| Magaca Porduct-ka | Tuurista Korontada 400*500mm Saxanka Kulul ee Aluminiumka |
| Alaab | walxaha aluminiumka ah |
| Danab | 110V-230V |
| Awood | habaysan |
| Cabbirka | 400 * 500mm |
| Dahaarka Teflon | waa lagu dari karaa |
| Daadinta | ≤0.5MA |
| Iska caabinta dahaarka | =100MΩ |
| Kala leexashada Awoodda | +5%-10% |
| Adkeysiga heerkulka | 450℃ |
| cabbirka sida bool | |
Kuleyliyeyaasha aluminiumka ee lagu shubay waa qayb muhiim u ah dhammaan mashiinnada balaastikada ah. Kuleyliyeyaasha aluminiumka ee lagu shubay waxay ka samaysan yihiin aluminium ama naxaas. Dulqaad adag oo ku saabsan mashiinka shaqada gudaha iyo dhismaha walxaha kululaynta ee tayada sare leh waxay dammaanad qaadayaan waxqabad sare.
Kuleyliyaha korontada ee aluminiumka ah ee la shubay oo leh curiyaha kuleyliyaha korontada ee tuubada ah oo ah cutubka kuleylinta, waxaa lagu sameeyaa habka foorarsiga. Kuleyliyaha aluminiumka ee la shubay waxaa inta badan loo isticmaalaa mashiinnada wax lagu shubo iyo kuwa la shubo. Waxay leedahay codsi ballaaran oo ku saabsan warshadaha mashiinnada kala duwan. Heerkulka hawlgalka wuxuu gaari karaa ilaa 300C (aluminium). Si kulaylka loogu soo ururiyo hal jiho wejiga duritaanka, dhinacyada kale ee badeecadda waxaa daboolaya walxaha haynta kulaylka iyo dahaarka kulaylka. Markaa waxay leedahay faa'iidooyin sida tignoolajiyada horumarsan, haynta kulaylka sare, cimri dheer, ka hortagga wasakhowga, iwm.
-- Qalabka dahaarka
-- Beddelayaasha kulaylka dareeraha ah
-- Ulaha shaabadda ee baakadaha
-- Foosto balaastig ah oo wax lagu shubo
-- Qalabka balaastikada ah ee la saaro
-- Kuleyliyeyaasha saxanka
-- Qalabka farsamaynta wafer-ka silikoon
-- Qalabka shaashadaha xariirta
-- Qalabka sameynta faakuumka
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314

















