Xariiqyada Badeecada
| Magaca Porduct-ka | Qaybta Kululaynta Foornada ee Dia 6.5MM |
| Iska caabinta Xaaladda Qoyaanka | ≥200MΩ |
| Ka dib markii la tijaabiyay heerkul qoyan oo dahaarka ah | ≥30MΩ |
| Daadinta Xaaladda Qoyaanka | ≤0.1mA |
| Rarka Dusha Sare | ≤3.5W/cm2 |
| Dhexroorka tuubada | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, iwm. |
| Qaab | toosan, qaabka U, qaabka W, iwm. |
| Danab iska caabiya | 2,000V/daqiiqo |
| Iska caabinta dahaaran ee biyaha | 750MOhm |
| Isticmaal | Qaybta Kululaynta Foornada |
| Dhererka tuubada | 300-7500mm |
| Qaab | habaysan |
| Ansixinta | CE/ CQC |
| Nooca Terminalka | La habeeyey |
| TheQaybta Kululaynta Foornada ee Dia 6.5MMwaxaa loo isticmaalaa microwave-ka, shooladda, iyo dubista korontada ku shaqeysa. Qaabka kululeeyaha foornada waxaa loo habeyn karaa sawirro ama muunado macmiilka. Dhexroorka tuubada waxaa laga dooran karaa 6.5mm, 8.0mm ama 10.7mm. KULEYLAHA JINGWEI waa warshadda tuubada kululaynta xirfadeed, danab iyo awoodwalxaha kululaynta foornadawaxaa loo habeyn karaa sida loogu baahdo. Tuubada kuleyliyaha foornadana waa la xiri karaa, midabka tuubadu wuxuu noqon doonaa cagaar madow ka dib marka la nadiifiyo. Waxaan haynaa noocyo badan oo moodooyinka terminalka ah, haddii aad u baahan tahay inaad ku darto terminalka, waxaad u baahan tahay inaad marka hore noo soo dirto lambarka moodalka. | |
Habaynta Badeecada
Walxaha kululaynta foornada shooladda waxay badanaa leeyihiin afar nooc: tuubooyinka kululaynta birta aan miridhku lahayn, tuubooyinka quartz, tuubooyinka halogen, iyo tuubooyinka kululaynta iftiinka infrared. Hadda waxaa naloo soo saaray tuubada kululaynta foornada birta aan miridhku lahayn, Waxay isticmaashaa fiilooyin tayo sare leh oo nikkel-chromium ah si ay si siman ugu qaybiso kulaylka foornada. Dahaarka gudaha wuxuu isticmaalaa oksaydh magnesium heer sare ah oo A ah si loo hubiyo wareejinta kulaylka ugu fiican iyo iska caabbinta dahaarka. Walxaha kululaynta foornada waxaa lagu kululayn doonaa hawada ka dibna waxaa loo qaabayn doonaa walaxda kululaynta foornada shooladda heer sare ah.
Tilmaamaha Badeecada
1. MOQ hooseeya: Waxay si aad u wanaagsan ula kulmi kartaa ganacsigaaga xayaysiinta.
2. OEM waa la aqbalayaa: Waxaan soo saari karnaa naqshad kasta oo aad na siiso sawirka.
3. Adeeg Wanaagsan: Waxaan macaamiisha ula dhaqannaa sidii saaxiib.
4. Tayo Wanaagsan: Waxaan leenahay nidaam xakamayn tayo oo adag. Sumcad wanaagsan suuqa shisheeye.
5. Bixinta Degdegga ah & Jaban: Waxaan qiimo dhimis weyn ka helnay qofka wax soo gudbinaya (Qandaraas Dheer).
Qaybta kululaynta foornada shooladda waxay leedahay 6 tuubo iyo 4 tuubo, laakiin 4ta tuubo ma laha tuubooyin sare iyo hoose, 6ta tuubo waxay leeyihiin tuubooyin sare iyo hoose oo loogu talagalay kuleylinta. Marka la barbardhigo foornada 4ta tuubo, qaybinta heerkulka foornada 6ta tuubo waa mid isku mid ah, khaladka heerkulka guudna ma badna. Cuntada soo baxaysa waa mid aad u sarreysa, awoodda foornada waa mid aad u weyn, laakiin qiimuhu waa mid aad u sarreeya. Foornada 4ta tuubo waxay leedahay awood yar, heerkulka gudaha sanduuqana wuu ka sarreeyaa, khaladka heerkulkuna wuu ka weynaan doonaa, taas oo aan ku habboonayn midabaynta dusha sare ee cuntada. Laakiin qiimuhu waa mid la awoodi karo.
Habka Wax Soo Saarka
Adeegga
Horumari
waxay heshay faahfaahinta badeecadaha, sawirka, iyo sawirka
Oraahyo
maamulaha ayaa ka jawaab celinaya su'aasha 1-2 saacadood gudahood oo soo dir qiimaha
Muunado
Shaybaarro bilaash ah ayaa loo diri doonaa si loo hubiyo tayada alaabta ka hor soo saarista bluk
Soo saarista
mar kale xaqiiji qeexitaanka badeecadaha, ka dibna diyaari wax soo saarka
Dalbo
Dalbo marka aad xaqiijiso muunadaha
Tijaabinta
Kooxdayada QC waxaa la hubin doonaa tayada alaabta ka hor inta aan la keenin
Baakad
Baakadaha baakadaha sida loogu baahdo
Soo raraya
Ku rarista alaabada diyaarsan weelka macmiilka
Helitaan
Dalabkaaga ayaan helay
Maxaad U Doorataa
•25 sano oo dhoofin ah iyo 20 sano oo waayo-aragnimo wax soo saar ah
•Warshadu waxay daboolaysaa dhul dhan 8000m²
•Sannadkii 2021, dhammaan noocyada qalabka wax soo saarka ee horumarsan ayaa la beddelay, oo ay ku jiraan mashiinka buuxinta budada, mashiinka yaraynta tuubooyinka, qalabka foorarsiga tuubooyinka, iwm.
•celceliska wax soo saarka maalinlaha ah waa qiyaastii 15000pcs
• Macaamiil Iskaashi oo kala duwan
•Habayntu waxay ku xiran tahay baahidaada
Shahaadada
Badeecadaha La Xiriira
Sawirka Warshadda
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














