Habaynta Badeecada
Tuubada kululeeyaha ee haanta biyaha waxaa guud ahaan loo qaybiyaa flanges dunaysan iyo flanges fidsan. Cabbirrada caadiga ah ee flanges dunaysan waa 1 inji, 1.2 inji, 1.5 inji iyo 2 inji, waxaana inta badan loo isticmaalaa kuleylinta awoodda yar, iyadoo goobaha korontada ay caadi ahaan u dhexeeyaan dhowr kiilowatts ilaa tobanaan kiilowatts. Flanges-ka fidsan waxaa laga heli karaa cabbirro laga bilaabo DN10 ilaa DN1200, awoodo kala duwanna waxaa loo qaabeyn karaa iyadoo loo eegayo shuruudaha macaamiisha. Guud ahaan, tuubooyinka kululaynta flange-ka ee awoodda weyn leh waxay isticmaalaan flanges fidsan, oo leh awood u dhaxaysa dhowr kiilowatts ilaa boqolaal kiilowatts. Waxay leeyihiin awood dusha sare ah, taas oo ah 2 ilaa 4 jeer culeyska dusha sare ee kululaynta hawada.
Tuubada kuleyliyaha ee haanta biyaha lagu dhex geliyo waa qalab kuleyliye koronto oo loo isticmaalo kuleylinta dareerayaasha sida biyaha, saliidda ama waxyaabaha kale ee la isku xiro. Badanaa waxaa lagu rakibaa haamaha biyaha ama haamaha kaydinta. Waxaa lagu dhejiyaa haanta biyaha iyada oo loo marayo isku xirka flange-ka, waxay leedahay hufnaan kuleyl oo sare, rakibid ku habboon iyo cimri dheer.
Tuubooyinka kuleyliyaha ee haanta biyaha lagu dhex geliyo badanaa waxay ka kooban yihiin 3, 6, 9, 12, 15 ama ka badan tuubooyinka kuleyliyaha ee qaabka U-qaabeeya oo lagu dhejiyo flange fidsan iyadoo la adeegsanayo alxanka argon arc. Tuubooyinkan kuleyliyaha guud ahaan waxaa loogu talagalay tuubooyinka kuleyliyaha korontada ee dareeraha ah ee awoodda sare leh waxaana si weyn loogu isticmaalaa haamaha biyaha, kuleyliyeyaasha korontada, kuleyliyaha kaalmeynta qorraxda, foornooyinka saliidda ee wareejinta kulaylka iyo xaaladaha kale ee kululaynta dareeraha ah.
Xariiqyada Badeecada
| Magaca Porduct-ka | Tuubada Kululeeyaha Korontada ee DN40 ee loogu talagalay Haanta Biyaha |
| Iska caabinta Xaaladda Qoyaanka | ≥200MΩ |
| Ka dib markii la tijaabiyay heerkul qoyan oo dahaarka ah | ≥30MΩ |
| Daadinta Xaaladda Qoyaanka | ≤0.1mA |
| Rarka Dusha Sare | ≤3.5W/cm2 |
| Dhexroorka tuubada | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, iwm. |
| Qaab | toosan, qaabka U, qaabka W, iwm. |
| Danab iska caabiya | 2,000V/daqiiqo |
| Iska caabinta dahaaran ee biyaha | 750MOhm |
| Isticmaal | Qaybta Kululaynta Qulqulka |
| Dhererka tuubada | 300-7500mm |
| Qaab | habaysan |
| Ansixinta | CE/ CQC |
| Shirkad | warshad/alaab-qeybiye/soo-saare |
| Tuubada kululeeyaha DN40 ee loogu talagalay walxaha haanta biyaha waxaan leenahay bir aan miridh lahayn 201 iyo bir aan miridh lahayn 304, cabbirka flange-ku wuxuu leeyahay DN40 iyo DN50, dhererka korontada iyo tuubada waa la hagaajin karaa sida loogu baahdo. | |
Tilmaamaha Badeecada
Tilmaamaha Badeecada
Codsiga Alaabta
*** Kuleyliyaha biyaha guriga: Waxaa loo isticmaalaa in lagu kululeeyo biyaha guriga.
*** Haanta biyaha warshadaha: Waxaa loo isticmaalaa in lagu kululeeyo biyaha warshadaha, saliidda ama waxyaabaha kale ee dareeraha ah.
*** Qalabka kiimikada: waxaa loo isticmaalaa in lagu kululeeyo xalalka aashitada iyo alkali ama dareeraha daxalka leh.
*** Habaynta cuntada: Waxaa loo isticmaalaa in lagu kululeeyo dareerayaasha cuntada, sida caanaha, cabitaannada, iwm.
Aqoon isweydaarsiga JINGWEI
Habka Wax Soo Saarka
Adeegga
Horumari
waxay heshay faahfaahinta badeecadaha, sawirka, iyo sawirka
Oraahyo
maamulaha ayaa ka jawaab celinaya su'aasha 1-2 saacadood gudahood oo soo dir qiimaha
Muunado
Shaybaarro bilaash ah ayaa loo diri doonaa si loo hubiyo tayada alaabta ka hor soo saarista bluk
Soo saarista
mar kale xaqiiji qeexitaanka badeecadaha, ka dibna diyaari wax soo saarka
Dalbo
Dalbo marka aad xaqiijiso muunadaha
Tijaabinta
Kooxdayada QC waxaa la hubin doonaa tayada alaabta ka hor inta aan la keenin
Baakad
Baakadaha baakadaha sida loogu baahdo
Soo raraya
Ku rarista alaabada diyaarsan weelka macmiilka
Helitaan
Dalabkaaga ayaan helay
Maxaad U Doorataa
•25 sano oo dhoofin ah iyo 20 sano oo waayo-aragnimo wax soo saar ah
•Warshadu waxay daboolaysaa dhul dhan 8000m²
•Sannadkii 2021, dhammaan noocyada qalabka wax soo saarka ee horumarsan ayaa la beddelay, oo ay ku jiraan mashiinka buuxinta budada, mashiinka yaraynta tuubooyinka, qalabka foorarsiga tuubooyinka, iwm.
•celceliska wax soo saarka maalinlaha ah waa qiyaastii 15000pcs
• Macaamiil Iskaashi oo kala duwan
•Habayntu waxay ku xiran tahay baahidaada
Shahaadada
Badeecadaha La Xiriira
Sawirka Warshadda
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














