Xariiqyada Badeecada
| Magaca Porduct-ka | Cutub kuleyliyaha Tubular ee Korontada leh ee loogu talagalay Bariiska Uumi-baxa |
| Iska caabinta Xaaladda Qoyaanka | ≥200MΩ |
| Ka dib markii la tijaabiyay heerkul qoyan oo dahaarka ah | ≥30MΩ |
| Daadinta Xaaladda Qoyaanka | ≤0.1mA |
| Rarka Dusha Sare | ≤3.5W/cm2 |
| Dhexroorka tuubada | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, iwm. |
| Qaab | toosan, qaabka U, qaabka W, iwm. |
| Danab iska caabiya | 2,000V/daqiiqo |
| Iska caabinta dahaaran ee biyaha | 750MOhm |
| Isticmaal | Qaybta Kululaynta Qulqulka |
| Dhererka tuubada | 300-7500mm |
| Qaab | habaysan |
| Ansixinta | CE/ CQC |
| Nooca Terminalka | La habeeyey |
| TheTuubada kululaynta qaabka U ee uumiga bariiskaagab waxaan leenahay bir aan daxal lahayn 201 iyo bir aan daxal lahayn 304.Qaybta Kululaynta Kuleyliyaha Tubulaha Korontada ahWaxaa loo isticmaalaa qalabka jikada ganacsiga, sida uumiga bariiska, uumiga kulaylka, bandhigga kulul, iwm. Cabbirka tuubada kululaynta qaabka U waxaa loo habeyn karaa sida uu macmiilku u baahan yahay. Dhexroorka tuubada waxaa loo dooran karaa 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, iwm. | |
Habaynta Badeecada
Thetuubo kululayn oo bariis ah oo uumi ahwaa nooc ka mid ah walxaha kuleyliyaha korontada si gaar ah loogu isticmaalo armaajooyinka uumiga bariiska, kaas oo leh astaamo hufnaan sare, waara, badbaado iyo wixii la mid ah.
Thetuubo kuleyliye koronto oo uumi-baxa bariiska ahinta badan waxay ka kooban tahay tuubo bir ah oo aan miridh lahayn (304 ama 201), silig heerkul sare leh oo iska caabin heer sare ah iyo budada oksaydhka magnesium ee crystalline. Tuubooyinkan kuleylinta korontada ku shaqeeya waxaa badanaa laga sameeyaa tuubooyin bir ah oo aan miridh lahayn oo tayo sare leh oo la soo dhoofiyo, budada oksaydhka magnesium ee heerkulka sare leh iyo fiilooyin kuleyliye koronto oo tayo sare leh, si loo hubiyo waxqabadkooda guud ee aadka u wanaagsan iyo cimri dheer. Tuubada birta ah ee aan miridh lahayn, fiilooyinka iska caabinta heerkulka sare leh si isku mid ah ayaa loogu qaybiyaa qaab wareegsan. Madhanka waxaa ka buuxa budada oksaydhka magnesium ee crystalline oo leh dabeecad kuleyl wanaagsan iyo dahaadh. Qaab-dhismeedku ma aha oo kaliya inuu hagaajiyo waxtarka kulaylka, laakiin sidoo kale wuxuu hubiyaa isku-dhafka kulaylka. Marka uu hadda dhex maro silig iska caabin ah, kulaylka uu dhaliyo wuxuu ku faafaa dusha sare ee tuubada birta iyada oo loo marayo budada oksaydhka magnesium, ugu dambeyntii waxaa loo wareejiyaa qaybta kulul ama hawada, si loogu kululeeyo.
Nooca Badeecada
Tuubada kululaynta ee uumiga bariiska waa qayb muhiim ah oo ka mid ah uumiga bariiska, noocyadeeduna waxay inta badan yihiin sidan soo socota:
1. Tuubada kululaynta ee qaabka U-qaabaysan: Tuubada kululaynta ee qaabka U-qaabaysan waxay ku habboon tahay mashiinka uumiga bariiska ee weyn, saameynteeda kuleylintu waa mid deggan, xawaaraha kuleylintu waa mid dhakhso badan.
2. Tuubada kululaynta toosan: Tuubada kululaynta toosan waxay ku habboon tahay mashiinka yar ee uumiga bariiska, awooddeedu waa yar tahay, aagga kuleylintu waa yar tahay, oo ku habboon isticmaalka yar.
3. Tuubada kulaylka korontada ee caadiga ah: Tuubada kulaylka korontada ee caadiga ah waxay ku habboon tahay mashiinka uumiga bariiska ee dhexdhexaadka ah, awooddeedu waa weyn tahay, xawaaraha kuleylintu waa dhakhso badan yahay, cimriga adeegguna waa dheer yahay.
Habka Wax Soo Saarka
Adeegga
Horumari
waxay heshay faahfaahinta badeecadaha, sawirka, iyo sawirka
Oraahyo
maamulaha ayaa ka jawaab celinaya su'aasha 1-2 saacadood gudahood oo soo dir qiimaha
Muunado
Shaybaarro bilaash ah ayaa loo diri doonaa si loo hubiyo tayada alaabta ka hor soo saarista bluk
Soo saarista
mar kale xaqiiji qeexitaanka badeecadaha, ka dibna diyaari wax soo saarka
Dalbo
Dalbo marka aad xaqiijiso muunadaha
Tijaabinta
Kooxdayada QC waxaa la hubin doonaa tayada alaabta ka hor inta aan la keenin
Baakad
Baakadaha baakadaha sida loogu baahdo
Soo raraya
Ku rarista alaabada diyaarsan weelka macmiilka
Helitaan
Dalabkaaga ayaan helay
Maxaad U Doorataa
•25 sano oo dhoofin ah iyo 20 sano oo waayo-aragnimo wax soo saar ah
•Warshadu waxay daboolaysaa dhul dhan 8000m²
•Sannadkii 2021, dhammaan noocyada qalabka wax soo saarka ee horumarsan ayaa la beddelay, oo ay ku jiraan mashiinka buuxinta budada, mashiinka yaraynta tuubooyinka, qalabka foorarsiga tuubooyinka, iwm.
•celceliska wax soo saarka maalinlaha ah waa qiyaastii 15000pcs
• Macaamiil Iskaashi oo kala duwan
•Habayntu waxay ku xiran tahay baahidaada
Shahaadada
Badeecadaha La Xiriira
Sawirka Warshadda
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














