| Magaca Porduct-ka | DG47-00038B Culeyska Dub ee loogu talagalay Kuleyliyaha Tubular ee Samsung |
| Lambarka qaybta | DG47-00038B |
| Dhexroorka tuubada | 6.5mm |
| Danab | 115V |
| Qaab | Qaabka M |
| Qaabka Terminalka | 6.3mm |
| Cabbirka | loo habeeyey sidii muunad asalka ah |
| MOQ | 100 xabbo |
| Qiimaha cutubka EXW | USD4.5 halkii xabbo 100 xabbo, tiro badan qiimuhu wuu ka jaban doonaa |
| Xirmo | hal kuleyliye oo leh hal bac 35 xabbo hal kartoon (cabirka kartoonka: 63*54*31cm) |
| Alaab | bir aan daxal lahayn 304 |
| Midabka tuubada | cagaar madow |
| 1. Kuleyliyaha foornada ee tuubada leh waxaa loo isticmaalaa dubista Samsung, lambarka qaybta ee qaybta dubistana waa DG47-00038B, dhexroorka tuubada waa 6.5mm qaabka kuleyliyahana waa M. 2. Cabbirka tuubada kululaynta foornada waxaa loo habeeyey sidii muunaddii asalka ahayd, tuubadana waa la qaboojiyey, sidaas darteed midabka tuubada wuxuu noqon doonaa cagaar madow. 3. Tuubadayada kuleylinta korontada ku shaqeysa waxaa loo isticmaalaa birta aan miridhku lahayn ee 304, waxaan sidoo kale leenahay bir aan miridhku lahayn oo 321 ah iyo tayo kale oo wanaagsan. Cabbirka walxaha kuleylinta waxaa loo habeyn karaa sida ay macaamiisha u baahan yihiin. | |
Walxaha kuleyliyaha korontada ee birta ah ee aan daxalka lahayn ee 304 ayaa kululayn kara hawada, caaryada birta, iyo dareere kala duwan. Tuubada kululaynta foornada korontada ku shaqeysa waxay leedahay qolof bir ah oo aan daxalka lahayn oo 304 ah, laba shaabadood oo silikoon ah ama dhoobada ah oo ku yaal darafyada, iyo qaybin dhexe oo axial ah oo ah silig koronto-ku-saleysan oo wareegsan (nickel chromium, birta chromium dahaarka). Madhnaanta waxaa ka buuxa dahaadh wanaagsan iyo gudbin kuleyl ah oo magnesium oxide ah. Tuubada birta ah ee aan daxalka lahayn ee aan kala go 'lahayn, oo heerkul sare u adkaysata waxay leedahay qaybin siman oo ah silig anode heerkul sare leh, meesha madhanna waxaa si weyn uga buuxa budada oksaydhka magnesium oxide ee crystalline, kaas oo leh tayo dahaadh wanaagsan iyo gudbin kuleyl. Dhismahan si isku mid ah ayaa loo kululeeyaa, wuxuu leeyahay hufnaan kuleyl oo sare, waana mid horumarsan. Budada MgO ee crystalline waxay u oggolaanaysaa kulaylka ay soo saarto silig anode heerkulka sare leh inuu ku faafo dusha sare ee tuubada birta ah. ka dibna loo raro hawada ama qaybaha la kululeeyay si loo fuliyo ujeeddada kululaynta.
1. Waxaa loo isticmaalaa in lagu qalajiyo alwaaxa, warqadda, daabacaadda iyo rinjiyeynta, rinjiyeynta, iwm., iyadoo la isticmaalayo tuubooyin kuleylin fin ah.
2. Foornooyinka korontada ee heerkulka hooseeya sida foornooyinka korontada ee warshadaha leh wareegga hawada, foornooyinka korontada, iwm.
3. Warshadaha cuntada, dubista rootiyada kala duwan, buskudka iyo buskudka.
4. Qalabka kala duwan ee kuleyliyaha korontada guryaha ee nolol maalmeedka, sida shooladda korontada, foornada korontada, makiinadda karinta bariiska, digsiga shiilan ee korontada, digsiga shiilan ee korontada, kuleyliyaha biyaha, birta korontada iyo alaabooyin kale.
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.














