Xariiqyada Badeecada
| Magaca Porduct-ka | Qaybaha Dhalaalaya Warshadda Fiilada Kululaynta ee GL Tidcan |
| Qalabka Dahaarka | Cinjir silikoon ah |
| Dhexroorka siliggu | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, iwm. |
| Dhererka kulaylka | habaysan |
| Dhererka siligga rasaasta | 1000mm, ama gaar ah |
| Midab | caddaan, casaan, jaalle, iwm. |
| MOQ | 100 xabbo |
| Danab iska caabiya biyaha | 2,000V/daqiiqo (heerkulka biyaha caadiga ah) |
| Iska caabinta dahaaran ee biyaha | 750MOhm |
| Isticmaal | silig kuleyliye dhalaali |
| Shahaadada | CE |
| Xirmo | hal kuleyliye oo leh hal bac |
| Kuleyliyaha JINGWEI waaWarshadda siligga kululaynta ee tidcan, dhexroorka siligga alaabta sawirka waa 3.0mm oo leh tidcan fiberglass ah, dhererka kululeeyaha siligga iyo awoodda waxaa loo habeyn karaa sida looga baahan yahay macmiilka, dhererka siligga rasaasta waa 1000mm. Dhexroorka siligga waxaa laga dooran karaa 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, iyo 4.0mm. Dusha sare ee siligga waxaa sidoo kale lagu tidcin karaa aluminium ama bir aan miridh lahayn. Thekululeeyaha siligga dhalaaliyaqaybta kululaynta oo leh isku xidhka siligga rasaasta waxaa lagu shaabadeyn karaa madaxa caagga ah ama tuubo laba-geesood ah oo la gooyn karo, waxaad dooran kartaa sida waafaqsan baahiyahaaga isticmaalka. | |
Habaynta Badeecada
Silig kuleylin ah oo tidcanwaxay ku salaysan tahay siliggii hore ee kululaynta caagga silikoon si loogu daro lakabka galaaska ee fiber-ka, lakabka aluminium-ka iyo lakabka tidcan ee birta aan miridhku lahayn, heerkul isku mid ah, hufnaan kuleyl sare, inta badan waxaa sameeya silig kuleyliyaha birta iyo maro shaabadaysan oo caagga silikoon ah. Siligga kuleyliyaha silikoonku wuxuu leeyahay astaamo xawaare kululayn degdeg ah, heerkul isku mid ah, hufnaan kuleyl sare iyo adkaysi wanaagsan. Siligga galaaska waxaa lagu duubay silig isku-dhafan ama silig isku-dhafan oo iska caabin ah oo hal (badan) ah oo ah silig isku-dhafan, lakabka dibaddana waxaa lagu dahaadhay silig isku-dhafan oo silicone/PVC ah. Siligga kuleyliyaha silikoonku wuxuu leeyahay iska caabin kulayl oo aad u fiican. Waxaa loo isticmaali karaa muddo dheer heerkul ah 150 ° C iyadoo aan wax isbeddel ah ku imanayn waxqabadka. Waxaa si joogto ah loo isticmaali karaa 10,000 saacadood 200 ℃. Kuleylinta, isku-darka iyo dahaarka tuubooyinka, haamaha, munaaradaha iyo haamaha loogu talagalay qalabka warshadaha iyadoo ay joogaan gaasaska qoyan iyo kuwa aan qarxin waxaa si toos ah loogu dhejin karaa dusha sare ee qaybta la kululaynayo.
Tilmaamaha Alaabta
1. Qalabka fiilada kululaynta: Constantan, Constantan, zinc copper cad, nickel-chromium ama copper-nickel daawaha;
2. Qaab-dhismeedka silikoonka kulul: silikoonka hal-core kulul, silikoonka badan-core kulul, silikoonka hal-core spiral hot silikoon;
3. Habka gudaha ee wareegga fiilada kulul: fiilada kululaynta ayaa ku dheggan faybarka galaaska;
4. Heerarka tijaabada badeecadaha: Heerarka la xiriira UL758 ee fiilooyinka kulul;
5. Tijaabada foorarsiga alaabta: in ka badan 5000 jeer, ma jiraan wax aan caadi ahayn (tijaabo sida waafaqsan heerarka imtixaanka UL, IEC);
6. Tijaabada wareegga badeecada: in ka badan 25,000 oo jeer, ma jiraan wax aan caadi ahayn (tijaabo sida waafaqsan heerarka imtixaanka UL, IEC).
Sawirka Warshadda
Habka Wax Soo Saarka
Adeegga
Horumari
waxay heshay faahfaahinta badeecadaha, sawirka, iyo sawirka
Oraahyo
maamulaha ayaa ka jawaab celinaya su'aasha 1-2 saacadood gudahood oo soo dir qiimaha
Muunado
Shaybaarro bilaash ah ayaa loo diri doonaa si loo hubiyo tayada alaabta ka hor soo saarista bluk
Soo saarista
mar kale xaqiiji qeexitaanka badeecadaha, ka dibna diyaari wax soo saarka
Dalbo
Dalbo marka aad xaqiijiso muunadaha
Tijaabinta
Kooxdayada QC waxaa la hubin doonaa tayada alaabta ka hor inta aan la keenin
Baakad
Baakadaha baakadaha sida loogu baahdo
Soo raraya
Ku rarista alaabada diyaarsan weelka macmiilka
Helitaan
Dalabkaaga ayaan helay
Maxaad U Doorataa
•25 sano oo dhoofin ah iyo 20 sano oo waayo-aragnimo wax soo saar ah
•Warshadu waxay daboolaysaa dhul dhan 8000m²
•Sannadkii 2021, dhammaan noocyada qalabka wax soo saarka ee horumarsan ayaa la beddelay, oo ay ku jiraan mashiinka buuxinta budada, mashiinka yaraynta tuubooyinka, qalabka foorarsiga tuubooyinka, iwm.
•celceliska wax soo saarka maalinlaha ah waa qiyaastii 15000pcs
• Macaamiil Iskaashi oo kala duwan
•Habayntu waxay ku xiran tahay baahidaada
Shahaadada
Badeecadaha La Xiriira
Sawirka Warshadda
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














