| Magaca Porduct-ka | Soo-saaraha Shiinaha Qaybaha Kuleyliyaha Tubular ee Hawada Fined |
| Dhexroorka tuubada | 6.5mm, 8.0mm, 9.0mm, 10.7mm, iwm. |
| Qalabka tuubada | Bir aan miridh lahayn 304 |
| Cabbirka geeska | 3.0mm, ama la habeeyey |
| Qalabka fin | bir aan daxal lahayn 304 |
| Qaab | toosan, qaabka U, qaabka W, ama qaab kasta oo gaar ah |
| Habka Shaabadeynta | shaabad madax caag ah ama flange |
| Cabbirka | habaysan |
| Danab | 110V-380V |
| Isticmaal | Qaybta Kululaynta |
| Awood | habaysan |
| Nooca Terminalka | habaysan |
| Kuleyliyaha JINGWEI waa warshad, inta badan waxay soo saartaa tuubo kuleyl dhalaalaysa, tuubo kuleyliye foorno, kuleyliye finned ah iyo walxo kale oo kuleyliye ah. Intaa waxaa dheer, waxaan sidoo kale soo saarnaa kuleyliyaha aluminium-ka, kuleyliyaha tuubada aluminium-ka, saxanka kululaynta aluminium-ka iyo kuleyliyaha caagga silikoon-ka (suufka kululaynta, kuleyliyaha crankcase-ka, kuleyliyaha khadka daadinta iyo siligga kululaynta), iwm. Sababtoo ah waxaan nahay soo saaraha, sidaa darteed waxaa naloo habeyn karaa walxaha kululaynta iyadoo loo eegayo shuruudaha macmiilka, waxaad noo soo dirtaa cabbirka iyo sawirka ama muunadaha dhabta ah, waa nala soo xigan karaa muunad bilaash ah ayaa la heli karaa. | |
Tuubada kululaynta korontada ee fiiqan waa xarig bir ah oo leh ballac isku mid ah oo ah 6 iyo 7mm oo ku yaal tuubo kuleyl oo bir ah oo siman oo leh qalab gaar ah. Dhumucda tuubada kululaynta korontada ee fiiqan ee noocaas ah waa dhexroorka tuubada + xarig bir ah *2. Marka la barbardhigo curiyaha caadiga ah, aagga kala firdhinta kulaylka waxaa lagu ballaariyaa 2 ilaa 3 jeer, taas oo ah, culayska korontada ee dusha sare ee curiyaha fin uu oggol yahay waa 3 ilaa 4 jeer ka curiyaha caadiga ah. Sababtoo ah gaabinta dhererka qaybta, luminta kulaylka lafteeda ayaa la dhimaa, waxayna leedahay faa'iidooyinka kuleylinta degdegga ah, kuleylinta isku midka ah, waxqabadka kala firdhinta kulaylka wanaagsan, hufnaanta kulaylka sare, cimriga adeegga dheer, cabbirka yar ee qalabka kuleylinta iyo kharash yar oo ku yimaada xaaladaha awoodda isku midka ah.
Farqiga u dhexeeya baalasha tuubada kuleylka korantada ee wareegaya waa 3-5mm,
Tuubada kululaynta hawada ee fin waxay leedahay kharash yar iyo waxqabad kharash sare leh, macaamiisha badankooduna waxay doortaan noocaan. Kuleyliyaha hawada ee fin ee korontada ku shaqeeya wuxuu ku salaysan yahay tuubada kululaynta korontada ee asalka ah ee qalalan oo leh bir ama bir aan miridh lahayn, ujeedada sidaas loo sameeyo waa in la kordhiyo aagga kala-baxa kulaylka ee tuubada kululaynta korontada ee qalalan si loo dedejiyo xawaaraha kala-baxa kulaylka ee tuubada kululaynta korontada ee qalalan ee gubanaysa, ka dibna la hubiyo cimriga adeegga tuubada kululaynta korontada ee gubanaysa. Tani waa faa'iidada tuubada kululaynta korontada ee qalalan oo leh baalal.
Waxaa si weyn loogu isticmaalaa warshadaha, warshadaha, taranta, beerista khudaarta (ubaxyada), qalajinta cuntada iyo wixii la mid ah. Biyaha, uumiga, saliidda kulaylka, iwm., waxaa loo isticmaali karaa dhexdhexaad kuleyl.
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.














