Xariiqyada Badeecada
| Magaca Porduct-ka | Tube kuleyliyaha dhalaaliya ee uumi-baxa |
| Iska caabinta Xaaladda Qoyaanka | ≥200MΩ |
| Ka dib markii la tijaabiyay heerkul qoyan oo dahaarka ah | ≥30MΩ |
| Daadinta Xaaladda Qoyaanka | ≤0.1mA |
| Rarka Dusha Sare | ≤3.5W/cm2 |
| Dhexroorka tuubada | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, iwm. |
| Qaab | toosan, qaabka U, qaabka W, iwm. |
| Danab iska caabiya biyaha | 2,000V/daqiiqo (heerkulka biyaha caadiga ah) |
| Iska caabinta dahaaran ee biyaha | 750MOhm |
| Isticmaal | Cunsurka Kululaynta Dhalaalaya |
| Dhererka tuubada | 300-7500mm |
| Dhererka siligga rasaasta | 700-1000mm (gaar ahaan) |
| Ansixinta | CE/ CQC |
| Nooca Terminalka | La habeeyey |
| Tuubada Kuleyliyaha Dhalaalaya ee Uumi-baxa waxaa loo isticmaalaa dhalaalinta qaboojiyaha hawada, qaabka sawirkatuubada kuleylka dhalaaliwaa nooca AA (tuubo toosan oo laba jibbaaran), dhererka tuubada ayaa caadiyan la socda cabbirkaaga qaboojiyaha hawada, kuleyliyahayaga dhalaalka ah oo dhan waa la habeyn karaa sida loogu baahdo. Dhexroorka tuubada kululeeyaha dhalaalka ee uumiga waxaa laga samayn karaa 6.5mm ama 8.0mm, tuubada leh qaybta siligga rasaasta waxaa lagu shaabadeyn doonaa madaxa caagga ah. Qaabkana waxaa sidoo kale laga samayn karaa qaabka U iyo qaabka L. Awoodda tuubada kululaynta dhalaalka waxaa la soo saari doonaa 300-400W mitirkiiba. | |
Habaynta Badeecada
Si looga ilaaliyo barafka iyo barafku inay ku ururaan gariiradda uumiga, kuleyliyaha dhalaalku waa qayb muhiim ah oo ka mid ah qaboojiyaha iyo qaboojiyaha. Si uu u dhalaaliyo barafka ururay, wuxuu u shaqeeyaa isagoo soo saaraya kulayl la xakameeyey oo loo jiheeyo gariiradda. Iyada oo qayb ka ah wareegga dhalaalinta, habkan dhalaalku wuxuu hubinayaa in qalabku si wax ku ool ah u shaqeeyo.
Caadi ahaan waxaa laga sameeyaa silig iska caabin badan, kuleyliyayaashan waxaa si istaraatiiji ah loogu dhejiyaa qaboojiyaha ama qaybaha qaboojiyaha. Kuleyliyaha dhalaalka waxaa si joogto ah u shaqeeya, iyadoo la adeegsanayo saacad ama heerkulbeeg, si loo ilaaliyo jawi aan baraf lahayn, taasoo u oggolaanaysa qalabku inuu si fiican u shaqeeyo oo uu hubiyo in cuntadu ay ku sii jirto heerkulka la rabo.
Kuleyliyaha Dhalaalaya ee Nooca Qaboojiyaha Hawada
Codsiga Alaabta
Awoodda dhalaalinta hufan ee kuleyliyaha dhalaalinta uumiga ayaa ka dhigaysa mid si weyn loogu isticmaalo qaboojiyeyaasha, qaboojiyeyaasha, qaboojiyaha hawada iyo qalabka kale ee guriga. Isla mar ahaantaana, tuubada kululaynta dhalaalinta waxaa sidoo kale loo isticmaalaa dhinaca dareemayaasha heerka dareeraha, kuleyliyeyaasha, saacadaha iyo aaladaha kale, waxqabadkeeda deggan oo la isku halleyn karona si weyn ayaa looga aqoonsaday warshadaha.
Dhinaca qalabka guryaha, tuubada kululeeyaha dhalaalaysa ee qaboojiyaha ayaa gaartay shuruudaha hufnaanta sare, sirdoonka iyo keydinta tamarta ka dib sannado badan oo horumar ah. Isla mar ahaantaana hufnaanta dhalaalinta, waxay sidoo kale leedahay shaqo is-ilaalin ah iyo shaqo nidaamin caqli badan, taas oo xaqiijin karta xakamaynta otomaatiga ah iyo hagaajinta iyadoo loo eegayo heerkulka, qoyaanka iyo xogta kale, iyo hagaajinta hufnaanta tamarta.
Habka Wax Soo Saarka
Adeegga
Horumari
waxay heshay faahfaahinta badeecadaha, sawirka, iyo sawirka
Oraahyo
maamulaha ayaa ka jawaab celinaya su'aasha 1-2 saacadood gudahood oo soo dir qiimaha
Muunado
Shaybaarro bilaash ah ayaa loo diri doonaa si loo hubiyo tayada alaabta ka hor soo saarista bluk
Soo saarista
mar kale xaqiiji qeexitaanka badeecadaha, ka dibna diyaari wax soo saarka
Dalbo
Dalbo marka aad xaqiijiso muunadaha
Tijaabinta
Kooxdayada QC waxaa la hubin doonaa tayada alaabta ka hor inta aan la keenin
Baakad
Baakadaha baakadaha sida loogu baahdo
Soo raraya
Ku rarista alaabada diyaarsan weelka macmiilka
Helitaan
Dalabkaaga ayaan helay
Maxaad U Doorataa
•25 sano oo dhoofin ah iyo 20 sano oo waayo-aragnimo wax soo saar ah
•Warshadu waxay daboolaysaa dhul dhan 8000m²
•Sannadkii 2021, dhammaan noocyada qalabka wax soo saarka ee horumarsan ayaa la beddelay, oo ay ku jiraan mashiinka buuxinta budada, mashiinka yaraynta tuubooyinka, qalabka foorarsiga tuubooyinka, iwm.
•celceliska wax soo saarka maalinlaha ah waa qiyaastii 15000pcs
• Macaamiil Iskaashi oo kala duwan
•Habayntu waxay ku xiran tahay baahidaada
Shahaadada
Badeecadaha La Xiriira
Sawirka Warshadda
Kahor intaadan weydiin, fadlan noo soo dir faahfaahinta hoose:
1. Noo soo diraya sawirka ama sawirka dhabta ah;
2. Cabbirka kuleyliyaha, awoodda iyo danabka;
3. Shuruudo gaar ah oo ku saabsan kuleyliyaha.
Xiriirada: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














