Xariiqyada Badeecada
| Magaca Porduct-ka | Suunka Kululaynta Tuubada Biyaha |
| Alaab | Cinjir silikoon ah |
| Cabbirka | 5 * 7mm |
| Dhererka kulaylka | 0.5M-20M |
| Dhererka siligga rasaasta | 1000mm, ama gaar ah |
| Midab | caddaan, cawl, casaan, buluug, iwm. |
| MOQ | 100 xabbo |
| Danab iska caabiya biyaha | 2,000V/daqiiqo (heerkulka biyaha caadiga ah) |
| Iska caabinta dahaaran ee biyaha | 750MOhm |
| Isticmaal | Kuleyliyaha tuubada daadi |
| Shahaadada | CE |
| Xirmo | hal kuleyliye oo leh hal bac |
| Awooddasuunka kululaynta dhuumaha daadigawaa 40W/M, waxaa sidoo kale naloo samayn karaa awoodo kale, sida 20W/M, 50W/M, iwm. Iyo dhererkakululeeyaha tuubada daadiwaxay leeyihiin 0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, iwm. Kuwa ugu dheer waxaa laga dhigi karaa 20M. Xirmadakululeeyaha khadka daadintaWaa hal kuleyliye oo leh hal bac oo tallaal ah, tirada bacaha ee la habeeyey ee liiska ku jira waxay ka badan tahay 500 xabbo dherer kasta. | |
Habaynta Badeecada
Suumanka kululaynta tuubada biyaha qaada waxqabadka biyaha celinaya waa mid wanaagsan, waxaa loo isticmaali karaa goobaha gaaska qoyan, aan qarxin ee qalabka warshadaha ama dhuumaha shaybaarka, kuleylinta taangiga iyo taangiga, kuleylinta iyo dahaarka, si toos ah ayaa loogu dhejin karaa dusha sare ee qaybta kulul, rakibid fudud, ammaan ah oo la isku halleyn karo. Ku habboon meelaha qabow, shaqada ugu weyn ee dhuumaha iyo suunka kuleylka korontada ee silikoon ee gaarka ah ee qorraxda waa dahaarka tuubooyinka biyaha kulul, dhalaalinta, barafka iyo barafka. Waxay leedahay astaamaha iska caabbinta heerkulka sare, iska caabbinta qabowga sare iyo iska caabbinta gabowga.
Tilmaamaha Badeecada
Suunka kuleylinta dhuumaha waa suunka kuleylinta ee jilicsan oo dhererkiisu go'an yahay oo leh cufnaan awoodeed oo heer sare ah, marka lagu daro in loo isticmaalo raadinta kulaylka suunka korontada ee joogtada ah iyo dahaarka, waxaa sidoo kale loo isticmaali karaa meelaha u baahan kuleylinta xaaladaha qaarkood.
Taxaddarrada suunka kululaynta ee isticmaalka dhuumaha daadinta
(1) Marka la rakibayo, dhinaca caagga ah ee silikoon ee suunka kuleyliyaha korontada ee dhuumaha waa inuu u dhow yahay dusha sare ee dhuumaha dhexdhexaadka ah iyo haanta, oo lagu dhejiyo cajalad aluminium ah.
(2) Si loo yareeyo luminta kulaylka, lakabka dahaarka waa in lagu tijaabiyaa meel ka baxsan suunka kuleyliyaha korontada ee dhuumaha.
(3) Suun kululaynta dhuumaha daadinta waa mamnuuc in la isku dul saaro oo la rogrogo si looga hortago waxyeelada kulaylka badan.
Sawirka Warshadda
Habka Wax Soo Saarka
Adeegga
Horumari
waxay heshay faahfaahinta badeecadaha, sawirka, iyo sawirka
Oraahyo
maamulaha ayaa ka jawaab celinaya su'aasha 1-2 saacadood gudahood oo soo dir qiimaha
Muunado
Shaybaarro bilaash ah ayaa loo diri doonaa si loo hubiyo tayada alaabta ka hor soo saarista bluk
Soo saarista
mar kale xaqiiji qeexitaanka badeecadaha, ka dibna diyaari wax soo saarka
Dalbo
Dalbo marka aad xaqiijiso muunadaha
Tijaabinta
Kooxdayada QC waxaa la hubin doonaa tayada alaabta ka hor inta aan la keenin
Baakad
Baakadaha baakadaha sida loogu baahdo
Soo raraya
Ku rarista alaabada diyaarsan weelka macmiilka
Helitaan
Dalabkaaga ayaan helay
Maxaad U Doorataa
•25 sano oo dhoofin ah iyo 20 sano oo waayo-aragnimo wax soo saar ah
•Warshadu waxay daboolaysaa dhul dhan 8000m²
•Sannadkii 2021, dhammaan noocyada qalabka wax soo saarka ee horumarsan ayaa la beddelay, oo ay ku jiraan mashiinka buuxinta budada, mashiinka yaraynta tuubooyinka, qalabka foorarsiga tuubooyinka, iwm.
•celceliska wax soo saarka maalinlaha ah waa qiyaastii 15000pcs
• Macaamiil Iskaashi oo kala duwan
•Habayntu waxay ku xiran tahay baahidaada
Shahaadada
Badeecadaha La Xiriira
Sawirka Warshadda
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














