Xariiqyada Badeecada
| Magaca Porduct-ka | Qaybta Kululaynta Tubulaha ee Shiinaha ee Dhalaalaysa |
| Iska caabinta Xaaladda Qoyaanka | ≥200MΩ |
| Ka dib markii la tijaabiyay heerkul qoyan oo dahaarka ah | ≥30MΩ |
| Daadinta Xaaladda Qoyaanka | ≤0.1mA |
| Rarka Dusha Sare | ≤3.5W/cm2 |
| Dhexroorka tuubada | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, iwm. |
| Qaab | toosan, qaabka U, qaabka W, iwm. |
| Danab iska caabiya biyaha | 2,000V/daqiiqo (heerkulka biyaha caadiga ah) |
| Iska caabinta dahaaran ee biyaha | 750MOhm |
| Isticmaal | Cunsurka Kululaynta Dhalaalaya |
| Dhererka tuubada | 300-7500mm |
| Dhererka siligga rasaasta | 700-1000mm (gaar ahaan) |
| Ansixinta | CE/ CQC |
| Nooca Terminalka | La habeeyey |
| Qaybta kululaynta tuubada dhalaalaysa waxaa loo isticmaalaa dhalaalinta qaboojiyaha hawada, qaabka sawirkatuubada kuleylka dhalaaliwaa nooca AA (tuubo toosan oo laba jibbaaran), dhererka tuubada ayaa caadiyan la socda cabbirkaaga qaboojiyaha hawada, kuleyliyahayaga dhalaalka ah oo dhan waa la habeyn karaa sida loogu baahdo. Birta aan lahayn daxalkaTuubada kululaynta dhalaali ee qaboojiyaha hawadaDhexroorka tuubada waxaa laga samayn karaa 6.5mm ama 8.0mm, tuubada leh qaybta siligga rasaasta waxaa lagu shaabadeyn doonaa madaxa caagga ah. Qaabkana waxaa sidoo kale laga samayn karaa qaabka U iyo qaabka L. Awoodda tuubada kululaynta dhalaalaysa waxaa la soo saari doonaa 300-400W mitirkiiba. | |
Habaynta Badeecada
Qalabka kuleyliyaha dhalaalka ee Shiinaha waxaa inta badan loo isticmaalaa qaboojiyaha, qaboojiyaha hawada, qaboojiyaha, armaajooyinka bandhigga, weelasha, waa kuleyl heerkul hooseeya, laba madax ayaa ku jira habka daawayn shaabadaynta xabagta cadaadiska, waxay ku shaqayn kartaa heerkul hooseeya oo muddo dheer ah iyo xaalad qoyan, oo leh ka-hortagga gabowga, cimri dheer iyo astaamo kale. Dhexroorka tuubada waa 6.5 mm, 8.0mm, 10.7mm iyo wixii la mid ah, dhererka faafintana waa 300 mm ilaa 700 mm. Gogosha waxaa laga sameeyay bir aan miridh lahayn 304,312,304L, iwm, caagga shaabadaynta ee afka tuubada waa caag neoprene ama silicone ah. Kululeeyaha dhalaalka kululeeyaha tuubada waxaa lagu soo ururin karaa heerkulbeeg, awoodda u dhaxaysa 100w-2000w. Haddii ay jirto shuruudo gaar ah, waxaan u samayn karnaa OEM macaamiisha.
Kuleyliyaha Dhalaalaya ee Nooca Qaboojiyaha Hawada
Faa'iidooyinka Badeecada
Kuleyliyaha dhalaalka waa qalabka korontada ee loogu talagalay loona sameeyay dhalaalinta kuleyliyaha korontada ee qalabka qaboojiyaha sida guryaha qaboojiyeyaasha kala duwan, qaboojiyeyaasha, bandhigyada iyo armaajooyinka jasiiradda.
Tuubada kululeeyaha dhalaalka ah waa kuleyliye loo isticmaalo qaboojiyaha ama qolalka kaydinta qabow si loogu dhalaaliyo barafka. Kuleyliyaha dhalaalka ah waxaa loo isticmaali karaa in lagu wareejiyo hawada kulul si loogu dhalaaliyo qaboojiyaha dhexdiisa ama la dhigo albaabada qaboojiyaha ganacsiga ama qolalka kaydinta si loo hubiyo in si siman loo furo. Kuleyliyaha dhalaalka ah waxaa sidoo kale la dhigi karaa hareeraha afuufayaasha kombaresarada si looga saaro barafka ku wareegsan taageerayaasha.
Habka Wax Soo Saarka
Adeegga
Horumari
waxay heshay faahfaahinta badeecadaha, sawirka, iyo sawirka
Oraahyo
maamulaha ayaa ka jawaab celinaya su'aasha 1-2 saacadood gudahood oo soo dir qiimaha
Muunado
Shaybaarro bilaash ah ayaa loo diri doonaa si loo hubiyo tayada alaabta ka hor soo saarista bluk
Soo saarista
mar kale xaqiiji qeexitaanka badeecadaha, ka dibna diyaari wax soo saarka
Dalbo
Dalbo marka aad xaqiijiso muunadaha
Tijaabinta
Kooxdayada QC waxaa la hubin doonaa tayada alaabta ka hor inta aan la keenin
Baakad
Baakadaha baakadaha sida loogu baahdo
Soo raraya
Ku rarista alaabada diyaarsan weelka macmiilka
Helitaan
Dalabkaaga ayaan helay
Maxaad U Doorataa
•25 sano oo dhoofin ah iyo 20 sano oo waayo-aragnimo wax soo saar ah
•Warshadu waxay daboolaysaa dhul dhan 8000m²
•Sannadkii 2021, dhammaan noocyada qalabka wax soo saarka ee horumarsan ayaa la beddelay, oo ay ku jiraan mashiinka buuxinta budada, mashiinka yaraynta tuubooyinka, qalabka foorarsiga tuubooyinka, iwm.
•celceliska wax soo saarka maalinlaha ah waa qiyaastii 15000pcs
• Macaamiil Iskaashi oo kala duwan
•Habayntu waxay ku xiran tahay baahidaada
Shahaadada
Badeecadaha La Xiriira
Sawirka Warshadda
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














