Xariiqyada Badeecada
| Magaca Porduct-ka | Kuleyliyaha Khadka Daadinta ee Qaboojiyaha Socodka |
| Alaab | Cinjir silikoon ah |
| Cabbirka | 5 * 7mm |
| Dhererka kulaylka | 0.5M-20M |
| Dhererka siligga rasaasta | 1000mm, ama gaar ah |
| Midab | caddaan, cawl, casaan, buluug, iwm. |
| MOQ | 100 xabbo |
| Danab iska caabiya biyaha | 2,000V/daqiiqo (heerkulka biyaha caadiga ah) |
| Iska caabinta dahaaran ee biyaha | 750MOhm |
| Isticmaal | Kuleyliyaha tuubada daadi |
| Shahaadada | CE |
| Xirmo | hal kuleyliye oo leh hal bac |
| Awoodda kaydka ee Kuleyliyaha Khadka Drain-ka ee loogu talagalay Qaboojiyaha Socodka waa 40W/M, waxaa sidoo kale naloo samayn karaa awoodo kale, sida 20W/M, 50W/M, iwm. Iyo dhererkakululeeyaha tuubada daadiwaxay leeyihiin 0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, iwm. Kuwa ugu dheer waxaa laga dhigi karaa 20M. Xirmadakululeeyaha khadka daadintaWaa hal kuleyliye oo leh hal bac oo tallaal ah, tirada bacaha ee la habeeyey ee liiska ku jira waxay ka badan tahay 500 xabbo dherer kasta. | |
Habaynta Badeecada
Jiilaalka, heerkulku waa hooseeyaa, dhuumaha biyuhuna si fudud ayaa loo qaboojin karaa oo u qarxi karaa cimilada qabow, taas oo keenta dhib iyo khataro badbaado oo soo gaara dadka isticmaala. Sidaa darteed, habka rakibidda dhuumaha biyaha, kuleyliyaha khadka daadinta waa in loo isticmaalaa xallinta dhibaatadan. Waqtigan xaadirka ah, habka ugu badan uguna waxtarka badan ee lagu xallin karo dhibaatada tuubooyinka biyaha ee barafoobaya xilliga jiilaalka waa in lagu duubo kuleyliyaha daadinta si loogu dhalaaliyo dibadda tuubooyinka. Isla mar ahaantaana, qalabka daadinta ee kaydinta qabow sidoo kale waa qalab gaar ah oo loogu talagalay daadinta kaydinta qabow, kaas oo ka kooban fiilooyin kuleyliya, kontaroolayaasha heerkulka, dareemayaasha heerkulka, iwm., kuwaas oo kululayn kara dhuumaha inta ay daadinayaan, ka hortagi kara dhuumaha inay barafoobaan, sidoo kalena door ka ciyaara dahaarka.
Tilmaamaha Badeecada
1. Ka hortag tuubooyinka inay barafoobaan
Jiilaalka, tuubooyinka biyaha lagu shubo ee qaboojiyaha ah si fudud ayaa loo qaboojin karaa, taasoo keenta biyo-bax xumo iyo xitaa tuubooyinka oo xirma. Qalabka biyaha lagu shubo ee tuubada biyaha lagu shubo ayaa kululayn kara tuubada inta uu daadinayo, taasoo ka hortagaysa in tuubooyinku ay barafoobaan oo hubinaysa in biyo-bax siman la sameeyo.
2. Ilaalinta kulaylka
Kululeeyaha khadka daadinta wuxuu kululeyn karaa dhuumaha, wuxuu ciyaari karaa door dahaar ah, wuxuu ka hortagi karaa in dhuumaha la qaboojiyo, sidaas darteedna wuxuu dhuumaha ka ilaalin karaa waxyeelada.
3. Keydi tamarta
Kululeeyaha khadka daadinta wuxuu kululeyn karaa tuubada, wuxuu yareyn karaa shaqada bamka daadinta, sidaas darteedna wuxuu badbaadin karaa tamarta.
4. Kordhi cimriga adeegga dhuumaha
Kululeeyaha tuubada daadinta ayaa tuubada ku hayn kara diirimaad iyo ka hortag baraf, sidaas darteedna wuxuu kordhin karaa cimriga adeegga tuubada.
Sawirka Warshadda
Habka Wax Soo Saarka
Adeegga
Horumari
waxay heshay faahfaahinta badeecadaha, sawirka, iyo sawirka
Oraahyo
maamulaha ayaa ka jawaab celinaya su'aasha 1-2 saacadood gudahood oo soo dir qiimaha
Muunado
Shaybaarro bilaash ah ayaa loo diri doonaa si loo hubiyo tayada alaabta ka hor soo saarista bluk
Soo saarista
mar kale xaqiiji qeexitaanka badeecadaha, ka dibna diyaari wax soo saarka
Dalbo
Dalbo marka aad xaqiijiso muunadaha
Tijaabinta
Kooxdayada QC waxaa la hubin doonaa tayada alaabta ka hor inta aan la keenin
Baakad
Baakadaha baakadaha sida loogu baahdo
Soo raraya
Ku rarista alaabada diyaarsan weelka macmiilka
Helitaan
Dalabkaaga ayaan helay
Maxaad U Doorataa
•25 sano oo dhoofin ah iyo 20 sano oo waayo-aragnimo wax soo saar ah
•Warshadu waxay daboolaysaa dhul dhan 8000m²
•Sannadkii 2021, dhammaan noocyada qalabka wax soo saarka ee horumarsan ayaa la beddelay, oo ay ku jiraan mashiinka buuxinta budada, mashiinka yaraynta tuubooyinka, qalabka foorarsiga tuubooyinka, iwm.
•celceliska wax soo saarka maalinlaha ah waa qiyaastii 15000pcs
• Macaamiil Iskaashi oo kala duwan
•Habayntu waxay ku xiran tahay baahidaada
Shahaadada
Badeecadaha La Xiriira
Sawirka Warshadda
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














