Xariiqyada Badeecada
| Magaca Porduct-ka | Qaybta Kuleyliyaha Tubular ee Foornada Korontada |
| Iska caabinta Xaaladda Qoyaanka | ≥200MΩ |
| Ka dib markii la tijaabiyay heerkul qoyan oo dahaarka ah | ≥30MΩ |
| Daadinta Xaaladda Qoyaanka | ≤0.1mA |
| Rarka Dusha Sare | ≤3.5W/cm2 |
| Dhexroorka tuubada | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, iwm. |
| Qaab | toosan, qaabka U, qaabka W, iwm. |
| Danab iska caabiya | 2,000V/daqiiqo |
| Iska caabinta dahaaran ee biyaha | 750MOhm |
| Isticmaal | Qaybta Kululaynta Foornada |
| Dhererka tuubada | 300-7500mm |
| Qaab | habaysan |
| Ansixinta | CE/ CQC |
| Nooca Terminalka | La habeeyey |
| Thewalxaha kululaynta foornadawaxaa loo isticmaalaa microwave-ka, shooladda, iyo dubista korontada ku shaqeysa. Qaabka kululeeyaha foornada waxaa loo habeyn karaa sawirro ama muunado macmiilka. Dhexroorka tuubada waxaa laga dooran karaa 6.5mm, 8.0mm ama 10.7mm. KULEYLAHA JINGWEI waa warshadda tuubada kululaynta xirfadeed, danab iyo awoodwalxaha kululaynta foornadawaxaa loo habeyn karaa sida loogu baahdo. Tuubada kuleyliyaha foornadana waa la xiri karaa, midabka tuubadu wuxuu noqon doonaa cagaar madow ka dib marka la nadiifiyo. Waxaan haynaa noocyo badan oo moodooyinka terminalka ah, haddii aad u baahan tahay inaad ku darto terminalka, waxaad u baahan tahay inaad marka hore noo soo dirto lambarka moodalka. | |
Habaynta Badeecada
Qalabka kuleylinta foornada korontada ku shaqeeya waa qayb muhiim ah oo ka mid ah foornada derbiga korontada ku shaqeysa taasoo dhalisa kulaylka loo baahan yahay karinta iyo dubista. Waxay mas'uul ka tahay kor u qaadista heerkulka gudaha godka foornada ilaa heerka la rabo ee hawlaha kala duwan ee karinta. Foornooyinka derbigu waxay caadi ahaan leeyihiin walxo kuleylin oo badan oo si istaraatiiji ah loo dhigay si loo hubiyo qaybinta kulaylka siman iyo inay bixiyaan kala duwanaansho hababka karinta ee kala duwan.
Tilmaamaha Badeecada
1. Qaybinta Kulaylka Xataa
Walax kuleylin oo si fiican loo qaabeeyey ayaa hubisa in kuleylku si siman ugu qaybsamo godka foornada oo dhan. Tani waxay ka caawisaa ka hortagga meelaha kulul waxayna hubisaa in si joogto ah loo kariyo loona dubo natiijooyinka.
2. Xakamaynta Heerkulka
Foornooyinka derbiga casriga ah badanaa waxay la yimaadaan astaamo heer sare ah oo xakameyn heerkul ah oo kuu oggolaanaya inaad dejiso heerkul sax ah oo loogu talagalay hawlaha karinta ee kala duwan. Waxtarka qalabka kuleylinta wuxuu gacan ka geystaa dayactirka heerkulka saxda ah.
3. Kuleyli Degdeg ah
Walax kuleylin oo awood badan oo hufan ayaa keeni karta waqtiyo kululayn degdeg ah. Tani waxay si gaar ah ugu habboon tahay marka aad degdegayso ama aad rabto inaad yarayso wakhtiga karinta guud ahaan.
4. Kala duwanaansho
Foornooyinka derbiga waxay yeelan karaan walxo kuleylin oo badan, oo ay ku jiraan walxaha sare iyo kuwa hoose, iyo sidoo kale marawaxadaha convection. Kala duwanaanshuhu wuxuu kuu oggolaanayaa inaad doorato habka karinta ee ku habboon cuntooyinka kala duwan, sida dubista dhaqanka, dubista convection, dubista, iyo waxyaabo kaloo badan.
Habka Wax Soo Saarka
Adeegga
Horumari
waxay heshay faahfaahinta badeecadaha, sawirka, iyo sawirka
Oraahyo
maamulaha ayaa ka jawaab celinaya su'aasha 1-2 saacadood gudahood oo soo dir qiimaha
Muunado
Shaybaarro bilaash ah ayaa loo diri doonaa si loo hubiyo tayada alaabta ka hor soo saarista bluk
Soo saarista
mar kale xaqiiji qeexitaanka badeecadaha, ka dibna diyaari wax soo saarka
Dalbo
Dalbo marka aad xaqiijiso muunadaha
Tijaabinta
Kooxdayada QC waxaa la hubin doonaa tayada alaabta ka hor inta aan la keenin
Baakad
Baakadaha baakadaha sida loogu baahdo
Soo raraya
Ku rarista alaabada diyaarsan weelka macmiilka
Helitaan
Dalabkaaga ayaan helay
Maxaad U Doorataa
•25 sano oo dhoofin ah iyo 20 sano oo waayo-aragnimo wax soo saar ah
•Warshadu waxay daboolaysaa dhul dhan 8000m²
•Sannadkii 2021, dhammaan noocyada qalabka wax soo saarka ee horumarsan ayaa la beddelay, oo ay ku jiraan mashiinka buuxinta budada, mashiinka yaraynta tuubooyinka, qalabka foorarsiga tuubooyinka, iwm.
•celceliska wax soo saarka maalinlaha ah waa qiyaastii 15000pcs
• Macaamiil Iskaashi oo kala duwan
•Habayntu waxay ku xiran tahay baahidaada
Shahaadada
Badeecadaha La Xiriira
Sawirka Warshadda
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














