| Magaca Porduct-ka | Soo-saareyaasha Qalabka Kuleylinta Foornada Microwave-ka Shiinaha |
| Iska caabinta Xaaladda Qoyaanka | ≥200MΩ |
| Ka dib markii la tijaabiyay heerkul qoyan oo dahaarka ah | ≥30MΩ |
| Daadinta Xaaladda Qoyaanka | ≤0.1mA |
| Rarka Dusha Sare | ≤3.5W/cm2 |
| Dhexroorka tuubada | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, iwm. |
| Qaab | toosan, qaabka U, qaabka W, iwm. |
| Danab iska caabiya | 2,000V/daqiiqo |
| Iska caabinta dahaaran ee biyaha | 750MOhm |
| Isticmaal | Qaybta Kululaynta Foornada |
| Dhererka tuubada | 300-7500mm |
| Qaab | habaysan |
| Ansixinta | CE/ CQC |
| Nooca Terminalka | La habeeyey |
| Thewalxaha kululaynta foornadawaxaa loo isticmaalaa microwave-ka, shooladda, iyo dubista korontada ku shaqeysa. Qaabka kululeeyaha foornada waxaa loo habeyn karaa sawirro ama muunado macmiilka. Dhexroorka tuubada waxaa laga dooran karaa 6.5mm, 8.0mm ama 10.7mm. KULEYLAHA JINGWEI waa warshadda tuubada kululaynta xirfadeed, danab iyo awoodwalxaha kululaynta foornadawaxaa loo habeyn karaa sida loogu baahdo. Tuubada kuleyliyaha foornadana waa la xiri karaa, midabka tuubadu wuxuu noqon doonaa cagaar madow ka dib marka la nadiifiyo. Waxaan haynaa noocyo badan oo moodooyinka terminalka ah, haddii aad u baahan tahay inaad ku darto terminalka, waxaad u baahan tahay inaad marka hore noo soo dirto lambarka moodalka. | |
Tuubada kuleylka foornadawaa nooc ka mid ah walxaha kuleyliyaha korontada ku shaqeeya, si weyn ayaa loogu isticmaalaa dhammaan noocyada qalabka kuleylinta, oo ay ku jiraan foornada, qalajiyaha, kuleyliyaha iyo wixii la mid ah.walxaha kululaynta foornada microwave-kawaxay ka samaysan yihiin bir aan miridh lahayn, fiilada isku-xidhka elektaroonigga ah ee wareegsan (sida nickel-chromium, birta-chromium) waxay ku faaftaa dhidibka dhexe ee tuubada. Madhnaanta waxaa ka buuxa budada oksaydhka magnesium ee kristal oo leh dahaadh wanaagsan iyo gudbin kuleyl.Qaybta kuleyliyaha tuubada korontadawaxay leedahay astaamo qaab-dhismeed fudud, xoog farsamo oo sare, hufnaan kuleyl oo sare, ammaan ah oo la isku halleyn karo, rakibid fudud, cimri dheer, iwm.tuubo kuleyliye korontowaxay ku habboon tahay dhammaan noocyada haanta milixda, haanta, haanta saliidda, haanta aashitada iyo alkali kululaynta iyo foornada dhalaalaysa ee birta ah ee la shiidi karo, foornada kulaylinta hawada, foornada qalajinta, haanta cadaadiska kulul iyo aaladaha kale.
1. Mabda'a xulashada tuubada: iska caabbinta heerkulka, iska caabbinta daxalka.
2. Xulashada fiilada iska caabbinta: Cr20Ni80
3. Xulashada budada magnesium oksaydh: budada magnesium oksaydh ee heerka warshadaha
4. Xulashada agabka shaabadaynta: saliid silikoon +704 shaabadaysan
5. Waxyaabaha saameeya tayada tuubada kuleylka korontada ee birta aan miridhku lahayn ee 380V, tayada agabka ayaa aad muhiim u ah.
6. Xulasho macquul ah oo alaabta ceeriin ah oo loogu talagalay tuubooyinka kulaylka korontada ayaa ah aasaaska hubinta tayadatuubooyinka kulaylka korontada.
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














