Xariiqyada Badeecada
| Magaca Porduct-ka | Cunsurka Kululaynta Foornada Shiinaha |
| Iska caabinta Xaaladda Qoyaanka | ≥200MΩ |
| Ka dib markii la tijaabiyay heerkul qoyan oo dahaarka ah | ≥30MΩ |
| Daadinta Xaaladda Qoyaanka | ≤0.1mA |
| Rarka Dusha Sare | ≤3.5W/cm2 |
| Dhexroorka tuubada | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, iwm. |
| Qaab | toosan, qaabka U, qaabka W, iwm. |
| Danab iska caabiya | 2,000V/daqiiqo |
| Iska caabinta dahaaran ee biyaha | 750MOhm |
| Isticmaal | Qaybta Kululaynta Foornada |
| Dhererka tuubada | 300-7500mm |
| Qaab | habaysan |
| Ansixinta | CE/ CQC |
| Nooca Terminalka | La habeeyey |
| Thewalxaha kululaynta foornadawaxaa loo isticmaalaa microwave-ka, shooladda, iyo dubista korontada ku shaqeysa. Qaabka kululeeyaha foornada waxaa loo habeyn karaa sawirro ama muunado macmiilka. Dhexroorka tuubada waxaa laga dooran karaa 6.5mm, 8.0mm ama 10.7mm. KULEYLAHA JINGWEI waa warshadda tuubada kululaynta xirfadeed, danab iyo awoodwalxaha kululaynta foornadawaxaa loo habeyn karaa sida loogu baahdo. Tuubada kuleyliyaha foornadana waa la xiri karaa, midabka tuubadu wuxuu noqon doonaa cagaar madow ka dib marka la nadiifiyo. Waxaan haynaa noocyo badan oo moodooyinka terminalka ah, haddii aad u baahan tahay inaad ku darto terminalka, waxaad u baahan tahay inaad marka hore noo soo dirto lambarka moodalka. | |
Habaynta Badeecada
Qalabka kululaynta foornada shiilan waxaa laga sameeyay tuubo bir ah oo qolof ah. Fiilooyinka dahaarka kuleylinta korontada ee wareegsan (nickel-chromium, birta-chromium) si siman ayaa loogu qaybiyaa dhidibka dhexe ee tuubada. Meelaha banaan waxaa lagu buuxiyaa oo lagu dhejiyaa ciid magnesia ah oo leh dahaar wanaagsan iyo koronto-qaadis heer sare ah. Labada daraf ee afka waxaa laga sameeyaa jel silica ama shaabad dhoobo ah. Qaybta kululaynta foornada ee badanaa loo isticmaalo foornooyinka guryaha, waxaa laga sameeyaa agab u adkaysta heerkulka sare, taasoo ka dhigaysa mid qalalan oo la kariyey. Si loogu habboonaado foornada, qaabka iyo cabbirka tuubada kululaynta foornada waa la habayn karaa, danabka iyo awooddana sidoo kale waa la habayn karaa iyadoo loo eegayo shuruudaha.
Tilmaamaha Badeecada
1. Iska caabbinta cadaadiska, iska caabbinta daxalka, iska caabbinta heerkulka sare
2. Qaado tignoolajiyada alxanka birta ah ee adag, agab aad u fiican iyo cimri dheer oo adeeg ah.
3. Nooca dhexe ee cufnaanta sare leh, qaab-dhismeed isku dhafan iyo xasillooni wanaagsan.
Shayada kormeerka warshadda:
1. Cabbirrada guud.
2. Tijaabada burburka dahaarka (2000V 1amp).
3. Iska caabbinta dahaarka 1000V, 11GΩ (shuruudaha dahaarka aadka u sarreeya si looga hortago in tuubo qaraxdo inta lagu jiro shaqada heerkulka sare)
4. Qiimaha iska caabbinta +5% - -10%
5. Mawduuc
6. Shuruudo kale oo farsamo
Habka Wax Soo Saarka
Adeegga
Horumari
waxay heshay faahfaahinta badeecadaha, sawirka, iyo sawirka
Oraahyo
maamulaha ayaa ka jawaab celinaya su'aasha 1-2 saacadood gudahood oo soo dir qiimaha
Muunado
Shaybaarro bilaash ah ayaa loo diri doonaa si loo hubiyo tayada alaabta ka hor soo saarista bluk
Soo saarista
mar kale xaqiiji qeexitaanka badeecadaha, ka dibna diyaari wax soo saarka
Dalbo
Dalbo marka aad xaqiijiso muunadaha
Tijaabinta
Kooxdayada QC waxaa la hubin doonaa tayada alaabta ka hor inta aan la keenin
Baakad
Baakadaha baakadaha sida loogu baahdo
Soo raraya
Ku rarista alaabada diyaarsan weelka macmiilka
Helitaan
Dalabkaaga ayaan helay
Maxaad U Doorataa
•25 sano oo dhoofin ah iyo 20 sano oo waayo-aragnimo wax soo saar ah
•Warshadu waxay daboolaysaa dhul dhan 8000m²
•Sannadkii 2021, dhammaan noocyada qalabka wax soo saarka ee horumarsan ayaa la beddelay, oo ay ku jiraan mashiinka buuxinta budada, mashiinka yaraynta tuubooyinka, qalabka foorarsiga tuubooyinka, iwm.
•celceliska wax soo saarka maalinlaha ah waa qiyaastii 15000pcs
• Macaamiil Iskaashi oo kala duwan
•Habayntu waxay ku xiran tahay baahidaada
Shahaadada
Badeecadaha La Xiriira
Sawirka Warshadda
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















