Xariiqyada Badeecada
| Magaca Porduct-ka | Kuleyliyaha Albaabka Shiinaha ee Wire Kuleyliyaha loogu talagalay Qaboojiyaha Qaboojiyaha |
| Qalabka Dahaarka | Cinjir silikoon ah |
| Dhexroorka siliggu | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, iwm. |
| Dhererka kulaylka | habaysan |
| Dhererka siligga rasaasta | 1000mm, ama gaar ah |
| Midab | caddaan, cawl, casaan, buluug, iwm. |
| MOQ | 100 xabbo |
| Danab iska caabiya biyaha | 2,000V/daqiiqo (heerkulka biyaha caadiga ah) |
| Iska caabinta dahaaran ee biyaha | 750MOhm |
| Isticmaal | silig kuleyliye dhalaali |
| Shahaadada | CE |
| Xirmo | hal kuleyliye oo leh hal bac |
| Thekululeeyaha siligga albaabka dhalaaliyadhererka, danabyada iyo awoodda waxaa loo habeyn karaa sida loogu baahdo. Dhexroorka siligga waxaa laga dooran karaa 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, iyo 4.0mm. Dusha sare ee siligga waxaa lagu tidci karaa muraayadda firber, aluminium ama bir aan miridh lahayn. Thekululeeyaha siligga dhalaaliyaqaybta kululaynta oo leh isku xidhka siligga rasaasta waxaa lagu shaabadeyn karaa madaxa caagga ah ama tuubo laba-geesood ah oo la gooyn karo, waxaad dooran kartaa sida waafaqsan baahiyahaaga isticmaalka. | |
Habaynta Badeecada
TheKuleyliyaha Albaabka ee Fiilada Kuleyliyahawuxuu ka kooban yahay saddex qaybood: lakab bir ah oo tidcan, lakabka dibadda ee dahaarka iyo xudunta silig. Qalabka lakabka birta ah ee tidcan wuxuu leeyahay saddex nooc oo ah fiber galaas ah, bir aan miridh lahayn, aluminium, lakabka dahaarka wuxuu ka samaysan yahay caag silikoon ah, caag silikoon ah waa jilicsan yahay, dahaar wanaagsan, iyo heerkul sare iyo iska caabin heerkul hooseeya, iska caabin heerkul sare ilaa 400 digrii ayaa weli si caadi ah loo isticmaali karaa, jilicsanaantuna isma beddelin, kulaylka isku midka ah ayaa kala firdhiya, sidaa darteed kala duwanaanshaha isticmaalka kulaylka silikoonku aad ayuu u ballaaran yahay.
Hawsha Badeecada
Fiilada kululaynta albaabka kaydinta qabow waa in laga hortago qaabka albaabka kaydinta qabow sababtoo ah baraf ama qaboojin degdeg ah oo ay keento shaabad liidata iyo cabbiraadaha dahaarka. Mabda'a shaqadeedu waa inta badan in la kululeeyo hawada ku wareegsan qaabka albaabka iyadoo la kululaynayo siligga kulul si loo gaaro saameynta xakamaynta heerkulka. Dejinta siligga kululaynta ee qaabka albaabka kaydinta qabow waxay si wax ku ool ah u hagaajin kartaa waxqabadka dahaarka kulaylka ee kaydinta qabow waxayna hubin kartaa tayada iyo saameynta kaydinta alaabta la kaydiyay.
Sawirka Warshadda
Habka Wax Soo Saarka
Adeegga
Horumari
waxay heshay faahfaahinta badeecadaha, sawirka, iyo sawirka
Oraahyo
maamulaha ayaa ka jawaab celinaya su'aasha 1-2 saacadood gudahood oo soo dir qiimaha
Muunado
Shaybaarro bilaash ah ayaa loo diri doonaa si loo hubiyo tayada alaabta ka hor soo saarista bluk
Soo saarista
mar kale xaqiiji qeexitaanka badeecadaha, ka dibna diyaari wax soo saarka
Dalbo
Dalbo marka aad xaqiijiso muunadaha
Tijaabinta
Kooxdayada QC waxaa la hubin doonaa tayada alaabta ka hor inta aan la keenin
Baakad
Baakadaha baakadaha sida loogu baahdo
Soo raraya
Ku rarista alaabada diyaarsan weelka macmiilka
Helitaan
Dalabkaaga ayaan helay
Maxaad U Doorataa
•25 sano oo dhoofin ah iyo 20 sano oo waayo-aragnimo wax soo saar ah
•Warshadu waxay daboolaysaa dhul dhan 8000m²
•Sannadkii 2021, dhammaan noocyada qalabka wax soo saarka ee horumarsan ayaa la beddelay, oo ay ku jiraan mashiinka buuxinta budada, mashiinka yaraynta tuubooyinka, qalabka foorarsiga tuubooyinka, iwm.
•celceliska wax soo saarka maalinlaha ah waa qiyaastii 15000pcs
• Macaamiil Iskaashi oo kala duwan
•Habayntu waxay ku xiran tahay baahidaada
Shahaadada
Badeecadaha La Xiriira
Sawirka Warshadda
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















