Habaynta Badeecada
Dhexroorka tuubada kululaynta qaabka U ee makiinadda karinta bariiska waxaa badanaa laga heli karaa cabbirro badan oo caadi ah, sida 6.5mm, 8mm, iyo 10.7mm. Doorashada dhexroorku waxay ku xiran tahay shuruudaha gaarka ah ee makiinadda karinta bariiska, sida awoodda iyo xawaaraha kululaynta. Dhererka tuubada kululaynta qaabka U waxaa loo habeeyey iyadoo lagu saleynayo cabbirka makiinadda karinta bariiska si loo hubiyo kuleyl siman oo hufan. Kala duwanaanshaha awoodda ee makiinadaha kululaynta karinta bariiska waa mid aad u ballaaran, oo u dhexeeya 50W ilaa 20KW. Danabka waxaa laga soo xulan karaa 12-660V. Tusaale ahaan, moodooyinka qaarkood ee walxaha kululaynta waxay leeyihiin awood 3KW ama 4KW, kuwaas oo ku habboon danabka 220V ama 380V.
Waxaa jira noocyo kala duwan oo agab ah oo laga dooran karo, oo ay ku jiraan 10# bir ah, naxaas T4 ah, 1Cr18Ni9Ti bir aan daxal lahayn iyo Ti titanium. Maaddada caadiga ah waa bir aan daxal lahayn oo 304 ah, taas oo aan si fudud loo jabin karin. Tuubada kululaynta ee sanduuqa bariiska uumiga leh waxay leedahay qaabab kala duwan, oo ay ku jiraan nooca U, nooca W, tuubada kululaynta ee qaabka gaarka ah iyo tan korontada ku shaqeysa oo leh fin kulayl iyo tuubo kuleyliye koronto oo aan qarxin karin .
Xariiqyada Badeecada
| Magaca Porduct-ka | Tube Kuleyliyaha U Qaab Koronto ah oo loogu talagalay Marxaladda Diiran |
| Iska caabinta Xaaladda Qoyaanka | ≥200MΩ |
| Ka dib markii la tijaabiyay heerkul qoyan oo dahaarka ah | ≥30MΩ |
| Daadinta Xaaladda Qoyaanka | ≤0.1mA |
| Rarka Dusha Sare | ≤3.5W/cm2 |
| Dhexroorka tuubada | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, iwm. |
| Qaab | toosan, qaabka U, qaabka W, iwm. |
| Danab iska caabiya | 2,000V/daqiiqo |
| Iska caabinta dahaaran ee biyaha | 750MOhm |
| Isticmaal | Qaybta Kululaynta Qulqulka |
| Dhererka tuubada | 300-7500mm |
| Qaab | habaysan |
| Ansixinta | CE/ CQC |
| Nooca Terminalka | La habeeyey |
| TheTuubada kululaynta qaabka U ee uumiga bariiskaagab waxaan leenahay bir aan daxal lahayn 201 iyo bir aan daxal lahayn 304.Qaybta Kululaynta Kuleyliyaha Tubulaha Korontada ahWaxaa loo isticmaalaa qalabka jikada ganacsiga, sida uumiga bariiska, uumiga kulaylka, bandhigga kulul, iwm. Cabbirka tuubada kululaynta qaabka U waxaa loo habeyn karaa sida uu macmiilku u baahan yahay. Dhexroorka tuubada waxaa loo dooran karaa 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, iwm. | |
Nooca Badeecada
Tuubooyinka kuleyliyaha uumiga qaabka U ayaa si weyn loogu isticmaalaa makiinadaha karinta bariiska ee ganacsiga, makiinadaha kululeeyaha bariiska, makiinadaha karinta bariiska, iyo makiinadaha uumiga, waxayna ku habboon yihiin meelo kala duwan oo cunto karinta iyo cuntada lagu farsameeyo.
Doorashada xuduudaha ku habboon ee kuleeliyaha uumiga ee qaybta kuleeliyaha tuubada ayaa muhiim u ah hubinta waxqabadka iyo cimriga qalabka. Xulashada dhexroorka iyo dhererka waa inay ku salaysnaataa baahiyaha gaarka ah ee kuleeliyaha uumiga, halka xulashada awoodda iyo danabku ay tahay inay tixgeliso jawiga korantada iyo shuruudaha culeyska ee qalabka. Doorashada agabka iyo qaabka waxay saameyn doontaa hufnaanta kululaynta iyo badbaadada qalabka.
Habka Wax Soo Saarka
Adeegga
Horumari
waxay heshay faahfaahinta badeecadaha, sawirka, iyo sawirka
Oraahyo
maamulaha ayaa ka jawaab celinaya su'aasha 1-2 saacadood gudahood oo soo dir qiimaha
Muunado
Shaybaarro bilaash ah ayaa loo diri doonaa si loo hubiyo tayada alaabta ka hor soo saarista bluk
Soo saarista
mar kale xaqiiji qeexitaanka badeecadaha, ka dibna diyaari wax soo saarka
Dalbo
Dalbo marka aad xaqiijiso muunadaha
Tijaabinta
Kooxdayada QC waxaa la hubin doonaa tayada alaabta ka hor inta aan la keenin
Baakad
Baakadaha baakadaha sida loogu baahdo
Soo raraya
Ku rarista alaabada diyaarsan weelka macmiilka
Helitaan
Dalabkaaga ayaan helay
Maxaad U Doorataa
•25 sano oo dhoofin ah iyo 20 sano oo waayo-aragnimo wax soo saar ah
•Warshadu waxay daboolaysaa dhul dhan 8000m²
•Sannadkii 2021, dhammaan noocyada qalabka wax soo saarka ee horumarsan ayaa la beddelay, oo ay ku jiraan mashiinka buuxinta budada, mashiinka yaraynta tuubooyinka, qalabka foorarsiga tuubooyinka, iwm.
•celceliska wax soo saarka maalinlaha ah waa qiyaastii 15000pcs
• Macaamiil Iskaashi oo kala duwan
•Habayntu waxay ku xiran tahay baahidaada
Shahaadada
Badeecadaha La Xiriira
Sawirka Warshadda
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













