| Magaca Porduct-ka | Saxanka Kululeeyaha Dhoobada ee Korontada leh |
| Alaab | Dhoobada |
| Danab | 12V-480V, waa la habeyn karaa |
| Wattage-ka | 125-1500W ama la habeeyey |
| Qaab | Fidsan/Qaloocan/Gabdho |
| Walax silig ah oo iska caabiya | Ni-Cr ama FeCr |
| Kala duwanaansho hirarka oo waxtar leh | 2 ilaa 10 um |
| Celceliska cimriga hawlgalka | Ilaa 20,000 saacadood iyadoo ku xiran xaaladaha |
| Heerkulka gudaha | Nooca K ama J |
| Isticmaal | Kuleyliyaha Dhoobada Infrared |
| Meelaha qabow | Waxay kuxirantahay dhererka iyo dhexroorka 5-25mm |
| Masaafada shucaaca ee lagu taliyay | 100mm ilaa 200mm |
| Xirmo | hal kuleyliye oo leh hal sanduuq |
| Midab | madow, caddaan, jaalle |
| Cabbirka caadiga ah ee Kuleyliyaha Ceramic-ga Infrared-ka 1. 60*60mm2. 120mmx60mm3. 122mmx60mm 4. 120mm*120mm5. 122mm*122mm6. 240mm*60mm 7. 245mm*60mm Iyada oo leh nooca K ama J ee Thermocouple | |
Kuleyliyeyaasha infrared-ka ee dhoobada ah waxay ka kooban yihiin gudbiyeyaal kuleyl oo iska caabiya oo si buuxda ugu dhex jira agab dhoobo ah oo ku habboon. Maadaama ay si buuxda ugu dhex jirto dhoobada, tamarta ay soo saarto gudbiyaha kuleylaha waxaa loo gudbin karaa walxaha ku wareegsan, taas oo labaduba ka hortagta gudbiyaha kulaylka inuu kululaado oo ay dheereyso cimrigiisa adeegga. Agabka loo isticmaalo in lagu dhejiyo gudbiyaha kulaylka waa in la dahaadhaa oo uu leeyahay nuugid wanaagsan iyo firfircooni shucaac ah oo ku jira heerka la dejiyay ee shucaaca infrared-ka. Si loo daboolo shuruudahan, kuleyliyeyaasha infrared-ka ee dhoobada ah waxaa lagu samayn karaa qaabab joomatari oo kala duwan.
Qaybta ugu weyn ee suufka kuleyliyaha infrared-ka ee dhoobada ah waa dhoobada, kaas oo qayb ka mid ah dusha sare u isticmaala sidii dusha sare ee shucaaca leh isla markaana isku daraya gariiradda kululaynta. Kuleyliyeyaasha infrared-ka dhoobada ah, kuleyliyaha waxaa sidoo kale lagu hagaajin karaa meel ku dhow koontaroolaha kulaylka.
1. Saxanka kululeeyaha dhoobada ee infrared-ka ah ma aha qaab-dhismeed biyo celin kara, markaa ha taaban saliid, biyo iyo walxo balaastig ah inta lagu jiro kaydinta iyo rakibidda si looga hortago daadashada.
2. Kahor rakibidda, hubi in booska rakibiddu uu waafaqsan yahay qeexitaannada Kuleyliyaha Ceramic-ga Infrared-ka ee korontada ku shaqeeya iyo in danabka isticmaalku uu yahay mid isku mid ah.
3. Marka la rakibayo, Kuleyliyaha Ceramic-ga Infrared-ka waa inuu si dhow ugu rakiban yahay jirka kulul, dusha sare ee jirka kululna waa inuu ahaadaa mid siman oo dhammaystiran, iyada oo aan lahayn wax isbeddel ah oo aan sinnayn.
4. Marka la isticmaalayo Suufka Kululeeyaha Ceramic-ga Infrared-ka, iska ilaali garaac adag ama isku dhac walxaha adag si ay u sababaan jabitaan taayirada dhoobada ah, fiilada iska caabinta daawaha ee soo ifbaxaysa waxay saameysaa cimriga hawlgalka.
5. Haddii saxanka kululeeyaha dhoobada ah ee Infrared-ka lagu ogaado inuu soo saaro midab madow oo guban ka dib isticmaalka, waxay muujinaysaa in kulaylka iyo kulaylka ee jidhka kulul uu yahay mid aan dheelitirnayn, waana in la hagaajiyaa waqtiga si looga hortago gubashada.
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314












