Xariiqyada Badeecada
| Magaca Porduct-ka | Qaybaha Kuleylka Qolka Qabow ee Dhalaalaya |
| Iska caabinta Xaaladda Qoyaanka | ≥200MΩ |
| Ka dib markii la tijaabiyay heerkul qoyan oo dahaarka ah | ≥30MΩ |
| Daadinta Xaaladda Qoyaanka | ≤0.1mA |
| Rarka Dusha Sare | ≤3.5W/cm2 |
| Dhexroorka tuubada | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, iwm. |
| Qaab | toosan, qaabka U, qaabka W, iwm. |
| Danab iska caabiya biyaha | 2,000V/daqiiqo (heerkulka biyaha caadiga ah) |
| Iska caabinta dahaaran ee biyaha | 750MOhm |
| Isticmaal | Cunsurka Kululaynta Dhalaalaya |
| Dhererka tuubada | 300-7500mm |
| Dhererka siligga rasaasta | 700-1000mm (gaar ahaan) |
| Ansixinta | CE/ CQC |
| Nooca Terminalka | La habeeyey |
| Thewalxaha kululaynta qolka qabowwaxaa loo isticmaalaa dhalaalinta qaboojiyaha hawada, qaabka sawirkatuubada kuleylka dhalaaliwaa nooca AA (tuubo toosan oo laba jibbaaran), dhererka tuubada ayaa caadiyan la socda cabbirkaaga qaboojiyaha hawada, kuleyliyahayaga dhalaalka ah oo dhan waa la habeyn karaa sida loogu baahdo. Birta aan lahayn daxalkaTuubada kululaynta dhalaali ee qaboojiyaha hawadaDhexroorka tuubada waxaa laga samayn karaa 6.5mm ama 8.0mm, tuubada leh qaybta siligga rasaasta waxaa lagu shaabadeyn doonaa madaxa caagga ah. Qaabkana waxaa sidoo kale laga samayn karaa qaabka U iyo qaabka L. Awoodda tuubada kululaynta dhalaalaysa waxaa la soo saari doonaa 300-400W mitirkiiba. | |
Habaynta Badeecada
Qaboojiye Kuleyliyaha dhalaalinta birta aan miridhku lahaynwaa qaybta kuleyliyaha korontada ee loogu talagalay loona sameeyay dhalaalinta kuleyliyaha korontada ee qalabka qaboojiyaha sida guryaha qaboojiyeyaasha kala duwan, qaboojiyeyaasha, bandhigyada iyo armaajooyinka jasiiradda. Si habboon ayaa loogu dhejin karaa baalasha qaboojiyaha hawada iyo kondenserka iyo sidoo kale shasiska ururinta biyaha si loo sameeyo shaqada dhalaalinta.walxaha kululaynta qolka qabow Waxay leedahay shaqo wanaagsan oo dhalaalin iyo kuleylin, hanti koronto oo deggan, iska caabin dahaadh sare, iska caabin daxalka, ka hortagga gabowga, awood xad dhaaf ah oo xad dhaaf ah, hadda daadashada yar, xasilloonida iyo isku halaynta iyo sidoo kale cimriga isticmaalka dheer.
Kulayliyaha DhalaalayaWaxaa lagu soo saaraa iyadoo la adeegsanayo agabka Incoloy840, 800, birta aan daxalka lahayn 304, 321, 310S, iyo sidoo kale noocyo badan oo kala duwan oo ah qaababka joojinta ee la heli karo. Kuleyliyaha dhalaalka waxaa loo qaabeeyey qaabab iyo cabbirro kala duwan iyadoo lagu saleynayo shuruudaha macaamiisha.
Kuleyliyaha Dhalaalaya ee Nooca Qaboojiyaha Hawada
Faa'iidooyinka Badeecada
1. Saamayn wanaagsan oo dhalaalin iyo kuleylin
2. Iska caabbinta daxalka iyo ka hortagga gabowga,
3. Cimri dheer Waqtiga shaqada,
4. Heerka sarrifka kulaylka oo degdeg ah
5. Xasilloonida iyo isku halaynta
JINGWEI Wokshop
Habka Wax Soo Saarka
Adeegga
Horumari
waxay heshay faahfaahinta badeecadaha, sawirka, iyo sawirka
Oraahyo
maamulaha ayaa ka jawaab celinaya su'aasha 1-2 saacadood gudahood oo soo dir qiimaha
Muunado
Shaybaarro bilaash ah ayaa loo diri doonaa si loo hubiyo tayada alaabta ka hor soo saarista bluk
Soo saarista
mar kale xaqiiji qeexitaanka badeecadaha, ka dibna diyaari wax soo saarka
Dalbo
Dalbo marka aad xaqiijiso muunadaha
Tijaabinta
Kooxdayada QC waxaa la hubin doonaa tayada alaabta ka hor inta aan la keenin
Baakad
Baakadaha baakadaha sida loogu baahdo
Soo raraya
Ku rarista alaabada diyaarsan weelka macmiilka
Helitaan
Dalabkaaga ayaan helay
Maxaad U Doorataa
•25 sano oo dhoofin ah iyo 20 sano oo waayo-aragnimo wax soo saar ah
•Warshadu waxay daboolaysaa dhul dhan 8000m²
•Sannadkii 2021, dhammaan noocyada qalabka wax soo saarka ee horumarsan ayaa la beddelay, oo ay ku jiraan mashiinka buuxinta budada, mashiinka yaraynta tuubooyinka, qalabka foorarsiga tuubooyinka, iwm.
•celceliska wax soo saarka maalinlaha ah waa qiyaastii 15000pcs
• Macaamiil Iskaashi oo kala duwan
•Habayntu waxay ku xiran tahay baahidaada
Shahaadada
Badeecadaha La Xiriira
Sawirka Warshadda
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314
















