| Magaca Porduct-ka | Cunsurka Kululaynta Shiileyaasha Saliidda Qotoda Dheer ee Korontada leh |
| Iska caabinta Xaaladda Qoyaanka | ≥200MΩ |
| Ka dib markii la tijaabiyay heerkul qoyan oo dahaarka ah | ≥30MΩ |
| Daadinta Xaaladda Qoyaanka | ≤0.1mA |
| Rarka Dusha Sare | ≤3.5W/cm2 |
| Dhexroorka tuubada | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, iwm. |
| Qaab | La habeeyey |
| Danab iska caabiya | 2,000V/daqiiqo |
| Iska caabin dahaaran | 750MOhm |
| Isticmaal | Cunsurka Kululaynta Shiilan |
| Dhererka tuubada | 300-7500mm |
| Terminal | La habeeyey |
| Ansixinta | CE/ CQC |
| Nooca Terminalka | La habeeyey |
| Kululeeyaha JINGWEI waa soo saaraha tuubada kululaynta shiilan ee xirfadda leh, waxaan haysannaa in ka badan 25 sano oo ku saabsan tuubada kuleylinta korantada ee loo habeeyay.Awooddawalxaha kululaynta shiilidda saliidda qoto dheersidoo kale waxaa loo habeyn karaa sida loogu baahdo. Madaxa tuubada waxaan badanaa isticmaali doonnaa walxaha flange-ka, flange-ka waxaan haysannaa bir aan miridh lahayn ama naxaas. | |
Thetuubo kululeyn oo shiilan qoto dheerwaa shay kuleylin ah oo si gaar ah loogu talagalay in loogu isticmaalo shiilada qoto dheer, oo loogu talagalay inuu bixiyo kuleyl degdeg ah oo siman, si loo hubiyo in cuntada lagu sameeyo ficil kulayl oo joogto ah inta lagu jiro karinta, sidaas darteedna la ilaaliyo dhadhanka iyo nafaqada. Waa kuwan astaamahawalxaha kululaynta shiilidda qoto dheer ee saliidda:
1. Kuleyl hufan:?tuubo kululeyn ahwaxay qaadataa tiknoolajiyad wax ku ool ah oo lagu beddelo kuleyliyaha korontada, si dhakhso leh ayaa loo kululayn karaa waqti gaaban gudaheed, si loo helo wax soo saar kuleyl oo deggan.
2. Kuleylinta midaysan: waxaa loogu talagalay nidaam qaybinta kulaylka oo la hagaajiyay, si loo hubiyo in cuntada si siman loo kululeeyo inta lagu jiro habka shiilan, si looga fogaado kulaylka deegaanka ama meelaha qabow.
3. Waarta: laga sameeyay bir aan miridh lahayn oo tayo sare leh, waxay leedahay iska caabin wanaagsan oo daxalka ah iyo iska caabin heerkul sare, si loo hubiyo xasilloonida iyo badbaadada muddada dheer.
4. Rakibaadda iyo dayactirka fudud:?Qalabka kululeeyaha saliidda tuubadaNaqshadeyntu waa mid fudud, waa fududahay in la rakibo oo la beddelo, waxay leedahay dayactir wanaagsan, waxay yareysaa kharashyada dayactirka iyo waqtiga.
1. Si ballaaran ayaa loogu isticmaalaa dhammaan noocyada qalabka shiilan ee qoto dheer oo ay ku jiraan jikooyinka ganacsiga iyo jikooyinka guriga.
2. Ku habboon in lagu kululeeyo dhammaan noocyada saliidda la cuni karo, sida saliidda rapeseed, saliidda lawska, iwm.
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













