Xariiqyada Badeecada
| Magaca Porduct-ka | Xarig Albaabka ah oo silikoon ah oo loogu talagalay dhalaalinta |
| Qalabka Dahaarka | Cinjir silikoon ah |
| Dhexroorka siliggu | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, iwm. |
| Dhererka kulaylka | habaysan |
| Dhererka siligga rasaasta | 1000mm, ama gaar ah |
| Midab | caddaan, cawl, casaan, buluug, iwm. |
| MOQ | 100 xabbo |
| Danab iska caabiya biyaha | 2,000V/daqiiqo (heerkulka biyaha caadiga ah) |
| Iska caabinta dahaaran ee biyaha | 750MOhm |
| Isticmaal | silig kuleyliye dhalaali |
| Shahaadada | CE |
| Xirmo | hal kuleyliye oo leh hal bac |
| Dhalaalidhererka fiilada kuleyliyaha qaboojiyaha, danab iyo awood ayaa loo habeyn karaa sida loogu baahdo. Dhexroorka siligga waxaa laga dooran karaa 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, iyo 4.0mm. Dusha sare ee siligga waxaa lagu tidci karaa muraayadda firber, aluminium ama bir aan miridh lahayn. Thekululeeyaha siligga dhalaaliyaqaybta kululaynta oo leh isku xidhka siligga rasaasta waxaa lagu shaabadeyn karaa madaxa caagga ah ama tuubo laba-geesood ah oo la gooyn karo, waxaad dooran kartaa sida waafaqsan baahiyahaaga isticmaalka. | |
Habaynta Badeecada
Silig silikoon ah oo caag ah oo kuleyliyaha korontada ku shaqeeyawaa fiilo kuleyliye koronto ku shaqeeya oo lagu xidhay silig bir ah oo iska caabbin ah oo ku yaal silig bir ah oo fiber galaas ah oo ah Curiye Kuleyliye ah waxaana lagu daboolay walxo caag ah oo silicone ah oo kulaylka u adkaysta oo ku yaal lakabka dibadda. Lakabkeeda dahaarka leh wuxuu leeyahay iska caabbin kulayl oo aad u fiican waxaana loo isticmaali karaa muddo dheer 150 °C iyadoo aan wax isbeddel ah ku iman waxqabadka waxaana si joogto ah loo isticmaali karaa 10,000 saacadood 200 °C. Fiilada kululaynta caagga ah ee silikoon ee albaabka ayaa ku habboon isticmaalka muddada dheer heerkul u dhexeeya -60 ~ 180 °C, iyo marka cufnaanta awoodda guud ahaan aysan ka badnayn 40 W/m.Fiilada kululaynta caagga ah ee silikoonkawaa dab-shid haddana is-damin kara. Maadaama caagga silikoonku aanu ku jirin walxo dabiici ah, ma sii daayo qiiq ama gaas sun ah marka uu gubanayo. Waxay ku habboon tahay codsiyada kala duwan ee dabka ka ilaaliya waxaana si weyn loogu isticmaalaa Qalabka Guryaha, daryeelka caafimaadka, qalabka quruxda, mashiinnada iyo qalabka, warshadaha kiimikada, warshadaha wax-soo-saarka balaastikada, iwm.
Siyaabaha lagu xidho fiilada kuleylka ee silikoonka
1. Xidhiidhka u dhexeeya fiilada kululaynta iyo dhamaadka qabow ee ka soo baxa birta (fiilada ka soo baxda birta) waxaa lagu shaabadeeyay qaab silikoon ah, fiilada ka soo baxda birtana waa in sidoo kale lagu dahaadhaa silikoon.
2. Xidhiidhka u dhexeeya fiilada kululaynta iyo dhamaadka qabow ee rasaasta ka soo baxda (silig rasaasta ka soo baxda) waxaa lagu xidhay tuubo kulaylka laga dhimi karo.
3. Xidhiidhka ka dhexeeya fiilada kululaynta iyo dhamaadka qabow ee rasaasta (silig-ka rasaasta) wuxuu leeyahay dhexroor la mid ah fiilada. Dhamaadka kuleylinta iyo qabowga waxaa lagu calaamadeeyay lambarro midab leh. Faa'iidada ayaa ah in isku-xidhku uu leeyahay dhexroor la mid ah kan jidhka siliga, qaab-dhismeedkuna uu yahay mid fudud.
Sawirka Warshadda
Habka Wax Soo Saarka
Adeegga
Horumari
waxay heshay faahfaahinta badeecadaha, sawirka, iyo sawirka
Oraahyo
maamulaha ayaa ka jawaab celinaya su'aasha 1-2 saacadood gudahood oo soo dir qiimaha
Muunado
Shaybaarro bilaash ah ayaa loo diri doonaa si loo hubiyo tayada alaabta ka hor soo saarista bluk
Soo saarista
mar kale xaqiiji qeexitaanka badeecadaha, ka dibna diyaari wax soo saarka
Dalbo
Dalbo marka aad xaqiijiso muunadaha
Tijaabinta
Kooxdayada QC waxaa la hubin doonaa tayada alaabta ka hor inta aan la keenin
Baakad
Baakadaha baakadaha sida loogu baahdo
Soo raraya
Ku rarista alaabada diyaarsan weelka macmiilka
Helitaan
Dalabkaaga ayaan helay
Maxaad U Doorataa
•25 sano oo dhoofin ah iyo 20 sano oo waayo-aragnimo wax soo saar ah
•Warshadu waxay daboolaysaa dhul dhan 8000m²
•Sannadkii 2021, dhammaan noocyada qalabka wax soo saarka ee horumarsan ayaa la beddelay, oo ay ku jiraan mashiinka buuxinta budada, mashiinka yaraynta tuubooyinka, qalabka foorarsiga tuubooyinka, iwm.
•celceliska wax soo saarka maalinlaha ah waa qiyaastii 15000pcs
• Macaamiil Iskaashi oo kala duwan
•Habayntu waxay ku xiran tahay baahidaada
Shahaadada
Badeecadaha La Xiriira
Sawirka Warshadda
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













