Xariiqyada Badeecada
| Magaca Porduct-ka | Shiinaha Cunsurka Kululaynta ee Qaboojiyaha |
| Iska caabinta Xaaladda Qoyaanka | ≥200MΩ |
| Ka dib markii la tijaabiyay heerkul qoyan oo dahaarka ah | ≥30MΩ |
| Daadinta Xaaladda Qoyaanka | ≤0.1mA |
| Rarka Dusha Sare | ≤3.5W/cm2 |
| Dhexroorka tuubada | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, iwm. |
| Qaab | toosan, qaabka U, qaabka W, iwm. |
| Danab iska caabiya biyaha | 2,000V/daqiiqo (heerkulka biyaha caadiga ah) |
| Iska caabinta dahaaran ee biyaha | 750MOhm |
| Isticmaal | Cunsurka Kululaynta Dhalaalaya |
| Dhererka tuubada | 300-7500mm |
| Dhererka siligga rasaasta | 700-1000mm (gaar ahaan) |
| Ansixinta | CE/ CQC |
| Nooca Terminalka | La habeeyey |
| Qaybta Kuleylka ee Qaboojiyaha waxaa loo isticmaalaa dhalaalinta qaboojiyaha hawada, qaabka sawirkatuubada kuleylka dhalaaliwaa nooca AA (tuubo toosan oo laba jibbaaran), dhererka tuubada ayaa caadiyan la socda cabbirkaaga qaboojiyaha hawada, kuleyliyahayaga dhalaalka ah oo dhan waa la habeyn karaa sida loogu baahdo. Qaybta kululaynta dhalaalaysa ee dhexroorka tuubada qaboojiyaha waxaa laga samayn karaa 6.5mm ama 8.0mm, tuubada leh qaybta siligga rasaasta waxaa lagu shaabadeyn doonaa madaxa caagga ah. Qaabkana waxaa sidoo kale laga samayn karaa qaabka U iyo qaabka L. Awoodda tuubada kululaynta dhalaalaysa waxaa la soo saari doonaa 300-400W mitirkiiba. | |
Habaynta Badeecada
Qalabka kuleylinta dhalaalaysa ee qaboojiyaha waxaa badanaa loo isticmaalaa dhalaalinta barafka dusha sare ee uumi-bixiyaha ee nidaamyada qaboojiyaha, biyaha uumi-baxa ee ku ururay saxaaradaha, iwm. Waxaa si toos ah loogu dhejin karaa uumi-bixiyaha ama lagu dhejin karaa tuubooyinka. Kulayliyeyaashu waxay si dhakhso ah u shaqeeyaan inta lagu jiro wareegga dhalaalinta, taasoo u oggolaanaysa barafku inuu dhalaalo.
Fiilooyinka walxaha kululaynta ee ku jira kuleyliyeyaasha dhalaala waxaa lagu go'doomiyaa MgO waxaana lagu dhejiyaa tuubooyin aan miridh lahayn oo leh mashiinno si buuxda u otomaatig ah. Fiilooyinka korontada waxaa lagu mariyaa gariir silikoon ah waxaana la bixiyaa qaab-dhismeed dhammaystiran oo hermetic ah. Qaybta gariirka waxaa lagu soo saari karaa dhexroor isku mid ah ama ka ballaaran dhexroorka tuubada iyadoo loo eegayo baahida macaamiisheenna.
Kuleyliyaha Dhalaalaya ee Nooca Qaboojiyaha Hawada
Codsiga Alaabta
Qaybaha kululaynta dhalaalaysa waxaa loo isticmaalaa qaboojiyaha ama qolalka kaydinta qabow si loogu dhalaaliyo barafka. Tuubada kululaynta dhalaalaysa waxaa loo isticmaali karaa in lagu wareejiyo hawada kulul si loogu dhalaaliyo qaboojiyaha dhexdiisa ama la dhigo albaabada qaboojiyaha ganacsiga ama qolalka kaydinta si loo hubiyo in si siman loo furo. Kululeeyaha dhalaalaya waxaa sidoo kale la dhigi karaa agagaarka afuufayaasha kombaresarada si looga saaro barafka ku wareegsan taageerayaasha. Kululeeyaha dhalaalaysa waxaa si buuxda u adkaysta biyaha iyadoo la adeegsanayo fiilo labanlaaban oo caag ah oo silicone ah oo ku xiran dhammaadka curiyaha.
Habka Wax Soo Saarka
Adeegga
Horumari
waxay heshay faahfaahinta badeecadaha, sawirka, iyo sawirka
Oraahyo
maamulaha ayaa ka jawaab celinaya su'aasha 1-2 saacadood gudahood oo soo dir qiimaha
Muunado
Shaybaarro bilaash ah ayaa loo diri doonaa si loo hubiyo tayada alaabta ka hor soo saarista bluk
Soo saarista
mar kale xaqiiji qeexitaanka badeecadaha, ka dibna diyaari wax soo saarka
Dalbo
Dalbo marka aad xaqiijiso muunadaha
Tijaabinta
Kooxdayada QC waxaa la hubin doonaa tayada alaabta ka hor inta aan la keenin
Baakad
Baakadaha baakadaha sida loogu baahdo
Soo raraya
Ku rarista alaabada diyaarsan weelka macmiilka
Helitaan
Dalabkaaga ayaan helay
Maxaad U Doorataa
•25 sano oo dhoofin ah iyo 20 sano oo waayo-aragnimo wax soo saar ah
•Warshadu waxay daboolaysaa dhul dhan 8000m²
•Sannadkii 2021, dhammaan noocyada qalabka wax soo saarka ee horumarsan ayaa la beddelay, oo ay ku jiraan mashiinka buuxinta budada, mashiinka yaraynta tuubooyinka, qalabka foorarsiga tuubooyinka, iwm.
•celceliska wax soo saarka maalinlaha ah waa qiyaastii 15000pcs
• Macaamiil Iskaashi oo kala duwan
•Habayntu waxay ku xiran tahay baahidaada
Shahaadada
Badeecadaha La Xiriira
Sawirka Warshadda
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














