| Magaca Porduct-ka | Qaybta Kuleylka Foornada La Shiilay ee Korontada leh |
| Iska caabinta Xaaladda Qoyaanka | ≥200MΩ |
| Ka dib markii la tijaabiyay heerkul qoyan oo dahaarka ah | ≥30MΩ |
| Daadinta Xaaladda Qoyaanka | ≤0.1mA |
| Rarka Dusha Sare | ≤3.5W/cm2 |
| Dhexroorka tuubada | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, iwm. |
| Qaab | toosan, qaabka U, qaabka W, iwm. |
| Danab iska caabiya | 2,000V/daqiiqo |
| Iska caabinta dahaaran ee biyaha | 750MOhm |
| Isticmaal | Qaybta Kululaynta Foornada |
| Dhererka tuubada | 300-7500mm |
| Qaab | habaysan |
| Ansixinta | CE/ CQC |
| Nooca Terminalka | La habeeyey |
| Thewalxaha kululaynta foornadawaxaa loo isticmaalaa microwave-ka, shooladda, iyo dubista korontada ku shaqeysa. Qaabka kululeeyaha foornada waxaa loo habeyn karaa sawirro ama muunado macmiilka. Dhexroorka tuubada waxaa laga dooran karaa 6.5mm, 8.0mm ama 10.7mm. KULEYLAHA JINGWEI waa warshadda tuubada kululaynta xirfadeed, danab iyo awoodwalxaha kululaynta foornadawaxaa loo habeyn karaa sida loogu baahdo. Tuubada kuleyliyaha foornadana waa la xiri karaa, midabka tuubadu wuxuu noqon doonaa cagaar madow ka dib marka la nadiifiyo. Waxaan haynaa noocyo badan oo moodooyinka terminalka ah, haddii aad u baahan tahay inaad ku darto terminalka, waxaad u baahan tahay inaad marka hore noo soo dirto lambarka moodalka. | |
Thetuubo kululaynta foornadaWaxay ka tirsan tahay mid ka mid ah tuubooyinka kululaynta qalalan, tuubada kululaynta korontada ee qalalan waxay tilmaamaysaa tuubada kululaynta korontada ee la soo bandhigay oo qalalan oo hawada lagu gubay.walxaha kululaynta foornadawaa silig kuleyliye ah, dhexdana waxaa lagu dahaadhay budada MgO ee wax laga beddelay waxaana lagu kululeeyaa convection qasab ah. Jirka dusha sare ee tuubada kululeeyaha foornada waa bir cagaar madow ah oo aan miridh lahayn ka dib daaweynta cagaaran, sidaa darteed badanaa waxaan aragnaa in tuubada kuleyliyaha ee foornada ay tahay cagaar madow, oo aan wasakh ahayn ama cawl ahayn.
Tuubada kuleylka foornadaTuubada kuleylka korontada ee nooca U, W ama qaabka toosan ee loo isticmaalo, oo laga sameeyay silig kuleyliyaha birta ah ee nickel chromium, tuubo bir ah oo aan miridh lahayn iyo budada magnesium heerkulka sare ee wax laga beddelay, oo leh hufnaan kuleyl sare, cimri dheer oo adeeg ah, rakibid fudud, xoog farsamo oo wanaagsan iyo faa'iidooyin kale. Qaabkeeda, danabkeeda iyo awooddeeda waxaa loo habeyn karaa iyadoo loo eegayo baahiyaha macaamiisha.
1. Cadaadis, daxal iyo iska caabin heerkulka sare
2. Habka alxanka birta aan miridhku lahayn, agab aad u fiican, cimri dheer oo adeeg ah.
3. Qaab-dhismeed isku dhafan oo cufnaan sare leh, oo dhexdhexaad ah, iyo xasillooni wanaagsan.
4. Waxaa loo habeyn karaa iyadoo loo eegayo shuruudaha macaamiisha iyo sawirrada.
5. Guud ahaan, qaybta kulaylinta foornada dubista waxaa la qaataa daaweynta qoyaanka foornada, midabkeedu waa beige, waxaa lagu dabooli karaa heerkul sare, midabka dusha sare ee tuubada kulaylinta korontada waa madow ama cagaar madow.
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














