| Magaca Porduct-ka | Fiilada Kululeeyaha Tuubada Daadi |
| Alaab | Cinjir silikoon ah |
| Cabbirka | 5 * 7mm |
| Dhererka kulaylka | 0.5M-20M |
| Dhererka siligga rasaasta | 1000mm, ama gaar ah |
| Midab | caddaan, cawl, casaan, buluug, iwm. |
| MOQ | 100 xabbo |
| Danab iska caabiya biyaha | 2,000V/daqiiqo (heerkulka biyaha caadiga ah) |
| Iska caabinta dahaaran ee biyaha | 750MOhm |
| Isticmaal | Kuleyliyaha tuubada daadi |
| Shahaadada | CE |
| Xirmo | hal kuleyliye oo leh hal bac |
| Fiiro gaar ah u yeelo isticmaalka 1. Kuleyliyaha tuubada daadiwaxaa si toos ah loogu kululayn karaa biyaha ama hawada. Laakiin marka aad bilowdo inaad kululayso waa xoogaa caag ah, xoogaa yar marka hore, ka dibna way baaba'aysaa. 2,Fiilada kululeeyaha tuubada daadiHeerkulku waa heerkul joogto ah, uma baahna heerkulbeeg, si toos ah ayaa loo kululayn karaa, biyaha iyo hawadu saameyn kuma yeelan doonaan cimriga badeecada. Xadka sare ee heerkulkaKuleyliyaha khadka daadintawaa qiyaastii 80℃, taas oo aan waxyeello u geysan doonin dhuumaha. Haddii heerkulka 80℃ uu aad u sarreeyo, badhanka heerkulka ayaa la wada isticmaali karaa. | |
Fiilada kululeeyaha tuubada daadiwaa nidaam wax ku ool ah oo lagu dahaadho tuubooyinka iyo ka hortagga barafowga, kaas oo si ballaaran loo isticmaalay.Kuleyliyaha daadigawaa yar tahay, waqtiga xasilloonida kulaylka waa dheer yahay, waana ku habboon yahay isticmaalka muddada dheer, kulaylka loo baahan yahay (korontada) aad ayuu uga hooseeyaa kan kuleylinta korontada.
Kuleyliyaha khadka daadintaWaxay leedahay faa'iidooyinka hufnaanta kulaylka sare, keydinta tamarta, naqshad fudud, dhismaha iyo rakibidda habboon, wasakh la'aan, cimri dheer oo adeeg ah iwm. Mabda'a shaqadeedu waa in la qaybiyo xaddi gaar ah oo kuleyl ah iyada oo loo marayo warbaahinta raadinta kulaylka, iyo in lagu kabo luminta dhuumaha raadinta kulaylka iyada oo loo marayo is-weydaarsiga kulaylka tooska ah ama dadban si loo daboolo shuruudaha shaqada ee caadiga ah ee kuleylinta, dahaarka ama ka hortagga barafowga.
Daabyada dabaysha ee marawaxadda ayaa barafoobaya ka dib marka qaboojiyaha uu shaqeeyo muddo, waana in la dhalaaliyaa si biyaha dhalaalay looga sii daayo bakhaarka iyada oo loo marayo tuubada daadinta. Biyuhu waxay si joogto ah u qaboojiyaan gudaha tuubada daadinta inta lagu jiro habka daadinta maadaama qayb ka mid ah ay ku taal kaydinta qabow. Ku rakibida fiilada kululaynta tuubada daadinta iyo kululaynta si loo fududeeyo sii deynta biyaha siman inta barafku ka baxayo waa laba siyaabood oo looga hortagi karo arrintan.
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













