Xariiqyada Badeecada
| Magaca Porduct-ka | Kuleyliyaha Dhalaalaya ee Uumi-bixiyaha |
| Iska caabinta Xaaladda Qoyaanka | ≥200MΩ |
| Ka dib markii la tijaabiyay heerkul qoyan oo dahaarka ah | ≥30MΩ |
| Daadinta Xaaladda Qoyaanka | ≤0.1mA |
| Rarka Dusha Sare | ≤3.5W/cm2 |
| Dhexroorka tuubada | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, iwm. |
| Qaab | toosan, qaabka U, qaabka W, iwm. |
| Danab iska caabiya biyaha | 2,000V/daqiiqo (heerkulka biyaha caadiga ah) |
| Iska caabinta dahaaran ee biyaha | 750MOhm |
| Isticmaal | Cunsurka Kululaynta Dhalaalaya |
| Dhererka tuubada | 300-7500mm |
| Dhererka siligga rasaasta | 700-1000mm (gaar ahaan) |
| Ansixinta | CE/ CQC |
| Nooca Terminalka | La habeeyey |
| Kuleyliyaha Dhalaalaya ee Uumi-baxa waxaa loo isticmaalaa dhalaalinta qaboojiyaha hawada, qaabka sawirkatuubada kuleylka dhalaaliwaa nooca AA (tuubo toosan oo laba jibbaaran), dhererka tuubada ayaa caadiyan la socda cabbirkaaga qaboojiyaha hawada, kuleyliyahayaga dhalaalka ah oo dhan waa la habeyn karaa sida loogu baahdo. Birta aan lahayn daxalkaTuubada kululaynta dhalaali ee qaboojiyaha hawadaDhexroorka tuubada waxaa laga samayn karaa 6.5mm ama 8.0mm, tuubada leh qaybta siligga rasaasta waxaa lagu shaabadeyn doonaa madaxa caagga ah. Qaabkana waxaa sidoo kale laga samayn karaa qaabka U iyo qaabka L. Awoodda tuubada kululaynta dhalaalaysa waxaa la soo saari doonaa 300-400W mitirkiiba. | |
Habaynta Badeecada
Hawada heerkulka hooseeya ee ku jirta kaydinta qabow waxay ka kooban tahay biyo, marka biyuhu la kulmaan qaboojiyaha, waxay samayn doontaa baraf iyo baraf, taasoo saameynaysa saameynta qaboojiyaha. Si loo xalliyo dhibaatadan, tuubo kuleyliye dhalaaliye ah ayaa lagu rakibi doonaa kaydinta qabow. Kululeeyaha dhalaaliyaha uumiga ayaa dhalin kara kulayl, kor u qaadi kara heerkulka dusha sare ee qaboojiyaha, wuxuuna dhalaalin karaa barafka iyo barafka.
Si loo hubiyo heerkulka isku midka ah iyo kan deggan ee kaydinta qabowga, booska tuubada kululeeyaha dhalaalisa ee uumi-bixiyaha waa in laga doortaa meel ka hooseysa marawaxadda ama gadaasha marawaxadda. Sidan, hawada kulul waxaa si siman loogu diri karaa kaydinta qabowga oo dhan, si heerkulka gudaha kaydinta qabowga oo dhan uu si isku mid ah u kordho, taasoo dardar gelinaysa xawaaraha dhalaalka barafka iyo kondenserka. Haddii tuubada dhalaalisa si aan habboonayn loo dhigo, way fududahay in la keeno kor u kaca heerkulka maxalliga ah, ama geesaha dhintay ee kaydinta qabowga, taasoo keenta dhaxan iyo baraf aan si buuxda u dhalaalin karin.
Kuleyliyaha Dhalaalaya ee Nooca Qaboojiyaha Hawada
Codsiga Alaabta
Kuleyliyeyaasha dhalaaliya waxaa inta badan loo isticmaalaa nidaamyada qaboojinta iyo qaboojinta si looga hortago kororka barafka iyo barafka. Isticmaalkooda waxaa ka mid ah:
1. Nidaamyada Qaboojinta Hawada:Qalabka qaboojiyaha hawada ee leh gariiradaha qaboojinta ee u nugul sameynta barafka, kuleyliyeyaasha dhalaaliya ayaa loo isticmaalaa in lagu dhalaaliyo barafka loona xoojiyo hufnaanta qaboojinta nidaamka.
2. Qaboojiyaha Warshadaha:Warshadaha u baahan qaboojiye ballaaran, sida qalabka wax lagu kariyo cuntada iyo kaydinta, waxay isticmaalaan kuleyliyeyaasha dhalaaliya si ay u ilaaliyaan hufnaanta nidaamyadooda qaboojinta iyo inay hubiyaan tayada badeecada.
3. Qolalka Qabow iyo Qaboojiyaha La Socdo:Kuleyliyeyaasha dhalaaliya waxaa loo isticmaalaa qolalka qabow iyo qaboojiyeyaasha la dhigo si looga hortago in barafku ku ururo gariiradaha uumiga, iyadoo la ilaalinayo heerkul joogto ah si loogu kaydiyo walxaha burburaya.
4. Gawaarida Qaboojiyaha iyo Weelasha:Kuleyliyeyaasha dhalaaliya ayaa loo isticmaalaa nidaamyada gaadiidka qaboojiyaha si looga hortago ururinta barafka, taasoo hubinaysa in alaabtu ay ku sii jirto xaalad wanaagsan inta lagu jiro gaadiidka.
Habka Wax Soo Saarka
Adeegga
Horumari
waxay heshay faahfaahinta badeecadaha, sawirka, iyo sawirka
Oraahyo
maamulaha ayaa ka jawaab celinaya su'aasha 1-2 saacadood gudahood oo soo dir qiimaha
Muunado
Shaybaarro bilaash ah ayaa loo diri doonaa si loo hubiyo tayada alaabta ka hor soo saarista bluk
Soo saarista
mar kale xaqiiji qeexitaanka badeecadaha, ka dibna diyaari wax soo saarka
Dalbo
Dalbo marka aad xaqiijiso muunadaha
Tijaabinta
Kooxdayada QC waxaa la hubin doonaa tayada alaabta ka hor inta aan la keenin
Baakad
Baakadaha baakadaha sida loogu baahdo
Soo raraya
Ku rarista alaabada diyaarsan weelka macmiilka
Helitaan
Dalabkaaga ayaan helay
Maxaad U Doorataa
•25 sano oo dhoofin ah iyo 20 sano oo waayo-aragnimo wax soo saar ah
•Warshadu waxay daboolaysaa dhul dhan 8000m²
•Sannadkii 2021, dhammaan noocyada qalabka wax soo saarka ee horumarsan ayaa la beddelay, oo ay ku jiraan mashiinka buuxinta budada, mashiinka yaraynta tuubooyinka, qalabka foorarsiga tuubooyinka, iwm.
•celceliska wax soo saarka maalinlaha ah waa qiyaastii 15000pcs
• Macaamiil Iskaashi oo kala duwan
•Habayntu waxay ku xiran tahay baahidaada
Shahaadada
Badeecadaha La Xiriira
Sawirka Warshadda
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















