dhererka tuubada | 300-7500mm |
| Dhererka siligga rasaasta | 700-1000mm (gaar ahaan) |
| Ansixinta | CE/ CQC |
| Nooca Terminalka | La habeeyey |
| Kululeeyaha Jingwei waaKuleyliyaha dhalaalinta tuubada aluminiumka ShiinahaWarshadda, qeexitaanka tuubada kuleylka aluminiumka waxaa loo habeyn karaa sawir ahaan ama muunado ahaan macaamiisha. Waqtigan xaadirka ah, waxaan soo saarnay dhowrkululeeyaha dhalaalka aluminiumkainta badan waxaa loo dhoofiyaa Masar iyo wadamada kale ee Bariga Dhexe, haddii aad u baahato inaad nala soo xiriirto. | |
Tuubada kuleylka aluminiumkawaa nooc ka mid ah walxaha kululaynta oo si weyn loogu isticmaalo warshado badan, sifooyinkeedu waxaa ka mid ah iska caabbinta daxalka, miisaan fudud, waxaa lagu xoojin karaa daaweynta kulaylka, iwm. Tuubooyinka kululaynta tuubada aluminiumka waxaa loo qaybin karaa iyadoo loo eegayo heerarka kala soocidda ee kala duwan si loo daboolo baahiyaha kala duwan ee codsiga.
1. Sida ku cad qaabka: tuubada kululaynta ee tuubada aluminiumku waxay noqon kartaa tuubo afar geesle ah, tuubo wareegsan, tuubo qaabaysan, tuubo qaabaysan iyo qaabab kale, si ay ula qabsato rakibid iyo jawi isticmaal oo kala duwan.
2. Sida waafaqsan habka fidinta: waxaa loo qaybiyaa tuubo aluminium ah oo aan kala go 'lahayn iyo tuubo fidsan oo caadi ah, kan hore wuxuu badanaa leeyahay saxnaan iyo waxqabad sare.
3. Sida ku cad saxnaanta: waxaa ku jira tuubo aluminium caadi ah iyo tuubo aluminium sax ah, tan dambe guud ahaan waxay u baahan tahay in dib loo farsameeyo ka dib marka la saaro, sida sawir qabow ama rogrogid, si loo helo saxnaan iyo waxqabad sare.
4. Dhumuc ahaan: Tuubooyinka aluminiumka Tuubooyinka kuleylinta waxaa sidoo kale loo qaybin karaa tuubooyin aluminium caadi ah iyo tuubooyin aluminium ah oo khafiif ah, kan dambe waxaa badanaa loo isticmaalaa codsiyada u baahan hufnaan kuleyl oo sare iyo miisaan fudud.
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














