| Magaca Porduct-ka | Kuleyliyaha Biyaha Tubular ee Korontada leh |
| Iska caabinta Xaaladda Qoyaanka | ≥200MΩ |
| Ka dib markii la tijaabiyay heerkul qoyan oo dahaarka ah | ≥30MΩ |
| Daadinta Xaaladda Qoyaanka | ≤0.1mA |
| Rarka Dusha Sare | ≤3.5W/cm2 |
| Dhexroorka tuubada | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, iwm. |
| Qaab | toosan, qaabka U, qaabka W, iwm. |
| Danab iska caabiya | 2,000V/daqiiqo |
| Iska caabinta dahaaran ee biyaha | 750MOhm |
| Isticmaal | Qaybta Kululaynta Qulqulka |
| Dhererka tuubada | 300-7500mm |
| Qaab | habaysan |
| Ansixinta | CE/ CQC |
| Nooca Terminalka | La habeeyey |
| TheKuleyliyaha Biyaha Tubular-ka ahagab waxaan leenahay bir aan daxal lahayn 201 iyo bir aan daxal lahayn 304, cabbirka flange-ka wuxuu leeyahay DN40 iyo DN50, dhererka korontada iyo tuubada waa la habeyn karaa sida loogu baahdo. | |
Thetuubo kuleylin gelintawaxaa ka buuxa fiilooyin kuleyliye koronto oo ku jira tuubada birta aan miridhku lahayn, qaybta bannaankana waxaa ka buuxa budada magnesium oxide oo leh hab-socod kuleyl oo wanaagsan iyo dahaar, ka dibna tuubada waxaa laga sameeyaa qaabab kala duwan oo uu u baahan yahay isticmaaluhu. Waxay leedahay qaab-dhismeed fudud, hufnaan kuleyl oo sareysa, xoog farsamo oo wanaagsan, iyo la qabsi wanaagsan oo loogu talagalay deegaannada adag.tuubo kuleyliye korontowaxaa loo isticmaali karaa kuleylinta dareere kala duwan, oo ku habboon kululaynta hawada, saliidda, biyaha iyo wixii la mid ah. Waxay leedahay astaamo ay ka mid yihiin hufnaan kuleyl oo sare, cimri dheer oo adeeg ah, xoog farsamo oo sare, rakibid fudud, badbaado iyo isku hallayn.
Thewalxaha kuleylinta tuubadawaxaa loo qaybin karaa: tuubo kuleyl oo toosan oo hal-dhammaad leh, tuubo kuleyl oo laba-dhammaad leh oo toosan, tuubo kuleyl oo qaab U ah, tuubo kuleyl oo qaab W ah, tuubo kuleyl oo qaab gaar ah leh, tuubo kuleyl oo wareegsan iyo wixii la mid ah. Waa la habeyn karaa!
Tuubada kuleylka ee korontada ku dhex milmawaa qayb koronto oo gaar ah oo tamarta korontada u beddesha tamar kuleyl. Sababtoo ah qiimaheeda jaban, fududahay in la isticmaalo, si fudud loo rakibo oo aan lahayn wax wasakh ah, si weyn ayaa loogu isticmaalaa munaasabadaha kala duwan ee kululaynta.
1. Tuubada kulaylka korontada ku shaqaysa waa yar tahay waxayna leedahay awood badan: kuleyliyuhu wuxuu inta badan isticmaalaa walxaha kuleyliyaha korontada ku shaqeeya ee tuubbada leh.
2. Jawaab celin kulul oo degdeg ah, saxnaan xakamaynta heerkulka sare, hufnaan kuleyl oo dhammaystiran oo sare.
3. Heerkulka kuleylka sare: heerkulka shaqada ugu badan ee naqshadda kuleyliyaha wuxuu gaari karaa 850℃, heerkulka meesha laga baxo ee dhexdhexaadka ah waa dhexdhexaad, saxnaanta xakamaynta heerkulkuna waa sareysaa.
4. Xaddidaad ballaaran oo isticmaalka ah, u hoggaansanaan xooggan: kuleyliyaha waxaa loo isticmaali karaa meelaha aan qaraxyada u adkeysan karin ama caanka ah, heerka aan qaraxa u adkeysan karin ilaa dIB iyo C, cadaadis ilaa 20MPa,
5. Cimri dheer iyo isku hallayn sare: kuleyliyaha waxaa laga sameeyay xog kuleyl koronto oo aan caadi ahayn, culayska korontada ee muuqaalka naqshaduhu waa hooseeyaa, iyo isticmaalka dayactir badan, si badbaadada iyo cimriga kuleyliyaha korontada si weyn loogu daro.
6. Waxay noqon kartaa mid si buuxda u firfircoon: iyadoo la raacayo shuruudaha naqshadaynta wareegga kuleyliyaha, waxay fududeyn kartaa dhammaystirka heerkulka bixitaanka, mitirka, cadaadiska iyo xuduudaha kale ee xakamaynta firfircoon, waxaana lala xiriirin karaa kombiyuutarka. Natiijada badbaadinta tamarta waa mid iska cad, ku dhawaad 100% kulaylka ka dhasha tamarta korontada ayaa loo wareejiyaa qalabka kuleyliyaha.
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













