| Magaca Porduct-ka | Kuleyliyaha Dhalaalaya Tuubada Biyaha |
| Alaab | Cinjir silikoon ah |
| Cabbirka | 5 * 7mm |
| Dhererka kulaylka | 0.5M-20M |
| Dhererka siligga rasaasta | 1000mm, ama gaar ah |
| Midab | caddaan, cawl, casaan, buluug, iwm. |
| MOQ | 100 xabbo |
| Danab iska caabiya biyaha | 2,000V/daqiiqo (heerkulka biyaha caadiga ah) |
| Iska caabinta dahaaran ee biyaha | 750MOhm |
| Isticmaal | Kuleyliyaha tuubada daadi |
| Shahaadada | CE |
| Xirmo | hal kuleyliye oo leh hal bac |
| Thekuleyliyaha dhalaalinta tuubada daadigadhererka waxaan leenahay 0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, iwm. Korontada waxaa lagu samayn karaa 40W/M ama 50 W/M; Dhererka siligga rasaasta waa 1000mm, sidoo kale waa loo habeyn karaa sida loogu baahdo. | |
Kuleyliyeyaasha tuubooyinka daadinta dhalaaliWaxaa loogu talagalay in lagu dhejiyo tuubooyin si loogu daadiyo biyaha ka soo daata qalabka qaboojiyaha ee lagu rakibay qolalka qabow. Waxay shaqeeyaan oo keliya inta lagu jiro wareegyada dhalaalinta.
Faa'iidooyinka akululeeyaha khadka daadintaWaxaa ka mid ah hufnaan kuleyl oo weyn, isticmaalka tamarta oo hooseeya, fududaynta dhismaha iyo rakibidda, fududaynta naqshadeynta, la'aanta wasakhowga, cimriga adeegga oo la dheereeyey, iyo waxyaabo kaloo badan. Si loo daboolo shuruudaha hawlgalka caadiga ah ee kuleylinta, dahaarka, ama ka hortagga barafowga, waxay u shaqaysaa iyadoo qaybinaysa xaddi gaar ah oo kuleyl ah iyada oo loo marayo warbaahinta raadraaca kulaylka iyo dhammaystirka luminta dhuumaha raadraaca kulaylka iyada oo loo marayo is-weydaarsiga kulaylka tooska ah ama aan tooska ahayn.
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













